Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UpToWn GiRl

15 LAT, Z CHLOPAKIEM 3 LATA. Chce stracic z nim dziewictwo ale moja kolezanka

Polecane posty

Gość UpToWn GiRl

mowi ze chyba nie powinnam bo niby nie jest jeszcze czas. Jezeli nie teraz to kiedy jezeli czuje ze juz jestem dostatecznie dojzala i tego naprawde chce bo wiem ze go kocham i oto chodzi chyba zwiazku czyz nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko zaczęłaś...............
w domu brak miłości? I uciekasz do kogoś, kto choć na chwilę da o tym zapomnieć? Stanowczo za wcześnie się bierzesz za dorosłe życie. A co będzie jak zaliczysz wpadkę przy tym pierwszym razie? Rzucisz szkołę i weźmiesz się za zabawę w dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Popieram powyższy komentarz. Zazwyczaj tak jest , w domu brak miłości , akceptacji . Wydaje Ci sie , że tylko on cię tak na prawdę rozumie . Uciekasz do niego i jest Ci dobrze. A co do pierwszego razu . ;/ nie wydaje mi się , żeby to był dobry pomysł . Jestem w twoim wieku i wydaje mi się , że to jescze za wcześnie. Może za jakieś 2 lata ? Chcesz wpaść i zajść w ciąże ? Kto wie , wszystko może się zdarzyć . A potem co ? jak już powyżej powiedziano , rzucisz szkołę , zaraz weźmiesz ślub , bo tak trzeba i będziesz wychowywać dziecko ? To żałosne. Dziecko wychowujące dziecko. Poczekaj jeszcze chwile. A jak chcesz zaspokoić swoją potrzebę , to może na początek masturbacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpToWn GiRl
Nie jestem tak glupia ze nie wiem jak sie zabezpieczac:-/ Zreszta jestem dziewica wiec ten pierwszy raz to pewniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
"ten pierwszy raz to pewniak" pewniak w sensie, że nie zajdziesz podczas pierwszego razu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ty mozesz miec potem problemy, mozesz uprawiac sex po 16 roku zycia jezeli sie ktos o tym dowie to Twoj chlopak moze miec problemy, sad, wiezenie. Wiec poczekaj chociaz do 16stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko zaczęłaś...............
jaki pewniak? Wierzysz w wiadomości od "doświadczonych" tak samo jak ty koleżanek, że przy "pierwszym razie" w ciążę się nie zachodzi? Otóż to nieprawda dziecinko. Za pierwszym podejsciem można tak samo wpaść jak i za szesnastym :) A jesli już postawisz na swoim i koniecznie pójdziesz na całość, to najpierw idx do ginekologa i zabezpiecz się jak należy. Myśl PRZED a nie PO , bo potem płacz nic nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpToWn GiRl
18:30 [zgłoś do usunięcia] vods "ten pierwszy raz to pewniak" pewniak w sensie, że nie zajdziesz podczas pierwszego razu? Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Boże , dziewczyyno . Czy Ty jesteś na prawdę taka głupia , czy tylko udajeeesz ? ja na twoim miejscu bym poczekała. Jeżeli ktoś o tym się dowie , twój chłopak może mieć poważne problemy. Ty z resztą też . A to nie prawda , że po pierwszym razie w ciążę się nie zachodziii. Skąd wiesz , że nie ma on żadnej choroby ? Jak jesteś taka dojrzała na sex , to może wybierz się pierw do ginekologię i zrób badania ? i przy okazji zapytaj o ten pierwszy raz. Bo każdy Ci powie , że po pierwszym razie można zajść tak samo w ciążę jak i po 200. A ten chłopak , jeżeli ma dziewczynę , tylko chce Cię wykorzystać . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpToWn GiRl
Nelunia czy ty jestes jakas pierdolnieta? Pisze ze JESTEM Z NIM 3 LATA WIEC JAK MOZE MNIE WYKORZYSTAC?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko zaczęłaś...............
jeśli chłopak jest w twoim wieku, to oczywiste, że chce cię w pewien sposób wykorzystać. Będziesz jego pierwszą partnerka seksualną. Bo chyba nie sądzisz, że będziecie "chodzić" ze sobą jeszcze 10 lat, żeby stworzyc rodzinę. Bo chyba nie zamierza się natychmiast żenić z tobą? Do slubu to jakieś wykształcenie potrzebne, jakas praca żeby było z czego żyć i utrzymywać wasze dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpToWn GiRl
Sory ale on jest na studiach wiec raczej NIE w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko zaczęłaś...............
student spotyka się z 15 latką???? To on ma nierówno pod sufitem chyba. A jeśli nie wie, że za sex z 15 latką grozi więzienie, to faktycznie cos z nim nie tak. Jakim cudem dostał się na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Oj , przepraszaam . Przedtem czytałam coś podobnego i mi się pomieszało. No sporo ze sobą jesteście , ale powinniście poczekać. I jeszcze jak piszesz , że on jest na studiach . O jeeej. Nie za stary dla Ciebie ? Bez obrazy , ale czy nie powinnać mieć młodszego chłopaka ? Jeżeli jest na studiach to wiesz , że będą z tego same problemy ? Może pójść siedzieć za sex z nieletnią . Poczekaj do 16 to nie będzie z tym problemu. z resztą , takiemy staremu to wiadomo , że tlyko jedno w głowie . ; - P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpToWn GiRl
Hej mozesz go nie on brazac! Jestesmy sobie przeznaczeni! Ja nie wysmiewam sie z ciebi ty tepa cipo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leydzin
Widzę, że na samym początku zaczęła się wielka psychologia :) Potrzeba seksu nie musi mieć nic wspólnego z miłością w domu, czy z jakąkolwiek sytuacją zewnętrzną. Seks może też wynikać z potrzeby bliskości drugiego człowieka, w tym wypadku silnej potrzeby fizycznej bliskości i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie wiek. Nie ma sensu pisać, że dziewczyna jest głupia, czy nie, tylko lepiej pouczyc, odpowiedzieć na pytanie, bo przecież szuka porady. Moim zdaniem możnaby jeszcze poczekac, bo wnętrze pochwy nie jest w tym wieku jeszcze do końca przystosowane do seksu. Nie pamiętam już co dokładnie się tam dzieje, ale przez seks w takim wieku możesz nabawić się jakiejś infekcji, jak zapalenie szyjki macicy(nie jestem pewien czy to dokładnie, ale w każdym razie jakieś powikłania z macicą i pochwą). Na razie moglibyście poczekać. A jak już tak bardzo chcecie zacząć, to może najpierw jakieś delikatne piesczoty, jak chociażby seks oralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko zaczęłaś...............
gratuluję słownictwa. Teraz rozumiem skąd ten pęd do natychmiastowego seksu. Patologia i tyle... Rób sobie co chcesz, to ty sobie życie zmarnujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie zawczesnie mloda jestes poczekaj troche chociaz nikt Cie nie moze powstrzymac to ze my pozniej to nie znaczy ze jak wczesniej to zle to zalezy od czlowieka raczej.. a nie od wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nie
czekaj dawaj mu doopy ile wlezie niech sie chlopak zabawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12 lat i chlopaka miala...buahahauaaaaaaaaaa na pewno taaaaaa prowokacja kurwa mac......idz sie barbie pobawic dziecko glupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutttka
jesteś z nim 3 lata? a ten twój chłoptyś jest studentem? zakładając najlepszą opcje, że jest na 1 roku to ma 19 lat. więc jak z sobą zaczynaliście to on miał 16. między 40 latkiem, a 36 latką nie ma różnicy, między 30 latkiem a 26 latką nie ma różnicy. między 20 latką a 24 latkiem jest mała różnica, ale między 19 latkiem a 15 jest duża różnica, a między 16 latkiem, a 12 latką jest gigantyczna. patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
on na studiach i z pietnastką chodzi?jeszcze moze miec kłopoty za ciebie, dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knusia
masz chłopaka o tyle lat starszego od siebie i już trzy lata jesteście z sobą? matko patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa dobrze zrobiła
pedofil jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
A nie mówiłam ? Zwykła patologia. i sama jesteś dziwką dziecko , jak dajesz dupy na prawo i lewo :D Pewnie nawet nie wiesz co to jest sex ;D Haaah , ucz się , a nie będziesz się ruchac z jakimś staruchem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko pierwszy raz
nie zabezpiecza przed ciąża i to co piszesz świadczy o twojej ewidentnej niewiedzy, podstawowej niewiedzy Poza tym nie pieprz głodnych kawałów, że masz 15 lat i chłopaka od 3 lat ... tajkie bajdy możesz wstawiać swoim koleżankom idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfb
ty moze i kochasz sie w nim od 3 lat(akurat uwierze, ze student trzepie gruche w samotnosci, i pisze dwunastolatce glodne kawalki), ale on z toba pewnie jest z pol roku, skapnal sie ze cycki ci urosly, no i sie zaczyna:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha no nie moge, co ten internet robi z ludzmi xD Do autorki watpi i do wszystkich tepych ludzi xD Co z tego ze jest z Toba 3 lata no powiedz? Wierzysz w bajki ze po takim okresie sie juz nie rzuca ? Tak samo wierzysz w to ze za pierwszym razem nie mozesz zajsc w ciąze, nadajesz sie do programu rozmowy w toku tam sa takie przypadki co maja po 6 dzieciakow ze swoim bratem, albo co zaszly w ciaze za pierwszym razem i sie dziwia dlaczego, sorry ze poruszam kwestie rodzicow ale chyba za malo rozmawiali z Toba, jesli w ogole gadali, Masz 15 lat facet ma koło 20 on student Ty w gimnazjum :D ? czy to juz 1 liceum ? Co jesli wpadiesz, teraz traktujesz to nierealnie a to wcale nie jest takie nie realne, dasz mu dupy on Cie rzuci a potem jest na forum "boze skrzywdzil mnie, jak on mogl i tona dodatek w walentynki " Wyrzywacie sie na innych mowic jak to macie ciezko w zyciu, a tak naprawde same winne jestescie. Powiem Tak Naprawde brak mi slow bo moglbym tak bez konca, pisac o tych dennych nastolatkach z umyslem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez szans na miłość
jak to nei prowokacja to ja nie wiem co sie dzieje z tym światem, nalezy się chyba do tego przyzwyczaić bo walczyć z tym to jak walczyć z wiatrakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×