Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kammiiiii26

ZESTAW na allegro - czy opłaca się ????

Polecane posty

Gość kammiiiii26

mam sporo ciuchów i dodatków do sprzedania - po przeprowadzce zmuszona jestem uszczuplić zawartość garderoby. Łącznie jest to 89 przedmiotów. porobiłam już zdjęcia i powinnam się zabrać za wystawianie, tylko że mam dylemat - lepiej sprzedać to jako "zestaw" czy każdą rzecz oddzielnie?? jako zestaw na pewno byłoby to łatwiejsze do ogarnięcia, ale zastanawiam się się opłaca? zdjęcia są robione na osobie, a nie na leżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
podnoszę, proszę kogoś kto wystawia ubrania o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujujughnfhb
Witaj;) Ja wystawiam rzeczy na allegro bo też zmieniałam rozmiar i z tad wyprzedaż zdecydowałam się na sprzedaż każda rzecz z osobna http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9378316 ale np jak miałam jakies kolrale paski i torebki małe to dołanczłam je np do spodni sweterków jako gratisy i mysle ze to jest dobry pomysl;) wiesz taka paka moze i byc ok ale nie kazdemu potrzeba wielu rzeczy czasem komuś akurat jedna rzecz się spodoba;) ale decyzja należy do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja nie mam pojecia - mi sie nigdy nie chce wystawiac rzeczy na allegro, oddaje do pck. ale ostatnio stwierdzilam, ze trace na tym sporo kasy wiec moze sprobuje, ale raczej osobno, pojedyncze rzeczy. i faktycznie jak tu nade mna dziewczyna napisala, z gratisami to fajny pomysl. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
no właśnie też się o to obawiam, że te 89 rzeczy to może być za dużo, żeby ktos to na raz kupił w rozsądnej cenie. ale jak myślisz patrząc na moje zdjęcia - lepiej dać takei zdjęcia ale wszystko osobno sprzedać z nich np. w przypadku tego drugiego zdjecia osobne aukcje dla spodni, paska, butów, bluzki i swetra? czy to jako komplet dać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
no ja też zwykle rzeczy wywalam, kiedyś bawiłam sie trochę w allegro ale ostatnio nie mam czasu. z tym, że teraz mam tych rzeczy sporo i w bardzo dobrym stanie, niektóre jeszcze z metkami i normalnie bym ich się nie pozbywała, bo pewnie jeszcze by mi się przydały ale mam po prostu przymus - brak miejsca w nowym domu i tylko dlatego musze się ich pozbyć, a szkoda wywalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Warto spróbować jeśli Ci zależy na kasie.Ja na allegro sprzedałam 10 rzeczy .Teraz też mi się nie chce wystawiać,wolę zrobić dobry uczynek i dać potrzebującym,chyba że rzecz jest bardzo droga to w tedy sprzedaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaki masz rozmiar?,masz jeszcze jakieś fotki żeby tu wrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujujughnfhb
ja mialam około 50 aukcji zostało 116.. niewiele juz choci wiem ze nie wszystko pojdzie ale mysle ze i tak jest niezle.jak poprzedniczka u gory tez wiele razy oddawalam do pck po znajomych rodzinie ale czasem sie zdarzało że sie ktoś krzywił że uzywane daje,a wiec stwierizłam ze wystawie i zobacze co sie bedzie dzialoo i jest niezle.zawsze wpadnie jakas kaska na drobne wydatki,staram sie nie dawac duzych cen gdyz wiaodmo ze to uzywane rzeczy ale wysatwiam tylko te ktore sa w barzo dobrym stanie bo kazdej z nas zdarza sie miec w szafie ciuszki w ktorych bylysmy ra lub dwa.a oprocz tego ja np do torebki dodaje pasek do spodni apaszkedo sweterka bluzeczka gratis itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze fotkami sie nie przejmuj az tak, tylko napisz konkretnie i dokladnie co jest przedmiotem danej aukcji i bedzie git. moze tez cos powystawiam.. eh, tylko czasu ciagle brak. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujujughnfhb
napewno zwróć uwagę na wymiary bo duzo ludzi pisze i pyta o szczególy itd.. i jezeli jakaś rzecz ma jakiś manament też staraj się o tym nisać oraz utrwalić to na fotce aby potem nikt nie mial do Ciebie pretensji o nic;) i myśle że powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
troszkę sie przejmuję fotkami, bo nie ma mw tej chwili aparatu, robiłam zdjecia pożyczonym i pewnie nie będę mogła porobić dodatkowych zdjec jak mnie ktos zainteresowany poprosi wiec chcę umieścić takie, które będą możliwie najlepiej oddawać stan ciuszków. może lepiej, jak będą to zdjecia ubrań na płasko na ziemi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujujughnfhb
ja robie zdjecia płasko a gdy ktos poprosi o zdjecie n kims to wtedy wysyła dodatkowo do tej osoby;) czase lepiej wdac ubranie na płasko;) ale zalezy co kto lubi;) niekotrzy robia tez na wieszakach. a zawsze mozesz zroic zdjeice telefonem i jak masz kabel usb to przesłac na komputer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
dzięki :-) chyba macie rację, wystawie ciuchy osobno + okulary, paski, biżuteria jako gratisy a jak lepiej ?? kup teraz czy licytacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujujughnfhb
ja na poczatku probowalam licytacja ale slabo wychodzilo po 2,3 zł za rzecz a to przeciez taniej niz sama przesylka wiec teraz tylko kup teraz! i nie czkeam do konca aukcji jak ktos chce to kupuj odrazu,ale sama tez czasem kupuj na licytacji czekam na koncowk i w ten sposob wiele tanich rzczy mozna kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
może jeszcze raz pożyczę aparat i zrobię zdjęcia na płasko i będę mieć i takie i takie...eehhh...tyle zawracania głowy z tym allegro że aż mi sie odechciewa... ale jak bym wywaliła te wszystkie ciuchy, niektóre nowe, niektóre używane bardzo mało to by mnie mąż zabił, a przynajmniej nie pozwolił kupić żadnej nowej szmatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujujughnfhb
hehe u mnie ten sam problem ze ciale nowe ciuchy itd.. teraz sprzedaac te sama zarobilam sobie np an kolejne lub ine rzeczy i nikt sie juz nie oddzywa;) a czasem na licytacji mozna trafic na naprawde tanie i nowe rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny ten szaroy zestaw!!szczególnie to poncho !ile byś za nie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te buty ponoć sprzedałaś
poza allegro?????????hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferuszkaaaaaa
jakbyś była spostrzegawcza to byś zauważyła że miałam 2 pary czerwonych butów ; baletki i czółenka. ehhh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete te ciuszki i ladlne
zdjecia ja bym dala na osobie, bo na tobie super leza i wystawilabym caly zestaw a nie pojedyncza rzecz bo lepiej widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete te ciuszki i ladlne
ile chcesz za ten szary zestaw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
oo dzięki za komentarze i rady ile bym chciała to się jeszcze nie zastanawiałam... a ile byś proponowała? jeśli chodzi o szary zestaw, to są to 1. sweter/kimono/poncho rozm 38 kolor szary melanż z mięciutkiej mięsistej włóczki, stan bdb bo nałożony kilka razy 2. spodnie materiałowe tally weijl rozm 38, w szarą jodełkę, nowe, nienoszone, główną papierową metkę oderwałam po zakupie ale ma takie papierowe białe metki wewnątrz, oraz fabrycznie zszyte kieszenie , także widać że nie noszone 3. bluzka w kolorze fuksji, rozm 38, materiał bardzo przyjemny,lekko prześwitująca na plecach i rękawach, ale z przodu ma podwójną warstwę, także nie prześwituje, dekolt obszyty delikatną koronką, a cały materiał w prążki + malutkie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także to synonim również
a Tobie chodzi chyba o "tak, że"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammiiiii26
nie, chodziło mi dokładnie o "także" = wiec, być może popełniam błąd używając zamiennie tych dwóch wyrazów... tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×