Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

co sądzicie o tej bieliźnie?

Polecane posty

Gość kammiiiii26
miałam kiedyś komplet z kingi ( koszulka +stringi ) i byłam zadowolona z jakości, a wygląd to rzecz gustu. pewnie się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takiej figury jak modelka na zdjęciu, ale myślę że tragedii nie będzie. Zresztą już zamówiłam i czekam na przesyłkę, ma być po weekendzie. Dzięki za radę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Ta bielizna z linku jest po prostu piękna:) Myśle że spokojnie możesz sobie zamówić,ale popatrz także w innych e-sklepach. Może tarfi się jeszcze jakas lepsza okazja,niedługo powinny zacząć się wyprzedaże. Również na bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaaaaaaaaaamm
O, kolejny spamerski wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wielkie zakręcenie
Zanuż się w moim świecie! Uwaga - WCIĄGA!!! WWW.marysia-bijou.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo88
Faktycznie, bardzo fajny komplet :) ja w ogóle jestem maniaczką jeśli chodzi o bieliznę, więc ubóstwiam wszelkie zakupy tego typu. Moim ostatnim nabytkiem jest komplet Lila z Krisline. W ogóle cała nowa kolekcja jest taka jak lubię, czyli zmysłowa, ale bez przesadnego erotyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A korzystałyście kiedyś z bielizny marki ODLO? To bielizna sportowa, ale według mnie świetnie sprawdza się na co dzień. Największą jej zaletą jest wygoda - super dopasowuje się do ciała. Same przyznacie, że sporo jest na rynku bielizny, która pięknie się prezentuje, ale jest piekielnie niewygodna. dlatego warto według mnie zamówić coś tego typu http://siulagrande.pl/Bielizna_termoaktywna-k209-0-3-default.html Korzystacie z takich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestroga z allegro można
kolejny spamerski wątek jak widzę :P ale w ten sposób osiąga się skutek odwrotny bo zawsze jest tak co zachwalane jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×