Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniona sportu

Jogging zimą - jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość spragniona sportu

witam was :) latem , wiosną , jesienią uwielbiam biegać, ale szczerze powiem ze po śniegu jeszcze nie biegałam. Buty mam reebok specjalne do biegania , ale nie wiem czy po śniegu nie będe sie ślizgac bardzo? u mnie w parku sa wydeptame białe ścieżki w miejscach chodników , biegał ktoś po takim śniegu? :) dziś jest ciepły zimowy dzien i marzy mi się troche sportu na świeżym powietrzu :) pozdrawiam wszystkich biegaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona sportu
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joggerr
ja biegam tylko po "czarnym" posolonych chodniku , po białym nie biegałem, chętnie posłucham, bo kiepsko odśnieżają ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona sportu
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona sportu
nie ma zadnych biegaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona sportu
a może już ktoś jest ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakładam kozaki i chodze po zaspach po takim dużym śnieg nawet chodząc można się zmęczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona sportu
dzięki , też racja :) to niezły wysiłek dla nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona sportu
może jeszcze jakiś biegacz podpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topikuu
jeśli ważysz ponad normę, to bieganiem zniszczysz stawy!!!!! Najzdrowsze jest pływanie, na drugim miejscu rower, zatem kup rower górski, 2 pary kół : z oponami letnimi i zimowymi, i jeździj na "ostrym trybie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona sportu
dziękuje za odpowiedź :) mam 174 cm i 60 kg , nie wiem czy to za dużo czy ok , ale bardzo chce umięśnic cialo i spalić zbędny tłuszcz :) a pływanie - fakt bardzo odpręza i nie obciąza stawów , za to po bieganiu czesto kolana mnie bolą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja biegam, ale szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie biegania zimą na zewnątrz. Moim zdaniem już lepiej iść na siłownię i po prostu skorzystać z ćwiczeń na sali cardio - znajdziesz tam bieżnię i rowerek. Myślę, że powinno Ci to spasować. Bieganie w śniegu - sorry, nie bardzo do mnie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zimą biegam, ale tylko wtedy, gdy chodniki są białe. Boję się kontuzji:) I już szału dostaję, bo przez tą białą zimę nie biegałam już dobry miesiąc. A w domu czy na siłowni, to niestety nie to samo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima już tuż tuż, i sama się właśnie zastanawiam nad tym tematem ;) oprócz samego ubrania, to b. ważne są buty, no bo na śniegu po pierwsze ślisko, po drugie mokro... patrząc po sieci wpadł mi w oko ten model NewBalance http://www.newbalancesklep.pl/obuwie/kolekcja-damska/wt620gb.html bo jest przystosowany do biegania na miękkich nawierzchniach, no i ma dosyć wysokie boki - w śniegu powinien się dobrze sprawować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wtedy przechodzę na bieżnię z www.hop-sport.pl Tam kupiłam bieżnie składaną, po treningu zajmuje mało miejsca. No i biegając w domu nie ma szans, żeby się przeziębić :) Taki trening to same zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×