Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mloda2411

oszukana przez pracodawce

Polecane posty

mam pytanie pracowalam w sklepie3 miesiace pracodawca obiecywal mi umowe ale sie z niej nie wywiazal bo z tygodnia na tydzien zwlekal i juz minely 3 miesiace a umowy nie ma wiec sie zwolnilam moja pensja wynosila nie cale 924zlote a jak sie robi na czarno to powinno sie chyba dostawac wiecej pracowalam kazda sobote jak sie na jakas nie zgodzilam to potracal mi dniowke,jak chcial abym u niego pracowala to obiecal kawe herbate cukier ciasteczka za darmo a ostatni powiedzial ze sie za wszystko placi wiec nawet za glupi papier toaletowy mnie skasowal,zaczal nas podejrzewac o kradziez towaru i pieniedzy z kasy druga dziewczyna pracuje bo ma umowe i oplaca za nia zus wiem ze przyjal teraz inna dziewczyne ktora robi tez na czarno,pracodawca wie jak wykozystac ludzi mam pytanie czy moge isc do inspekcji pracy i to zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że możesz iść do PIP i zgłosić. Pracowałaś w sklepie, gdzie na pewno sporo osób Cię widziało ( obsługiwałaś ich jako ekspedientka) więc gdyby zaszła konieczność świadków znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi haha hehe
a jak znaleźć tych ludzi których obsługiwałaś ??? :-O lepsze by były jakies rejestry obecności ale pewnie ich nie wypełniałaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znalesc tych ludzi to proste to jest miejscowosc w ktorej mieszkam w samym centrum osiedla ludzi znam od dawna i oni mnie tez ,blad ze w tym sklepie nie ma monitoringu ani rzadnej listy obecnosci ale sa faktury ktore sama podpisywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×