Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Gość babcia Zenobia
to Brum teraz rzeczywiście jest w pokoju z różowymi firankami, ale chciaż dziewczyna trochę zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zarobi. Wiadomo przecież, że Brum jest akwizytorką sprzedającą firanki w całym kraju. A na różowych jest największa prowizja. Bo trudno uzyskać je w pralce - trzeba prać z czerwonymi ciuszkami. A sprane czerwone ciuszki już później są do niczego. Dlatego i marża wysoka. Towar luksusowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucek, ale ja i tak na wszelki wypadek zapytam - ale masz gumkę? Do mazania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Uśpiłam wszystkich na temacie na którym piszę :O Mam nadzieje że jesteście po dużej dawce kofeiny ;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sexy. Ja jestem po bardzo nawet dużej dawce kofeiny. W zeszłym tygodniu wypiłem dwie kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecri ,nie pijasz kawy ??:) Eh młodość ...hormoby buzują ,nie potrzeba wam wspomagaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie piję. Bardzo sporadycznie. W sumie to lubię tylko zapach, zapach jest super. Smak mnie jakoś nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja jestem po bardzo nawet dużej dawce kofeiny. W zeszłym tygodniu wypiłem dwie kawy" ecri, jak Ty potrafisz mnie rozbawić, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dementuje wszystkie informacje." Nie dementuj, że Brum to Brum, bo zrobi nam się Brumów nowych tłum. "ecri, jak Ty potrafisz mnie rozbawić, hahaha" Do usług Jo :) Uśmiech to podstawa. Hmm, może powinienem się zabrać zawodowo za kabaret, bo mi nad uchem burczą prawie, że "Praca dobrem narodu. Praca to konieczność dziejowa budująca dobrobyt". I takie tam ble bla. Tyle, że nie wiem jak takie zabieranie się wygląda. A co do kawy to serio patrząc - średnio piję jedną na 3 miesiące. Więc 2 kawy w dwa kolejne dni to naprawdę duża dawka :P No powiedz Jo, gdybyś wypiła w dwa dni tyle co wypijasz w 6 miesięcy, czy by nie było dużo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecri, ja Cię rozumiem, bo ostatnio tyle wypiłam, że 2 dni dojść do siebie nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Brum, pozwolisz, że trochę z Wami zabawię? taka odskocznia od czarnych gradowych chmur, co krążą ciągle wokół mnie ecri, co do kabaretu, nie jest to zły pomysł. Będziesz robił, to co Ci najlepiej wychodzi (mała złośliwość) i jeszcze Ci za to zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja, tyle, że musiał bym znaleźć jakiegoś jelenia, co by mi to wychałturzył na scenie. Zresztą ja tam nie wiem jak się pisze do kabaretu, co innego czasem jakąś duperelę wetknać w kontekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko - czuj się jaku siebie w domu :) Czekamna wiatr, co rozgoni Ciemne skęłbione zasłony Stanę wtedy na raz ze słońcem twarza w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wetknąć to żaden problem, ważne by umiejętnie to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toteż czasem sobie wtykuję na forum. Czasem wtyk się uda. Ale napisać choćby skecz - nie mam pojęcia bladego jak. A najgorsze jest to, że jeszcze wymagają, żeby to śmieszne było. Ma ktoś może cynk z liczbami na najbliższe lotto? Pilnie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciła :)nareszczie jestem Łobuziara przez prawdziwe 'Ł':) Numery lotto też by mi sie przydały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×