Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Ciągle mam przejściowe trudności z dostępem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy, w młodości? :D Starzy, to są ludzie, którzy dostają dodatek pielęgnacyjny z racji swojego wieku. Po osiemdziesiątce chyba. Wszyscy inni są młodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum,to zapach konia ze stajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mój dostęp tak psocił, to założyłabym sobie szybciutko tymczasówkę na interii. ;) Ecri, to ta kanapka musiała być naprawdę pokaźnych rozmiarów, bo dłuuuugo Cię nie było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy rozmawiać o innych owłosionych częściach ciała?Na marginesie-wąsy ma także sum .Ryba. Witkacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzymianie byli podłączeni do jedwabnego szlaku handlowego więc wszelkie pachnidła bliskiego i dalekiego wschodu nie były im obce. Oczywiście warto spyteć jaki rzymianin, bo senator zapewne pachniał nieco inaczej niż farbiarz tkanin czy garbarz który zbierał amfory z uryną powtarzając sobie pod nosem "pecunia non olet, pecunia non olet..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze nie,Oni owszem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądaliście "Pachnidło" albo czytaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno- ale jaciagle i ciągle daję tej skrzynce szansę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum,ustaw Sobie przekierowanie na inną pocztę,na przykład moją.Z chęcią się zaopiekuję i poodpisuję komu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prawda jest taka, że ludzie antyczni (z resztą wbrew pozorom w średniowieczu też tak tragicznie nie było) pilnie dbali o czystość ciała. Więc nawet ten garbarz nie śmierdział tak okropnie jak francuski XVII wieczny arystokrata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó :D To ciekawa koncepcja :D Ale :D:D:D:D Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem pachnidło, ładne (choć oczywiście chore) :) a oglądaliście serial ROME z HBO?? dowiedziałęm się dziś że Polański miał kręcić film o Pompejach, superprodukcja jednak nie doszła do skutku więc nakręcił "Autora Widmo" szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądłąm Romy ale kiedyś tam w zamierzchłych czasach oglądłam "Ja Klaudiusza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witkacy film pachnidlo byl do d... ksiazka milion razy lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"JaKlaudiusz" to nie to samo:D W Rome jest seks, przemoc, brud i intrygi w niespotykanej wcześniej formie:) W Pachnidle podobało mi się to że reżyser potrafił oddawać zapach obrazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Stanisławie - zapach malowany kolorami. To było dobre w tym filmie. Przez to zapadł w pamięc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka "Pachnidło" świetna. Jako i serial "Rome" (zbyt krótki, ale może dobrze, nie zdążyli go zepsuć jak wiele innych szóstym sezonem, kiedy Mieszko I przyjmuje chrzest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym Klaudiuszu to rzeczywiście seksu za dużo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza że 2 seria była już troche gorsza niż pierwsza:) ale żal że 3 nie było:( Tytus Pullo jest moim idolem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książke Pachnidło chciał zekranizowac Kolski. ALe Nie zgodził się autor. Kolski zrobił cos w podobnym stylu - "Jasminum". Inne i tylko lekko zaczepne o Pachnidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W tym Klaudiuszu to rzeczywiście seksu za dużo nie było." Nuuuuda panie, nuuuda! Jak w polskim filmie, panie :P Ja w ogóle nie lubię chodzić do kina. A w szczególności na filmy polskie. W kinie polskim to jest tak: nuda... nic się nie dzieje, dialogi niedobre, bardzo niedobre dialogi. Brak akcji jest... To widzę, że ten Klaudiusz tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałem, że to polskie. Zatem Jasminum też nuda. Brak akcji, w ogóle nic się nie dzieje. Aż dziw, że nie wzorują się na zagranicznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka miękka nuda :) Ładna mozna powiedziec :) Jak kura, kaczka, gęś. Drób :D I droga na Ostrołękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o seks to najpajniejsza była scena prokreacji Cezariona, oraz te gdy na łoży dzieją się wyuzdane wygibasy, a obok siedzi znudzona niewolnica i przędzie (w razie jakby była potrzebna- coś jak sprzęt RTV na stand-baju;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×