Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Brum - a co tam, jak wspólnota to wspólnota, jak komuna to komuna - zróbmy: von brum ecrivain - to dopiero arystokratycznie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a fon może ktos chce" a w jakiej sieci? :P Albo zróbmy von Brum Ecrivain de la Tróbka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Tróbka
Ecrivain i brum, no jasne, że bierzcie "von". :D Ono jest pomarańczowe i należy do wszystkich. Będę dumna, jeżeli weźmiecie. ;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 jesszcze nie ma duchu Brum Vontróbka von Ecriwain :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Tróbka
Nie potrafię długo pisać pod jednym czarnym nickiem, bo on mi się za jakiś czas nudzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qadrofon i ja :D teraz to juz piszę beze sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo moze raczej dolby surrrrrand :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Tróbka
Von Sacz. Kto ma wąsy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"von't" Hy hy, to mi się przypomniała "W księżycową jasną noc" i ksywka bohatera: Want lun Won't - w zależności czy dany kumpel należał do frakcji apostrofowej czy antyapostrofowej. Brzmi tak samo, tylko znaczenie zgoła inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend mnie nieco niepokoi. To fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto przeradza nam się beztematyczność w kącik niłośników książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie potrafię długo pisać pod jednym czarnym nickiem, bo on mi się za jakiś czas nudzi." Kobieto, puchu marny, Ty wietrzna istoto Napisze raz pod czarnym I zaraz jej się znudzi A tu wycieruch na kafe się trudzi By zrozumieć kto do niego pisze te słowa I aż wycierucha boli wytężona głowa. I jak tu się ma skupić by wyrażać treści Kiedy zamęt wprowadza wietrzny zew niewieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Tróbka
Ecrivain, nie każdy zna świetnie francuski, więc jeżeli piszesz o różnych znaczeniach, to podawaj je proszę, bo tak, to Twój post idzie w przestrzeń, przynajmniej dla mnie biednej, nie znającej tego języka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i Whorton tez ma ry" A Wharton ma też aaa :P Zresztą on był Albercik i też miał "du" w nazwisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Von Tróbko miło - francuskiego jo tyż nie znam. Nadzwyczaj marnie jestem w stanie ułożyć kilkadziesiąt zdań i jeśli jeszcze pamiętam to odmienić kilkadziesiąt ichnich czasowników ponoć-regularnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Tróbka
Oj, faktycznie jesteś pisarzem. Poetą. :D Brum, jeżeli miłośników książki, to ja odpadam, bo "z powodów relaksacyjnych" jestem miłośniczką harlekina w każdej jego postaci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj, faktycznie jesteś pisarzem. Poetą." Broń boże poetą, choć bogów też żadnych nie wyznaję. Ja jestem od "prozy", choć od 4 lat nic nie napisałem. :P No ale teraz mam tyyyle czasu, że miałem pisać. No i oto widać jak ambitnie tworzę... na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Aaaa,zawsze sobie pod nosem mówię Beee.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceee... Ja też tak robię, co by nie zapomnieć alfabetu. Bo kiedyś mi się skończył na ę i dalej nijak nie szło. Musiałem pójść na kurs - "od ę do ź - czyli literki dla zdolnych inaczej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von Tróbka
Oj, no to strach się teraz odezwać. 😭 Napiszę coś niegramatycznie lub niestylistycznie i będzie wstyd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że nie zostało ę,ą .To byłoby nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×