Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Brum - sprawa aparatu rozwiązana - jadę w góry, więc sądzę, że będzie na co kierować :) Aluzjo - ee, myślałem, że masz dwie młodziutkie panny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja bym z pannami robiła? ;) Motyw, to chciałabym taki jakiś np. ciemnozielony kawałek bambusa na pomalowanej na jasną zieleń doniczce, bo doniczki do palm, to są takie bardzo podłużne, więc chyba fajne by to wyglądało. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób jakiejś górce aktualny akt :) A może Gólace :D Albo i ze dwie zbierz kadrem :) Generalnie - udanego pstryyyyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co ja bym z pannami robiła?" No właśnie o to mi szło, że jakbyś mała nadmiarowe, to mógłbym jakąś przyjąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty z tą Panną chcesz robić, Ecri? Albo raczej - czego robic byś nie chciał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notanonymous :D:D:D Nadmiarowych panien u nas dostatek, tak, jak wszędzie. Przygarnij jakąś, rozpieszczaj i dbaj o nią, to zostanie z Tobą już na zawsze. I kawę Ci zrobi i buzi da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bym robić chciał - nie powiem! ;) Czego bym nie chciał - drzeć kotów - bo to nielegalne i niehumanitarne :P Subtelna - naprawdę dostatek? Ale nie mam pannowykrywacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notanonymousie, ale panny maja kawalerowykrywacz. :D Jeśli się będziesz ładnie uśmiechał, to wykryją Cię prędzej, niż Ci się wydaje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...że się tak wtrącę w trosce :P "góralka" jest tylko jedna :) i do tego prawdziwa. :) i już wiadomo o kogo chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, Ty czytasz i nie piszesz? To przez to słońce za oknem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dekiel - dopiero zauważyłem, że pisałem tutaj pod inną tożsamością - notanonymous = ecrivain dla tych, którzy nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba mam jakiś zakłócacz tego wykrywacza. Albo mnie wykrywają i nie zaświeca im się żadna lampka - "wykryty!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy ,wątpię abyś wiedział o jaką góralke chodzi :) aleeeee Pewności mieć nie mogę :P Podpowiem, że nie pisze na erotycznym :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam to tak odruchowo. To oświecenie :D W głowie paliło mi się światełko Ecri :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuzico - Nowy pisał o innej Góralce. Nie tej, o której Ty myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecri :) Nie tajny :D Na forumie tym napisłam Ecri :D Nawet w tym temacie :D Kilak postów wstecz :D Zanim pomyślam nadusiłam enter i pooooszłoooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluzjo - wolę myśleć, że to roztargnienie a nie coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A gdzie się takie zakłócacze kupuje? Też taki chcę!" Kiedy ja nie wiem. Sam bym sobie wymontował i chętnie Ci oddał. Ale nie wiem, co mam sobie wykroić. Ewentualnie zamieniłbym na czapkę niewidkę ;) Może przy mnie też być była zakłócona ;) Ale nie wiem, jaki to ma zasięg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... też wątpię :) ale jedyną "góralkę" jaką mam na myśli... to wczorajszą bardzo smutną :( dziewczynę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy ...skoro była taka smutna, to dlaczego jej nie pocieszyłeś??:) Chociaż wątpię abyś znał znaczenie tego słowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcz trzy i będzie okrągło :D Ukaochnie okrągło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×