Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Ecri - takie dziewczyńskie rzeczy sobie piszemy :D Nic szczególnego :) Zmykam nakarmić kury :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że z 3l wody + laur, ziele, pieprz wyszła by mi zupa nader oryginalna. Byle bym tylko nie przypalił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaby smaczna, gdybyś dodał jeszcze sól, 2 udka (z kurczęcia), pęczek warzyw (2 marchewki, 1 pietrucha, seler, por i przypalona cebula). Mniam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecrivain, no zobacz - na erotycznym można się nauczyć gotować rosół. Nie przypalisz, bo rosół gotuje się na "maleńkim ogniu". :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śrubokrętem lekko podważ zakrętkę. Ewentualnie nożem, ale ostrożnie. Aż "puści gazy" (wybacz określenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dzięki. Idę spróbuję. Może mi się uda, bo jestem tak zasłodzona śliwkami w czekoladzie, że jeżeli natychmiast nie zjem czegoś ostrego lub kwaśnego, to...to może być całkiem nieciekawie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem, trzymcie się kury i babeczki. Biorę koszyczek i idę do babci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. (wiedźma), D. (wiedźmy), C. (wiedźmie), B. (Wiedźmę), N. (wiedźmą), Ms. (o wiedźmie), W. (o! (wiedźmo!) Szukam kogo , co, czyli biernik, zatem wiedźmę -----> więc pan profesor się myli?Kto ma rację:D szukam wiedżmę z piekła rodem NO I CO TERAZ BRUM?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej dopełniacz- czyli szukam wiedźmy będzie prawidłowo... Ale co ja tam wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×