Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tango dla Brum

Kim jest Brum?

Polecane posty

Pani Łobuziaro - no tak, co najmniej o jedną chmurę odległości. Tylko jednego kissa? Chociaż ze "czy". Stanowczo oświadczam, tzytzków nie pokażę :P Miziołku - tak od raza o mizianiu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erci:D 😘*😘*😘*😘* Cztery :D,może być ??:D Aleeee:P Ja nie chcę oglądac Twoich cycków :D:P Buźke poka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A liczyłem na krytykę ;-) Dzięki kobiety za miłe słowa! ecri- teraz ty :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja jestem otwarty na krytykę ;-) Dając fotkę na takim forum trzeba to wziąć pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleee tak wszem i wobec?! Eee, nie. Zaraz będą wszystkie pudelki, superexpressy i fakty brzmiały "Potwór z loch ness odnaleziony", "Quasimodo opuścił dzwonnicę", "Tofik na wolności"... A po tym jak już wystąpię na tych wszystkich okładkach to tłumy fanek nie dadzą mi żyć. Ooo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Quasimodo opuścił dzwonnicę" to mi się podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecri :D Teraz to copiero jestem ciekawa jak wyglądasz:D:P Rus ,to mile zostałeś rozczarowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuziaro - nie ma jak dobra reklama ściągająca uwagę :P Aaa jeszcze może być "Mniej urodziwy kumpel Shreka! To możliwe!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mniej urodziwy kumpel Shreka! To możliwe!" Cyba sobie nick zmienię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rus - no nie wiem - kopyrajt i trejd mark rezerwed ;) Ale może wystawię na aukcję. Hmm, jak tak dalej pójdzie to zajmę się zawodowym wymyślaniem nicków :P Na co mi tam szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... Jak uda ci się namówić ludzi żeby za to płacili to może to być twoją pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie autoportret. Ale artysta nie wyżył po stworzeniu tego dzieła. Zmarł na nerw artystyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuups, czyżby i wszyscy topikowcy polegli? Mamooo! Ja nie chciałem im krzywdy zrobić! 😭 Co poradzić, że jestem taki... oryginalny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecri :D Z kąpieli do ciebie przyszłam :P;) Może dasz sie namówić na wspólna kąpiel na konkurcie :D;):P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z kąpieli do ciebie przyszłam Może dasz sie namówić na wspólna kąpiel na konkurcie ??" Nooo, jak z kąpieli to :) Wspólna kąpiel jak najbardziej. Ale na jakim konkursie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×