Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z wczoraj

czy możecie wybrac mi jakis serwis obiadowy do 200 zl?

Polecane posty

Gość z wczoraj

wczoraj wklejałam swoje propozycje, ale zostałam strasznie zjechana, że gów..., że bezguście, więc dziś nie będę niczego sugerowała ;) Wiem, że za 200 zl na 6 osób to nie będzie zestaw Lubiany i liczę się z tym, że może nie będzie to szczyt elegancji, ale fundusze mam ograniczone. No i często tłukę naczynia, więc obawiam się, że zastawa za 900 zl szybko by się wybrakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkazokienkaa
nie przejmuj się tamtymi opiniami, wybierz to, co tobie się podoba tu zawsze znajdą się "życzliwi" którzy tylko czekają aby komuś coś wytknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
a co sadzicie o tych: czy sa bardzo kiczowate? http://www.nettrading.pl/index.php?p200,komplet-obiadowy-30-el-kwadrat-motylki http://www.nettrading.pl/index.php?p475,komplet-obiadowy-18-el-day-by-day-kasia http://www.nettrading.pl/index.php?p103,komplet-obiadowy-18-el-carine-bialo-czarna http://www.nettrading.pl/index.php?p124,komplet-obiadowy-20-el-directorie-fume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
nie wiem po prostu zwykle biale talerze kojarza mi sie tak ..stołówkowo, jak talerze w szkole made by GS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z kwasem glikolowym
śliczny ten ostatni annawioletta:) Szkoda że zmywara by go zdewastowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z kwasem glikolowym
chodziło mi o ten biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy używa zmywarki... Takie miałam propozycje, myślę że lepsze od tych kwadratowych talerzy z kwiatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
może macie racje.. nie wiem, co mnie napadło na kwadratowe, są jakieś inne po prostu. Ale widzę, że na łądny kwadratowy komplet trzeba wydać mnóśtwo kasy, wiec moze takie zwykle będą rozsądniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z kwasem glikolowym
klasyka i prostota są ponadczasowe, kwadraciaki są modne teraz, i za jakiś czas będą be - jak np dymny luminarc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
zdecydowanie nie lubie talerzy z wgłębieniem do zupy :-) obawiam sie , że i tak wyciągałabym stare miseczki po prostu z miseczki lepiej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
tak sobie pomyslalam, ze może różnie patrzymy na zastawę, bo wy pewnie mieszkacie w domach lub mieszkaniach, gdzie macie miejsce na zastawy, gdzie wszystko jest łądne, eleganckie, gdzi eobiad je sie na prawdziwym stole, ktory można "udekorować" , "zaaranżować". Ja mieszkam w kawalerce. Na naczynia mam jedną szafkę i jest w niej wszystko, a obiad jem w pokoju przy buirku lub łąwie, gdzie jest też komputer i wczorajsza gazeta. Rozumiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
fajnie by bylo, gdyby wypowiedzialy sie tez osoby mieszkajace jak ja - na skromnych 32 m2, bez jadalni i stołu z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale rozumiem, też mam małe mieszkanko, dlatego myśle, ze najlepiej sprawdzi sie zestaw uniwersalny, codzienno-świąteczny, choć nie pisałaś, czy chodzi Ci o jeden czy o drugi. Na codzień wystarczy Ikea, od święta ten z allegro (30elementów) jest śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
:) OBAWIAM SIE, że mam miesjce tylko na jeden. Muszę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
braki miejsca w kawalerkach sa po prostu straszne. Chcialam miec zmywarke, ale po prostu jest to fizycznie nie mozliwe. Wszystkiego si epozbywam, co nie jest juz jakos używane, a mimo to na nic nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
gdzie on byl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×