Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa w pracy

jak przetrwac pierwsze dni w nowej pracy

Polecane posty

Gość nowa w pracy

Zmienilam prace... pracuje 2 dni w nowym miejscu, jestem dosyc energiczna osoba, nie jest to moja ani pierwsza, ani druga praca, mam 27 lat i juz troche doswiadczenia. W nowym miejscu (administracja publiczna) moj szef poki co nic mi nie wyjasnia, jestem tam dopiero 2 dni, a on juz dzis wzial wolne, bo sa ferie i musial z dziecmi zostac w domu :-) Poki co czytam jakies dokumenty, ktore juz mniej wiecej znalam zanim przyszlam do tej pracy i co teraz? jestem z natury niespokojna i chcialabym juz cos konkretnego robic, a nie tak siedziec i czekac, az cos sie wydarzy. w pokoju fajne osoby, tylko ten brak pracy i szef, ktory mam wrazenie ma wszystko gdzies. jak wy przetrwaliscie pierwsze dni w nowym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez to wkrotce czeka, za kazdym razem gdy szlam w nowe moiejce bylo to samo...a nie ma nikogo innego kto moglby pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w pracy
no jutro juz bedzie szef, ale w sumie mam pracowac na programie finansowanym z UE i mam byc na nim sama, moj szef wie mniej ode mnie :-/ wiec nie wiem czy mam zaczac rwac wlosy z glowy czy co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×