Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

cześć dziewczyny. justyna, witamy. a jak z pierwszą ciążą? długo się staraliście? heyo, przykro mi, że @ przyszła :-( ava, może kolej na Ciebie w tym miesiącu. Trzymam kciuki :-) Lidka, testuj i daj nam znać! nie wiem jak dla Was, ale dla mnie najgorszy jest pierwszy dzień @. Zazwyczaj to wielkie rozczarowanie, chce się płakać, krzyczeć... wszystko widzi się w czarnych barwach, następnie wpadam w stan zobojętnienia, wszystko mi jedno, nic mi się nie chce...o dziecku nawet nie myślę... ale późnie jest coraz lepiej, pojawia się nadzieja, że w tym cyklu musi się udać. Później starania i niekończące się czekanie do terminu @. i tak co miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-ton -mnie również proszę dopisać do tabelki ;-) wiek -30,5, cykl starań: możesz wpisac czwarty (w zasadzie to teraz jest piąty -ale bezowulacyjny :-(... ). Spodziewana @ -jutro (chyba... bo juz mi się wszystko rozregulowało...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna, już Cię wpisuję kochana. NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .....01.03.2010 Olka.P............29...............8.................... .......02.03.2010 aga_ton.........25...........PRZERWA..................... .............. Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... ......09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...............1.......................... ..10.03.2010 kachna79......30,5............4..............................12.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ... 15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ... 15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . .. 22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ...24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ..25.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.............................25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem -i mam do Was pytanko -moze któraś odpowie -mam pytanie do tych, ktore biorą Duphaston ! otóż ja go biorę od lipca 2009 -wczesniej miałam 50-dniowe cykle, a od czasu, gdy biore Duphaston -były 29-dniowe. W grudniu doszedł CLO (od 5-10dc) i Duphaston (2 x 1tabl -16-25d.c.) i 2 cykle z rzedu @ przyszła w 33d.c. Myślałam, że to CLO coś "namieszało", ale lekarka twierdzi, że na II fazę to CLO nie ma wpływu, tylko być może mój organizm "przyzwyczaił" się do duphastonu, i trzeba będzie zwiększyć dawkę. W obecnym cyklu nie biorę CLO, tylko sam Duphaston (znowu 2x1tabl -16-25dc)- i dzisiaj mam 32dc -i na razie zero @. Czy któraś z Was tak miała że Wasz organizm "przyzwyczaił" się do duphastonu i cykle się wydłużyły???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Coś nam frekfencja wczoraj nie dopisała... Ja padłam po 20.00, a mimo to nie mogłam się dzisiaj obudzić;) Kachna- nie bardzo mogę Ci pomóc, bo Dyphaston brałam tylko przez 2 cykle..., ale jak @ nie przyjdzie, to może watro zrobić teścik:) Trzymam kciuki:) ! Aga_ton - z tą twoją przerwą to chyba niezły pomysł... może warto się odstresować. Może przydarzy się jakaś niespodzianka - taki dzidziuś nieplanowany;D A u mnie dziś 31 dc. i @ nadal nie ma... Kupiłam wczoraj 2 nowe testy... ale boję się zrobić. Może poczekam do niedzieli... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! czy ja mogę się dołączyć? Przyznaję, ze dopiero zaczynam czytać Wasz topik. Zaraz zagłębiam się w lekturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 25
Z pierwsza ciaza bylo ok, to nawet moge powiedziec ze byla totalna wpadka-zupelnie nie planowana...teraz troche sie obawiam bo bralam przez 3 cykle Microgynon (musialam dla uregulowania cykli), i nawet jeszcze powinnam brac ale sama postanowilam ze odrzuce to swinstwo i poczekam do swojej pierwszej naturalnej mies.(gdyby sie nie pojawila to musialabym znow brac tabletki).Okres dostalam po 30 dniach tak jak to mialam zawsze 30-31.Do dzis mam regularnie, dzieki Bogu nie musze sie juz faszerowac...mam nadzieje ze przez te tab. nie bede miala zadnych problemow z zajsciem w ciaze.Dzis czuje jak zbliza sie okres WIELKIMI krokami..hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna- czasem mam wrażenie, że takie ciąże ja Twoja pierwsza, czyli spontaniczne udają się bez problemu,a jak się człowiek stara (czasem za bardzo) to nic z tego... Ja czekałam na ślub, dom, samochód... i po co mi to było... Jak zdecydowaliśmy się w końcu na dziecko, to ciąża obumarła:( Mam nadzieję, że z drugim maleństwem pójdzie Ci równie łatwo jak z pierwszym! Groszek - pewnie, że możesz się przyłączyć:) Napisz coś o sobie! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Mam 27 lat, z decyzja na dziecko najpierw czekałam, bo było jeszcze za wcześnie. Potem ja chciałam o mąż nie chciał, bo jeszcze nie gotowy. W listopadzie dowiedziałam się, ze mam endometriozę i że najlepiej będzie jak zajdę w ciążę. Ale od razu lekarz zaznaczył ze może nie być łatwo. Staramy się od grudnia i jeszcze się nie udało. jutro ma przyjść @. Teoretycznie jutro bo odkąd zaczeliśmy się starać to mi się opóźnia a kiedyś było regularnie, co do godziny. Więc czekam. Resztę napiszę innym razem, żebyście nie pomyślały, ze jakaś maruda tu przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek właśnie dzisiaj przypadkiem poczytałam sobie z rana o endometriozie i... w szoku jestem, że to takie świństwo się nas może czepić. Współczuję, że akurat Tobie się to przytrafiło. A tak nawiasem mówiąc, to ciekawe ile z nas ją mam i nawet o tym nie wie... podobno ta choroba jest trudna do zdiagnozowania. Trzymam więc kciuki za twoje staranka! P.s. Co do marudzenia, to się nie przejmuj, bo jak już pewnie zdążyłaś zauważyć, to my tu sobie lubimy czasem pomarudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava85 - :) nie chciałam tak od razu wszystkich zali wypisywać. Muszę sobie zostawić coś na później. A że lada moment przyjdzie @ to wtedy będę bardzo płakać. I masz racje endometrioza to świństwo. Ja mam bardzo krótkie, skąpe i bolesne @. Chodziłam do wielu lekarzy i nikt sie nie przejmował, ze mam okres 1-2 dni. Az w końcu jeden się zlitował i skierował na badania. wyszło, ze miała owulacje i hormony tez ok, ale.. Endometrioza zaatakowała mi prawy jajnik, praktycznie nie pracuje. Czytałam, że bardzo często robi się laparoskopię i wtedy ocenia stopień endo, ale moj gin powiedział, ze na razie nie robi. mam rok na zajscie a jak nie to bedziemy jakoś działać, laparo, hormony i takie tam. W czerwcu mam iść na usg, zeby zobaczyć czy torbiel nie rośnie. jesli urośnie to pewnie zacznie leczenie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wpadłam tylko na chwilkę bo muszę się pakować, jutro lecę do PL :) A w czwartek będę mieć pierwszą wizyte u gina i może już coś zobaczę :D NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .......01.03.2010 aga_ton.........25...........PRZERWA..................... ............. Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... .....09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . ..22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ......24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ...25.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE nick--------wiek.........cykle starań-------data porodu Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki za kolejne 2 kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Hej, nie pisalam bo nie mialam czasu :) Ale czytal was regularnie i ciezarnym brdzo ale to bardzo gratuluje. Ja czekam na okres zeby zrobic badania i jak na zlosc, jak na niego czekam to sie spoznia juz 3 dzien. Mial byc 9-10 marca i nic. Nie mam nawet najmniejszych objawow ze ma w koncu przyjsc ( zawsze mam klucia jajnikow, brazowy sluz na 1-2 dni przed przyjsciem TEGO NA CO NIKT Z NAS NIE CZEKA :) ). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Nie pisałam ostatnio, bo nie chciałam zapeszać.. codziennie czytam wasz wpisy i mocno trzymam kciuki za wasze staranka!! A ja wróciłam właśnie od lekarza, zrobił mi drugie usg, widać już pracę serca, tylko nie wiem, czy się martwić, bo według ostatniego usg termin porodu pokazywało na 02.11. a dzisiaj usg pokazało na 05.11. no i to mnie zmartwiło, że zarodkek może nie rozwija się w takim tempie jak powinien.. a może trzeba się cieszyć że serduszko bije.. lekarz mnie zbadał manulanie, i powiedział, że jest normalnie rozwinięte jak w 6 tygodniu. Cieszę się tylko w głębi ale tylko umiarkowanie.. nawet nie myślę o sobie, jakbym była w ciąży (nie mam objawów) jednak strach przed kolejną stratą jest ogromny i nie pozwala się cieszyć.. :( Lekarz dopisał mi acard, który rozrzedza krew i nie powoduje zakrzepów, które są częstym powodem poronień... nie wiem kiedy będę się cieszyć.. może jak miną te najgorsze tygodnie.. ehh nie zasmucam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .......01.03.2010 aga_ton.........25...........PRZERWA..................... ............. Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... .....09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . ..22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ......24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ...25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE nick--------wiek.........cykle starań-------data porodu Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Czarodziejkka79....30.....5...............ok 04.11.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, M dzisiaj zakupił test i już nie wytrzymałam. Niestety nie tym razem. Właściwie to wiedzieliśmy, że szanse są marne ale i tak nam smutno, przez cały czas mieliśmy jednak nadzieję. No cóż, czekam na paskudę (@) i będziemy ją usilnie zwalczać;) Siła w nas więc i tej "pani" damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Groszku, witam :-) Kachna, widzę że zostałaś skasowana z tabelki więc Cię dopisuję :-) NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .....01.03.2010 aga_ton.........25...........PRZERWA..................... .............. Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... ......09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...............1....................... ... ..10.03.2010 kachna79......30,5............4.......................... ....12.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ... 15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ... 15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . .. 22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ...24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ..25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Czarodziejkka79....30.....5...............ok 04.11.2010r. Lidka, przykro mi. Skąd więc takie opóźnienie @? Zdarzało ci to wcześniej? Trzymaj się dzielnie. nowy cykl, nowe szanse, nie zapominaj o tym :-) Czarodziejka, fajnie, że piszesz. nie zadręczaj się jednak bo co ma być to będzie. musisz wierzyć, że wszystko się ułoży. Zaufaj lekarzowi, skoro mówi, że z dzieciątkiem wszystko w porządku. wiem, że łatwo się tylko mówi ale spróbuj myśleć pozytywnie bo przed Tobą jeszcze wiele miesięcy. ciesz się ze swojego stanu i wykorzystuj go w pełni. Buziaki dla ciebie i maluszka :-p czarna, nareszcie jesteś :-) dziś mój 4 dzień cyklu, więc pognałam na pobranie krwi, by zbadać hormonki, przede wszystkim PRL, Lh i testosteron. Wyniki za tydzień, chyba sie wścieknę do tego czasu. Jak dla mnie to stanowczo za długo... a 22 marca znowu do laboratorium, tym razem tsh i przeciwciała jeszcze nigdy w tak krótkim czasie nie byłam tyle razu kłuta, w ostatnim miesiącu chyba z 5 razy. Dobrze, że nie mdleję na widok krwi... ava, niestety w tym cyklu ze staranek nici, muszę się najpierw upewnić, że z wynikami jest ok, zwłaszcza z tą cholerną tarczycą. więc znów bedziemy się zabezpieczać, po raz pierwszy od roku... lekarz mnie porządnie nastraszył, że nieleczona tarczyca jest powodem częstych poronien i wad płodu. wolę dmuchać na zimne i poczekać ze staraniami na dalsze wyniki. ale prawda jest też taka, że ze mnie to mała panikara... szarlotka, jak samopoczucie przed terminem @. Trzymam kciuki! Kachna, a jak u Ciebie? ava, za Ciebie również trzymam kciuki w najbliższym czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czewczyny! Nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test... niestety:( negatywny... Dziś u mnie 32dc., a nigdy nie miałam aż tak długich cyki:/ No trudno... czekam więc na @ i chyba pierwszy raz chcę, żeby przyszła szybko, bo wcześniej można będzie zacząć staranka. Aga_ton przykro mi, że musicie się teraz zabezpieczać... ale trzymam kciuki żeby badania wyszły ok:) Olka, Czardziejka cały czas jestem z Wami!!! Trzymam mocno kciuki za Was i wasze maleństwa:) Nie mam już czasu odpisać każdej z Was bo spiesze się na zajęcia... dziś mam zjazd od 8.00 do 20.00:( ale mi się nie chce!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! ja niestety w złym humorze, @ przyszła. Ale może to dobrze, ze bez opóźnienia bo tak to bym robiła sobie nadzieję. Powiem Wam, ze kiepsko tak się starać pod presją. Moja choroba z góry nastawiła mnie na niepowodzenie. Ale nic to będziemy próbować dalej. Czy u Was za oknem też zima? Nie dość, ze mam doła to jeszcze ta pogoda. No i weekend mam stracony, bo zawsze umieram z bólu Pozdrawiam Was wszystkie i miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton.....no u mnie 25 dc i według objawów nadejdzie dzisiaj:(Trochę za wcześnie i nie wiem dlaczego tak wcześnie:(:(:(ale ból brzuszka i skurcze straszne i takie właśnie na @,wzięłam już rano no-spe...a tyle roboty mam dzisiaj,piersi mnie już nie bolą więc objaw typowy na @......kiepsko się czuję....a do tego ostatnie dni miałam jakieś dziwaczne plamienia, po przytulankach to w ogóle wyglądało jak po morderstwie....a lekarz twierdzi że wsio ok i nie wie dlaczego:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałowmalinka
Hej dziewczyny jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava85 - nie martw sie u mnie tez 32 dc dzisiaj a wynik pokazal brak ciazy a narazie tez nic nie wskazuje, zebym ten @ dostala. Nie czekam na niego, ale tez w sumie czekam bo chce tez sobie zrobic badania hormonow, tak mialabym dzis 3 dc i w srode na badania a tak to sie wszystko przedluza! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny... ja miałam doła przez ostatnie dwa dni :( i jeszcze ta pogoda :( wszystko do bani.. pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Witam wszystkie nowe staraczki :) nie było mnie tutaj troszkę ale czytałam Was na bieżąco. Niestety ostatnie dni mam bardzo męczące a wszystko przez ta przeprowadzkę, nawet nie sądziam że mamy tyle rzeczy.... Mieszkamy razem od ślubu czyli 9 miesięcy weszliśmy do pustego mieszkania i kupowaliśmy wszystko na bieżąco a teraz nie wiem jak się wyprowadzimy zajmie nam chyba ze 3 dni zwożenie tego wszystkiego.... dlatego padnięta jestem tyram całymi dniami... @ do tej pory nie mam nadziei tez już nie, za to mam straszne bóle brzucha... Pociesza mnie to że w środę mam wizytę ale boje się co mi powie po badaniu a czuję że nie jest dobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton mam nadzieje że wyniki wyjdą dobrze a tym zabezpieczaniem się nie martw miesiąc to nie długo a zdrowie najważniejsze... :) ava85 ja tez czekałam na ślub, dom, samochód a z mężem znamy się i jesteśmy 6 lat.... Mogliśmy wcześniej pomyśleć o dziecku, ale chcieliśmy byc rozsądni i co z tego wynikło to że narazie mogę tylko pomarzyć.... Mam nadzieję że szybko się Wam uda :) Groszek miejmy nadzieję żę pokonasz to paskudztwo i będziesz cieszyć się wielkim brzuszkiem. Ja też miałam torbiel na jajniku ale się wchłonęła a teraz mam podejrzenie ale czekam do środy... Głowa do góry!!! Czarodziejka nie martw sie skoro lekarz mówi że wszystko jest dobrze to napewno tak jest. Jak będziesz się zamartwiać to przypomnij sobie dźwięk serduszka Twego maleństwa... To chyba najwspanialszy dźwięk ze wszystkich :) Lidkaaa80 masz rację wszystkie damy radę zwalczyć te "panią" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! u mnie dzisiaj 34dc i na razie nie ma @. Wczoraj dzwoniłam do mojej lekarki i powiedziałam jej że Duphaston odstawiłam w 25dc i nie mam @ (powinnam dostać ok 30dc). Ona na to, że mogę być w ciąży.. Ja jej: "Pani doktor, byłam u pani na USG w 17dc i mowiła Pani, że w tym cyklu nie ma szans na owulację", ona na to: "Cuda się zdarzają, miałam 2 takie przypadki"... Kazała sie w weekend przetestować, a jeśli @ nie przyjdzie, mam iść do niej w pon. Szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w te "cuda"... Raczej to wina mojego "rozchwiania' hormonalnego i pewnie skończy się na zastrzykach na wywołanie @.. no nic -czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wpadłam się przywitać. Co dziś tak tu puściutko? ava, myślałam że Ty przełamiesz kiepską passę, a tu lipa. nie martw się, następny cykl jest Twój :-) chociaż tak na marginesie, póki nie ma @ jest nadzieja, u mnie jednak to nie działa. Groszku, to samo dotyczy Ciebie . głowa do góry, wkońcu sie uda. jak nie w tym , to w następnym miesiącu. a który to Twój cykl starań bo chyba nie ma Cię w tabelce? kachna, pisz co u Ciebie! czekam na wieści. heyo, wychodź szybko z tego dołka. musisz się pozbierać bo kolejny pracowity cykl przed Tobą :-) szarlotka, mam nadzieję, ze jednak @ nie przyjdzie, a te dolegliwości wskazują na ciąże a nie okres. Eldcia, przeprowadzka ciężka sprawa. ja miałam podobną ponad trzy lata temu, a za rok czeka mnie następna. mam nadzieję, że do następnych świąt wielkanocnych domek będzie gotowy i będzie to nasza ostatnia migracja :-) podobnie jak Ty weszliśmy do pustego mieszkania, nie mieliśmy nic, mebli, telewizora, naczyń, dosłownie nic... a teraz nie możemy się pomieścić. co prawda mieszkanko małe, tylko jeden pokój ale tak zagracone, że zaczynam potykać się o przedmioty. wczesniej nie przeszkadzało mi to, większość tygodnia byłam poza domem, studiowałam w innym mieście, a wracałam tylko na weekendy. ale teraz, gdy zaczęliśmy budowę to szlag mnie trafia i ta ciasnota strasznie działa mi na nerwy... zauważyłam, że mój mąż ma tak samo. wcześniej mi dogadywał, że na takiej powierzchni mieszka niejedna rodzina, a ja tu fochy urządzam a teraz ze śmiechem na ustach obserwuję, jak klnie pod nosem i nie może doczekać się przeprowadzki :-) Eldcia, może te bóle zwiastują okres, lepiej żebyś go teraz dostała, niż miałby przyjść po jakichś prochach. tak miała moja koleżanka, okresu brak przez 2 miesiące, umawiała się na wizytę u ginekologa, a dzień, dwa dni przed nią, @ przychodziła. teraz też żałuję, że zwlekałam z decyzją o dziecku. siostra w moim wieku miała już dwoje dzieci. teraz to odchowane dziewczyny a ona ma czas by realizować własne plany i marzenia. początkowo też miała problemy by zajść w ciążę, wreszcie udała sie do ginekologa, a on powiedział jej, że gdyby zwlekała jeszcze pół roku, to nigdy nie miała by dzieci ( a miała wówczas 21 lat). a tak podleczyła się i urodziła 2 córeczki. Olka, czarodziejka, dbajcie o siebie i dzieciaczki :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, a ginekolog kiedy zalecił Ci zrobić badania hormonów, bo ja musiałam je wykonać między 4 a 7 dniem cyklu? i jakie hormonki musisz zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×