Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Czarodziejka!!!!!!!!!! wzystko będzie dobrze!!!! Tylko się tak nie stresuj...teraz usiądź wygodnie w fotelu...:):)Pouśmiechaj się do siebie samej,że teraz to już z górki będzie:)dzidzia rośnie i ma się dobrze....:):)Buziaczki od nas dla niej!!!!!!!!!!!! A za nas nadal trzymaj porządnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarodziejko Każda ciąża jest inna. Może tym razem bedziesz przechodzic ją łagodniej bez mdlości. A piersi moga zacząć b oleć cię trochę później , ale np za to mocniej. Teraz musisz wspierac fasolkę , że dacie radę. i uważać na siebie tzn nie dźwigać więcej niż 2 kg, nie myc okien, i wsłuchiwać się w swoje ciało czego ono potrzebuje i jakie ma zachcianki. Ja nie miałam objawów ciążowych żadnych , później mnie piersi bolały że aż stanika nie mogłam żadnego załozyć, potem nosek mi urósł i dopiero w 6 m-cu miałam lekką zgagę. nawet nogi mi nie puchły przy całej ciąży miałam niski progesteron , nawet nie łapał się na wynik który jest w ciąży a mimo to mam ślicznego zdrowego synka ktory urodził się w wyznaczonym terminie. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :) jak się czujecie? mnie powoli opada podniecenie i przyzwyczajam się do myśli, że w środę już @ będzie :( Czarodziejka uważajcie teraz bardzo na siebie i dbajcie o siebie :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! i temp. dzisiaj 37.3, więc nawet odrobinkę podskoczyła :) Czarodziejka od kiedy Ty zaczęłaś mierzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już olewam tą temperaturę.... :):)piersi mnie bolą....pod prysznicem mnie nawet wnerwiały...ale ostatnio miałam identycznie...więc nic nadzywczajnego się nie dzieje....czekam czekam i czekam na 15...:(A jak przyjdzie znów załamka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też bolą, ale boleć mogą też przed okresem :( więc już sama nie wiem... z jednej strony szukam objawów, a z drugiej samą siebie ochrzaniam w myślach, że się nakręcam niepotrzebnie... ja czekam na 10 do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szybciej będziecie mnie na duchu podnosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej -a ja nawet nie mierzę temperaturki. Jestem co m-c na USG w połowie cyklu, więc i tak wiem kiedy jest owulacja. W ub m-cu moja lekarka byla akurat na urlopie, wiec kupiłam sobie testy owulacyjne -robiłam od 11 do 16 d.c -niestety -nie pokazały owulacji :-( w 17d.c byłam na USG i ono potwierdziło że w tym m-cu nici z starań. Teraz czekam na @ i od nowego cyklu -nowe nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna - oby się w końcu udało... musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Heyo -no w sumie MUSI :-) A tu jak "na zlość" mam kolejne 2 koleżanki w ciąży.... może to głupie i wredne z mojej strony, ale ja sie z takich informacji nie cieszę tylko mnie dobijają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że to Cię wkurza... długo się staracie? jeszcze chwila i będziemy się cieszyć z Twojej fasolki :) zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mnie też dobijają takie informacje:(:(.....a najgorsze są pytania znajomych....czy już się udało....to już w ogóle zero wyczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka - to fakt - zero wyczucia... ja na razie o tym głośno nie mówię... jak się uda, to dopiero wtedy, ale teraz to ciiii :) i masz rację - najgorsze to czekanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo -staramy się 4 m-ce, ale mamy pewne problemy -opisywałam na 19 stronce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna - przeczytałam... to nie za fajnie, ale z drugiej strony wg mnie powinnaś jeszcze skonsultować się z jakimś innym lekarzem... jeśli masz taką możliwość. bo 4 m-ce, nawet przy takich problemach, to chyba jeszcze nie czas, żeby nawet mówić o in-vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejkka79: Wszytsko bedzie dobrze zobaczysz tylko nie mozesz sie denerowac.Musi byc dobrze:)) Mnie to najbardziej zastanawia dlaczego takiego dziewczyny ktore nie chca miec dzieci zachodza w ciaze raz i juz??A my?? staramy sie i staramy i nic nie moge tego pojac. Ja tez co miesiac testowalam z nadzieja i zawsze ta paskudna jedna krecha:/ Mam nadzieje ze po tabletkach w koncu sie uda. Uda sie kazdej z nas napewno jedym szybciej drugim troche pozniej ale nadzieje trzeba miec. A co do tempki to powiem wam na swoim przykladzie ze nie raz mialam tak ze tempka powyzej 37 okresu brak a jednak ciazy nie bylo:((((( wiec teraz juz tempka sie nie sugeruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tylko u mnie jest tak z tempka wiec mna sie nie sugerujcie bo ja to wogole jakas dziwna jestem to znaczy moje wnetrznosci w tych sprawach:/ ehhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz - każda kobieta inaczej reaguje... z drugiej strony wiem, że niepotrzebnie się nakręcam :( i szukam wszystkiego, czego można by się złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz......no u mnie z tempką to samo....do d... znaczy sie ja mialam w dniu @ 37,2...:)ciekawie nie????? Czyli na mnie nie dziala ten sposob....bylam u lekarza...sprawdzil hormony,zrobil monitoring... ityle...wsio ok....czyli starac sie dalej....do usranej śmierci chyba......do lipca mamy czas wolny tzw.:):)He he a potem mojego zaciągam na badania.....jak jego będą oki...to zrobi mi dopiero badanie drożnosci jajowodow...ale wedlug niego są drożne....i tyle z porad lekarskich:)...wiec tez nie rozumiem dlaczego musimy sie tyle starac...to powinny byc tzw.zlote strzaly..:)no nie?????????:) Poza tym fakt faktem w tych czasach coraz gorzej jest z zajsciem i utrzymaniem ciąży...co widac na kazdym kroku....strasznie duzo par ma problemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja wam powiem ze jestem po laparoskopi mialam ze tak to ujme "remont generalny" wszytsko drozne wszystko zdrowe i wogole jestem zdrowa i co?? dziecka nie ma okresu nie ma !teraz czekam na okres po luteinie ale tez sie go jakos doczekac nie moge a juz bym chciala szarlotka80 : własnie co to sie dzieje ze teraz z wielkim trudem sie w ciaze zachodzi??kiedys nie bylo takiej medycyny a jakos kobiety rodzily wiele dzieci np moja babcia ktora miala 9 dzieci a ile to lat temu bylo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wiecie co prawie kazda z moich koleżanek ktora zaszla w ciaze mowila ze w dniu okresu bolal ja brzuch tak jak na okres ale go nie dostawala wiec moze jak cos takiego zauważycie u siebie to bedzie to znak faskolki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka bedzie dobrze musisz pozytywnie myślec i odpoczywać:) najważniejsza jest teraz Twoa fasoleczka:) szarotka 80 u mnie w poprzednich cyklach też waripwała temperatura dlatego się juz nią nie sugeruje za bardzo... A u mnie porażka byłam zrobić bete ale pani w labolatorium mi odmówiła jak mnie zobaczyła.... Niestety ostre przeziębienie mnie dopadło i teraz siedze w domu. Lekarz rodzinny po wywiadzie tabletek mi nie przepisze bo to może byc ciążą, (choć w to raczej wądpie) testu ciążowego powiedział żeby lepiej nie robić bo nie wyjdzie wiarygodny:/ załamac się można.... ehh trace nadzieję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edcia -a może jednak? :-) który masz dzień cyklu? a z tą panią z laboratorium to nie rozumiem... co badanie poziomu beta HCG ma wspólnego z przeziębieniem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna79 dzisiaj mam 49 dzień cyklu ale testy robiłam juz dwa wyszły negatywne, a 17 dopiero mam wizyte u swojego lekarza... a co do tej babay w laboratorium to tez nic z tego nie rozumiem jakaś była nieprzychylnie nastawiona, od razu powiedziała że nie zrobi bo wyczuwa że mam temp podwyższoną:/ chyba jej się po prostu nie chciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia, to jest szansa!!! a jak długie masz cykle? no to dziwna babka w tym laboratorium... pewnie jej się nie chciało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce się nakręcać mój mąż byłpewny że nam się tym razem udało sam dostrzegał pewne objawy ale rozwiewałam jego nadzieję mówiąc"jedna kreska" teraz nic nie mówi unikamy tematu.... na dodatek jego rodzina non stop się wypytuje czy w ciąży nie jestem bo bocian komus tam się śnił.... jak powiedziałam że nie to od razu stwierdzili że nie mogę mieć dzieci, bo ktoś tam od nich ze wsi tak miał 9 miesięcy po slubie i jeszcze dziecka nie ma dla nich to niepojęte.... a mi ryczeć sie chce ale udaje że twarda jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia -to jeszcze nic straconego -mojej kolezance dopiero test wykonany 2 tyg po planowanej @ wyszedł pozytywny! a ile zazwyczaj mają Twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle od 4 lat regularne jak w zegarku co 32 dni czasem pojawiła się @ w 33 dniu ale jesen dzień opóźnienia to przeciez nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×