Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liebe

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

Gość gość
W Klinice Sfera mają świetnych lekarzy. Jeśli się nosisz z zamiarem korekty nosa, to sprawdź koniecznie właśnie ich ofertę http://www.klinikasfera.pl/korekcja-nosa. Na pewno sprawdzony i godny zaufania lekarz od razu podnosi komfort i poczucie bezpieczeństwa na stole operacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie doktor Łątkowski, który jest świetnym specjalistą. Już kilka przyjaciółek się 'cięło' w jego klinice i naprawdę wyglądają atrakcyjniej więc teraz kolej na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że Estetic Center się tym zajmuje, może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos to można powiedzieć prawie centralny punk twarzy....wszyscy go widzą. Ja miałam kiedyś dość poważny wypadek i ten mój nosek pozostawiał wiele do życzenia. Byłam na konsultacji w www.drnawrocki.com.pl i nie jest tak źle jak mi się wydawało - da się uratować mój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To radzę Ci żeby na konsultacji się tylko skończyło, ten doktor potrafi tylko oszpecić, uratować Twój wygląd to on na pewno nie uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o operacje to polecam wam Estetic Center. Świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. chciałabym zrobić korekte nosa .szukam dobrego chirurga plastycznego z Poznania .Znalazłam dr kurmanow czy ktoś może ją polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję dr Bieleckiego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na plastykę nosa u dr Łątkowskiego, który ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę w temacie. Mój nos został zmniejszony przez co pozbyłam się kompleksów i czuję się zdecydowanie pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z kliniki Knakiewiczów która cieszy się dobrą renomą we Wrocławiu. Plastyka nosa w moim przypadku nie była aż tak inwazyjna, ale pozwoliła na poprawę kształtu, a o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać, że operacja nosa uratowała mój wygląd. Po kilku konsultacjach zdecydowałam się na zabieg w gabinecie Raczkowska i szczerze ich polecam. Mają bardzo dobre podejście do pacjenta a co najważniejsze efekty zabiegu są niesamowite. Mój nos wygląda świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka78
Mnie nos operowała dr Dorota Żukowska z łódzkiego Dermedu. Wspaniała chirurg plastyczna, klinika bardzo nowoczesna, wszystko poszło ok. Pani dr mi przed zabiegiem wyjaśniła wszystko co będzie robiła krok po kroku, tak mnie nastawiła, że nie miałam jakiegoś wielkiego stracha jak wcześniej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennahanna

Korektę nosa wykonywałam u www.drmajewska.com . Kierowałam się opiniami koleżanek, które jednoznacznie wskazały na to miejsce. Jeżeli chodzi o efekt, to jestem bardzo zadowolona.  Udało mi się pozbyć mojego największego kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta33

Najgorzej jak nos był złamany bo potem jest już taki krzywy że z kilometra rzuca się w oczy i nie ma prostej linii. Ciężko go zoperować żeby był taki jak wcześniej. Ja miałam złamany i niestety operacja niewiele pomogła a do tego mam częste krwotoki i katar o każdej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaaAdrianna

Czy Warszawka here?
Miałam nos profilowany, bo niestety dostałam w genach, po mamie, taki perkaty troszkę, i jestem bardzo zadowolona: robił mi go Dr Kamil Pietrasik w Estell, profesjonalnie wykonany zabieg, poszedł bez komplikacji. Gojenie nie trwało długo. Z całego serca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×