Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bergerka

fast food

Polecane posty

Gość Bergerka

Czy zdarza wam się jeść fast foody? jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
zdaża.B lubie.Mac Donalds,da grasso,Lub zrobione cos samemu w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
zdarza.sorry za byka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergerka
Ja na przykład najczęściej odwiedzam burger king odkąd powrócił do Polski po dlugiej przerwie. Uważam, że mają dobre burgery a do tego jest tanio, nawet jeśli kupuje się nie w zestawie. Wam tez zdarza sie tam wstapic na jedzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię mcdonalda. mam wrażenie, że jedzenie które tam serwują ma smak papieru. za to lubię pizzę i od czasu do czasu zamawiam w dagrasso lub osiedlowej pizzerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karite
teajemnia burger king' a tkwi w mięsku! Nigdzie nie ma takiego dobego mięska i burgerów jak w BK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ale nie jadam w fast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię pizze z telepizzy ale częsciej wpadam na kebaba :) harburgera z Mac dolaldsa jadłam ostatnio ponad 4 lata temu :o jakoś tak mi nigdy nie podrodze na burgera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zdarza mi się jadać fast foody. Nie potrafię sobie odmówić pizzy z tuńczykiem, salami i tabasco, albo krakowskich zapiekanek z okrąglaka... hamburgerów nie jem, po prostu nie przepadam za dmuchanymi bułkami i mizernym niby kotletem. To nie dla mnie zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergerka
Zapiekanka też dobra rzecz:) ale jeśli chodzi o pizze to rzadko jadam. Ogólnie jestem jakaś taka mięsożerna i wolę zjeść jakiegoś kotleciora niż bułkę z warzywami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyku
jak kotlecior czy kawał mięcha to tylko w burger king !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaq
masz racje... cos w tych fastfoodach jest.. wcąż na nie narzekamy a i tak wszyscy je jedzą:) dobre frytki, czy burger... Zobaczcie ile kasy zarabiają burger king czy kfc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio
Fakt. Ja Wam mówie! Burger king jest pyszny i ja go tam uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem tlyko jak jestem w pl, nie wiem czemu ale wtedy zawsze jakis hamburger, kebab czy pizza sie zdarza a nawet Chipsy i to mega paka, ogolnie stram sie jesc zdrowa a jak jade do polski to kupuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergerka
czy słyszeliście o inicjatywie burger king odnośnie wprowadzenia nowego wzoru monety pięciozłotowej?Każdy kto podpisze petycję na stronie www.nowa-piatka.pl dostanie kupon na darmowy zestaw king deal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BejbiBlues
www.nowa-piatka.pl Bardzo fajna petycja:) we love burger king

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażamała
A ja jem tylko w Mc-ku prawie cały tydzień oprócz sobót i niedziel od 3 lat i nic nie utyłam bo pije Zioła Tybetańskie, polecam tym co maja problem z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczery to lubię, bo jest smaczne i teraz pewnie wywołam burzę (za co przepraszam) ale i w miarę zdrowe. Wiem, że to niej jest najzdrowsze jedzenie na świecie. Niemniej jednak zdarza mi się stołować w restauracji Chilli Mili. Oferują tam dania ze smażonego kurczaka. Wybór ten padł z przyczyn prozaicznych. Jak nie mam czasu zrobić sobie jedzenia do pracy to czasem u nich goszczę. Najczęściej zamawiam tam sałatki. Smażona pierś z kurczaka a do tego świeże warzywa. Jadłam tam wiele razy i się nigdy nie trułam. Generalnie wydaje mi się, że taki pieczony kurczak jest zdrowszy niż np hamburgerm bo przynajmniej widać, że to jest faktycznie mięso. Jak kto ktoś kiedyś powiedział wszystko jest dla ludzi, ale w rozsądnych ilościach. P.S. jakby któraś nie kojarzyła tej knajpki to tu wrzucam link: http://chillimili.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńku
tak i wcale się z tym nie kryję ;) nie wiem dlaczego ludziom jedzenie typu fast food kojarzy się tylko z chemią i śmieciami. wszystko zależy od tego z jakich składników jest robione i od miejsca, gdzie je nam serwują ;) dlatego ja, jeśli wybieram coś typu fast food to jeżdżę niedaleko - do zajazdu bufet country ;) wtedy wiem, że dostanę soczystego mięsnego burgera czy moje ulubione pikantne skrzydełka w sezamowej panierce, sporządzone bez chemii więc i bez obaw, że jem coś śmieciowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicpiter
Ja bardzo lubię zjeść dobry kebab. Jak nie mam pomysłu na obiad to wyszukuję sobie dobry kebab katowice i zamawiam przez pizza portal. szybko, tanio i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat wymyslony przez nieudolna marketerke z BKinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jemy w burgerze? Zacznijmy od środka. Warzywa (sałata, pomidor, cebula, ogórek itp.)-powszechnie uważane za zdrowe. Mięso (preferuje wołowe) - uważane za zdrowe, chude, energetyczne. Odrobina sosu (można pominąć w zamówieniu) i bułka. Oczywiście należy wybierać te fast foody, które oferują właśnie takie produkty. Ja mam sprawdzony, widzę na własne oczy jak jest smażone mięsko, jakie to jest mięso, widzę warzywa jak składany jest burger i nie rozumiem co w tym jest nie zdrowego? Oczywiście nie jem tego co dziennie. Ale nagonka na Fast foody jest trochę dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mi sie zdarza, bo kocham hamburgery, no i znalazłam miejscówke w której znalazłam soczyste i pyszne, a mowa o https://www.bartsburger.pl/. bardzo mi sie to podoba, że mają sporo wariantów do wyboru no i cenowo nie jest źle, jak dla mnie wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×