Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rexxx

Umiem wyleczyć Zgagę i Refluks.

Polecane posty

Witam. Mam na imie Michał. Od około 8 lat walczyłem ze zgagą. Miałem straszne ataki tej przypadłosci. Finał był taki ze wylądowałem w szpitalu z nadżerkami przełyku i krwotokiem wewnętrznym. Wyrok : refluks. Choroba praktycznie nie do wyleczenia przez farmakologię a i metody operacyjne czy te stosowane w Lublińskim szpitalu nie przynoszą ponoć spodziewanego efektu. Jadłem wszystko : bioprazol , controloc, lanzul , lanzolek , ranigast i inne świństwa. W czasie przyjmowania leków było ok ale "spróbuj odłożyć na chociaż 2 dni " Gdy tylko odstawiałem leki zgaga wracała z pełną siła. No i nadeszła chwila kiedy postanowiłem TOTALNIE olać chorobę i znaleźć lek cud... i Udało sie. Od około 6 miesiecy nie mam zgagi i nie biore leków. Pije piwo , wino , jem slodycze , czipsy , ostre , słone i co tylko mi sie podoba. Zgagi nie ma. Co zrobiłem ?? Możecie mi wierzyć lub nie ale wystarczyło sie zaopatrzyć w GRZYBKA TYBETAŃSKIEGO. Kuracja trwała ok 20 dni. Na allegro coraz wiecej ludzi go sprzedaje( z instrukcją ) To nie jest spam. Każdy kto ma ochotę dowiedziec sie czegoś wiecej niech pisze na mój email. Odpiszę jak to działa i co trzeba zrobić. I najważniejsze: proszę nie przechodzić obok tego postu obojętnie ! TO NIE JEST SPAM ani reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×