Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Oleńko na usg wyszło mi 10 tyg i 2 dni, miałam robione wczoraj. A Ty Oleńko na kiedy masz termin, bo nie jesteś wpisana do tabeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aischa_hm
Witam Faktycznie po świętach ciężko wracać do pracy, Ja mojemu pracodawcy już powiedziałam o ciąży i nawet nie był zaskoczony, a po macierzyńskim wracam do pracy. Czekam z niecierpliwością na piatkową wizytę u gina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety po wczorajszym badaniu okazało się, że zarodek jest za mały. Dziś byłam na usg, serduszko już nie bije. Jutro jeszcze jedno badanie ale chyba nie mam się co łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIGRENA73- BARDZO CI WSPÓŁCZUJĘ Aischa_hm- ZAZDROSZCZĘ, JA NOSZĘ SIĘ Z TAKOWYM ZAMIAREM, ALE NARAZIE CIĄGLE ODKŁADAM I ODKŁADAM ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
migrena - wspolczuje. ja wczoraj bylam u lekarza, bo w pierwszej ciaze tez mala wiecznie byla za mala - teraz okazalo sie, ze wszystko w porzadku, serce bije, wymiary ksiazkowe... ale poklocilam sie z mezem, ktory nie zdarzyl do lekarza. jak mozna przegapic usluszenie pierwszy raz w zyciu bicia serca wlasnego dziecka - moze przesadzam, ale i tak uwazam, ze jest dupkiem i tatus powinien byc. no to sie wyzalilam i juz mi lepiej... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna1982 gratuluję ślubu :) mdłości już przeszły i jak nigdy jem rano śniadanie a nie dopiero koło 10-11. ale wcześniej wystarczały 2 posiłki dziennie. no ale nie można głodzić dzidzi a poza tym cukier spada i wogóle. u mnie jeszcze nic nie widać, ale zaczęłam używać oliwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
aneczko ja termin mam niby na 1 listopada ale to i tak nic pewnego bo ostatnie 3 miesiączki miałam nieregularnie dziwnie krótkie. byłam na usg 31 marca i u mnie dzidzius ma 12,3 mm i dlatego pytałam o tydzień ciąży w którym jesteś. czyli jak rozumiem to jesteś w 10 tyg od ost miesiączki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
magrena przykro mi. jak to znaczy że za mały jest zarodek? mozesz coś więcej napisać? wiem że to dla ciebie trudne, ale prosze napisz ile ma zarodek, bo ja tez mam dziwne obawy co do mojego zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko, zarodek wczoraj 5mm, dzisiaj 6mm, ale bez akcji serca. Dwa tygodnie temu serduszko biło , a maluch miał 2,5mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczko1986
Migrena73 naprawdę bardzo ale to bardzo Ci współczuję, nie wiem co się dzieje tyle przyszłych mam na listopad w naszym topicu poroniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
dzien dobry mamusie.... nikogo nie ma od rana? mamy jedza sniadanie czy walcza z mdlosciami? mam pytanie do dziewczyn, dla ktorych to jest kolejna ciaza - jak szybko rosnie brzuch w 2 ciazy? ponoc widac go wczesniej, niz w 1 ciazy? U mnie w ciazy do konca 5 miesiaca praktycznie nic nie bylo widac, owszem przybralam 2-3 kg, ale jesli nie ubieralam sie w bardzo obcisle rzeczy to nikt by nie wpadl na to, ze bylam w ciazy.... a teraz to wieczorami wydaje mi sie, ze pojawia sie brzucho. Jak duzo dziewczyn stracilo swoje malenstwa w tym topicu - trymajcie sie cieplo, moze organizmy sa na maksa przeciezone miedzy zima a wiosna? witam tez nowa mamusia, ta z terminem na 29... ciekawe jakie sa listopadowe dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki Ja od wczoraj jadę na Urosepcie, wyszły w moczu ciała ketonowe i białe krwinki mam nadzieję, że to tylko przejściowo i Urosept pomoże. A nawet mnie nic nie bolało i nie dolegało :( Szkoda mi wszystkich dziewczyn które straciły maluchy ale może te złe statystyki się zakończą. Jutro zaczynam 9- ty tydzień oby do 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia..ja mam początek 10 tyg i juz mi widać brzuszek i faktycznie głównie na wieczór. W pierwszej ciazy było widać ale dopiero koło konca 4 m-ca. A dzieciaczki listopadpwe sa super...sama jest z listopada:) Fakt ze to znak Skorpiona i sa uparte jak małe osiołki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Oleńko jestem w 11 tygodniu od ostatniej miesiączki, @ miałam 28 stycznia, teraz 20.04 mam badanie prenatalne ale wierze że będzie wszystko ok. Dzidzia ma 3,37 cm na usg pokazało 10 tyg. i 2dni i bicie serduszka też było słychać, chociaż na pierwszym usg które miałam 8.03. był sam pęcherzyk który mierzył 15,4mm ale nie słyszałam serduszka w 5tyg. i 6 dni, ale każda ciąża jest inna i inaczej rośnie, a kiedy teraz masz wizytę u gin.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planach do konca czerwca, a potem moze tylko na pojedyncze dyżury..Zobacze jak się bedę czuła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam żeby popracować do końca czerwca, chociaż mój mąż namawia mnie żebym poszła już w maju, ale myślę że jednak do czerwca zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
aneczko ja pierwsza wizyte miałam 6 marca i był pęcherzyk 6,2 mm ostatnio byłam 31 marca i już zarodek ma 12, 3 mm i bije serduszko, na następną wizytę ide 28 kwietnia. co mnie zastanawiaż e ja mam termin na 1 listopada a moj dzidzus jest sporo mniejszy od twojego a jestem od ost miesiączki w 10 tyg a lekarz tydzien temu wpsał w karcie ciazy 7 tc. ogłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja zamierzam na L4 iść w sierpniu, jednak wszystko zależy od tego jak się będę czuła. oleńka 1989 - a może lekarz poprostu policzył od daty zapłodnienia o a nie od ost. miesiączki. migrena 73 bradzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się tak Oleńko wydaję że lekarz policzył Ci od daty zapłodnienia, u Ciebie pewnie później nastąpiło zapłodnienie niż u mnie dlatego też dzidziuś jest mniejszy.Nie martw się gdyby było coś nie tak lekarz by Ci o tym powiedział, na pewno jest wszystko w porządku i najważniejsze że bije serduszko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zwyczajnie nie wierzę
rodzicie pindy w listopadzie, a od czerwca chcecie już "chorować"? :O no w doopach się przewraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
ja bym chciala do koca wrzesnia pracowac. Pracuje na polskiej umowie, ale poza Unia i zupelnie nie wiem, jak ZUS reaguje na zwolnienia lekarskie od zagranicznych lekarzy. Zupelnie tez nie wiem jak pracodawca zareaguje na moja ciaze. W pierwszej ciazy pracowalam do konca, ale jak wrocilam po macierzynskim, to na dzien dobry dowiedzialam sie, ze juz nie jestem takim dobrym pracownikiem, bo jestem matka, zabrali mi samochod sluzbowy i w ogole.... teraz sie boje na razie w ogole cos mowic- mysle, ze dam pracodawcy znac tako kolo czerwca-lipca. Cale szczescie bedac caly zcas w delegacji nie mam z nim czesto bezposdredniego kontaktu, a w raportach tygodniowych glupio pisac o ciazy, nie? ja mam z badania z 6 takie wyniki: CRL 0.91 czas ciazy 6 ty 6 dni. A niektore dziewczyny juz prawie 11 tydzien zaczynaja - fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
aneczko a ty wiesz kiedy było u ciebie zapłodnene? ja ostatnie 3 miesiaczki miałam dziwne bo tak 2.12( trwała 4 dni) 31.12( trwała niecałe 2 dn) i ostatnia 25.01 i trwała 4 DNI. DZIWNY MIAŁAM OSTANI CYKL BO 26 DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
JA NIE PRACUJĘ OD DNIA PIERWSZEGO USG GDY TYLKO ZOSTAŁA STWIERDZONA CIAŻA BO PRACOWAŁAM W TESCO I OD RAZU KAZALI MI IŚĆ NA L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
JA NA ZWOLNIENIU JESTEM OD DNIA STWIERDZENIA CIĄŻY, PRACUJĘ W TESCO I KIEROWNICZKA OD RAZU KAZAŁA MI IŚĆ NA L4 DO ROZWIĄŻANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe listopadowe mamuśki :) do Was dołączam! Mam termin na 2 listopada 2010 :) Mam jednak nadzieję że termin ten przesunie się o kilka dni bo zaduszki to niezbyt fajna data. Ponieważ jestem w uk nie miałam jeszcze usg ale idę na pierwsze 13 kwietnia. Trzymać kciuki żeby wszystko było ok z moją kruszynką. Do usłyszenia wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×