Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewangeliczny Siewca

Wezwanie do nawrócenia!

Polecane posty

Gość treser kupy
5pierdalaj pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PepeLulu
Siewco, jakim cudem Haiti to kara za grzechy?? Przecież tam zginęły małe dzieci, które nic złego nie zrobiły. To od dawna był biedny naród i niby jeszcze dostali jakąś karę za grzechy? Bzduraa. Gdyby Bóg za grzechy karał śmiercią to Bush by już nie żył od dawna a Stany przeszłyby do tej pory 100 trzęsień ziemi. Pomyśl o tym jakie bzdury piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co noc oddaję się lubieżnym przemyśliwaniom na temat rodzynków z pupy mojego psa Pimpusia, po czym wiedziony nieodpartą ochotą poznania fizycznego,nakładam sobię miskę do mycia nóg pani Goździkowej na głowę i ganiam koty po dachach. W chwilach uniesienia(kiedy jakimś sposobem pochwycę kociaka) podśpewuję sobie "Boże coś Polskę", ciskając zwierzęciem w przelatujące mewy. Gdy strącę mewę na ziemię,podbiegam do niej i nacierając nią sobie ciało mruczę mantrę,po czym oddalam się krokiem posuwisto-zwrotnym w kierunku domu. Tam dopadam Pimpusia i wydrapując rodzynki z jego pupki,wspominam jak miałem 5 lat i gęś uszczypnęła mnie w jądro,doprowadza mnie to do takiego podniecenia,że rozgryzam rodzynka,rozgryzając jednocześnie język i intonuję "O Epoko, czy juz sie Boga nie boisz?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewangeliczny Siewca
Czytajcie, uwierzcie i nawracajcie się! Koniec jest bliski! Czuwajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diobra, ale hahaha to zaczyna byc zabawne. na poczatku tamtego trzeba znow jakiec cos zapodac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a gzie pomidorówa ???:( napszcie jej na glownej temat aby wbila do siewcy ! ja juz nie mogę nowego dodac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie ze mialam wstac o 7 rano? wstalam o 8:45 umylam sie, nawet glowe, pomalowalam, ubralam - w 15min :o rekord! a potem jak czekalam gotowa okazalo sie, ze braciak sie spozni 30 min :o zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest, kurwa ? - rzekł Pan ujrzawszy, że kafe się spierdoliło. I zapałał gniewem tak srogim, a okrutnym iż uczynił wszystkich administratorów pryszczatymi okularnikami-onanistami, a wszystkie modełe tegoż portalu skazał na wieczne niedupczenie. Ament. :classic_cool: Czyżby tylko tu działało :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie nawet na glownej wyswietla wszystko do 19:27 ciagle tak samo i to samo, bez zmian. podajcie mi linka do tego tematu to jej wysle na gg. bo ten, ja wchodze przez tora (bo na cafe po ip zablokowana jestem) i mi sie na gorze jakies popierdolki w pasku adresu wyswietlaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mój drogi chamie jak przyjdzie nam wejsc na kolejną stronę toj uz nie wyswietli :D dlatego juz podałam link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4384416&start=0 to on gdzie się przenosimy kiedy tutaj nam się imprza zakonczy hehe husky !!! 15 miut?? nie dałabym chyba rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chamie !!! czubku hehhe nie marnuj tam teraz miejsca na rozmowy z pomaranczami !!! tam idziemy jaktutaj się skonczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty no sucz, nie gadaj? serio jestesmy teraz na tym topie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
husky ! nosz kurwa mać !! wurwiacie mnie heheh echhh spokojnie... :D chcialaś linka to masz P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zobaczcie co te obrzydłe wredoty pomarancze piszą na tamtym topiku co dodałam ze się na niego prznosimy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dlatego tez wlasnie rzucam kurwami :D aby dobry przykład dać :P a Ciebie mialam za tuńczyka dojechać heheh polowałam na Ciebie od 23 :P chamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cham był czasowo poza zasięgiem :P. Jak można w ogóle kurwa psuć pizzę tuńczykiem. Przecież to capi Centralą Rybną, że o niemytych dziewczynach nie wspomnę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo, straszny uraz musisz miec, ze ci tunczyk dziewczyny przypomina.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wien chamie ja tam niemytych panien nie wącham heh ale wierzę Ci na slowo :P tunczyk jak tunczyk ale brokuły muszą być !!!! ja wogole mogłabym jesc tylko brokuły codziennie przez 365 dni w roku !!! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×