Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewangeliczny Siewca

Wezwanie do nawrócenia!

Polecane posty

O Epoko! Czy wy się już Boga nie boicie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy w jakich ciemnościach żyjecie. Czy wy w ogóle zastanawialiście się jaki jest sens waszego życia. Czy wy zdajecie sobie sprawę że to co dzisiaj się wyprawia to Sodoma, Gomora i cały świat przed potopem takich rzeczy nie widział. Czy za nic macie przykazania naszego Boga miłości, naszego Stwórcy, Pana który zbawia ludzi dobrej woli tych co żyją wg Jego przykazań. Wzywacie Jego Święte Imię w waszych kłótniach, przeklinacie się w Imię Jego. Nie potraficie uszanować jedynego dnia świętego, aby nie zarabiać na wasze dobra materialne, które przeminą, w proch się obrócą. Jak Pan wasz odpoczął po sześciu dniach tak i wy odpoczywajcie. ZABIJACIE siebie nawzajem waszą nienawiścią, zabijacie - utrudniając innym "aby tylko nie był lepszy ode mnie", ZABIJACIE WŁASNE DZIECI W W WŁASNYM ŁONIE, bo wam termin nie pasuje, bo co ludzie powiedzą, bo to nie ten. Czy naprawde myślicie że ujdzie wam to na sucho zabić własne dziecko, zabić życie. Cudzołożycie! Jest napisane: " NIE CUDZOŁÓŻ!" Czy za nic macie to przykazanie, które doprowadza do zła, do rozpadów małżeństw połączonych nierozerwalną więzią przez Najwyższego, d do cierpień dzieci które nie mogą być wychowywane w prawdziwej rodzinie z Matką i Ojcem. Wasze cudzołóstwa, rozpusty prowadzą do aborcji, do tak haniebnych czynów. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile zła jest przez wasze nie rozumienie przykazań, lekceważenie ich. Jest napisane "nie będziesz kradł!" czy jeśli kto myśli "jestem dobry bo nie ukradłem" albo "nie zabiłem to już już ma życie wieczne? Czy zastanawialiście się ile razy ukradłeś komuś reputacje, ile razy poprzez swoje plotkarstwo, bezmyślną paplanine ukradłeś bliźniemu swojemu jego dobrą opinie. Ile razy skłamałeś przeciw bliźniemu swemu, dla swoich korzyści materialnych? Przez swoją chciwość i pożądanie świata doprowadzacie do rozwodów, do grabienia majątków który nie należy do was. Czy przykazanie takie "Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego, nie będziesz szukał pomsty na bliźnim swoim" ma dla was jeszcze jakiekolwiek znaczenie. Ile to razy przechodzicie koło bezdomnych, którzy tak bardzo potrzebują waszej pomocy, ile to razy w kościele mówicie sobie "Pokój nam wszystkim" a po wyjściu zabilibyście brata swojego. Nazywacie się katolikami, chrześcijanami, a czy ktoś z was który się tak zwie miłuje nieprzyjaciół swoich, przechodzi obojętnie koło bezdomnego, odpowiada miłością na zło, mówicie "O Jezu" a nie bierzecie krzyża swego, chcecie być władcami, chcecie by wam służono a to my mamy służyć innym, "...bo nawet i Syn Człowieczy nie przyszedł na świat aby mu służono tylko aby służyć" O modlitwie już zapomnieliście, mówicie: "niech kapłani się za nas modlą" lecz oni sami potrzebują modlitwy bo sami zbłądzili. Nawracajcie się ludzie bo biada BIADA wam jeśli dzień Pański zastanie was w grzechu, żałujcie za grzechy, pokutujcie bo kielich sprawiedliwości już się przelewa i tylko przez dusze cierpiące tu na ziemi ofiarowane Panu i przez Jego łaskę i litość dzień zagłady tego świata jest przedłużany. Jest napisane: "Otworze czeluść i dusić będą się swoimi grzechami" "a ateusze będą błagać aby w końcu z ciemności zajaśniał blask Pana i stanie się tak dopiero wtedy gdy uwierzą w Niego lecz wtedy będzie już zapóźno." Okażcie skruche, proście o wybaczanie, nie żywcie urazy, wybaczajcie innym, nieprzyjaciołom swoim a będzie wam wybaczone bo Bóg jest Bogiem miłości i każdy kto uzna swoje grzechy przed nim, okaże skruchę, szczery żal za grzechy i będzię szedł przez resztę swojego życia wyrzekając się wszelkiego zła, będzię przestrzegał wszystkich tych 10 przykazań i dwóch najważniejszych na których opiera się całe Boże Prawo, naznaczy sobie pokute będzie mu odpuszczone i zbawiony będzie. Wierzcie w siły zła, wierzcie ojca kłamstwa szatana, który was zwodzi, wierzcie w wieczne potępienie, nie wierzcie w tzw."new age" (każdy zbawiony) Wierzcie W Chrystusa i Jego zapomniane nauki, wierzcie w to że dzięki waszemu nawróceniu, żalu za grzechy Drogocenna Krew Chrystusa zmyje wasze winy, zdajcie sobie sprawe że każdym waszym grzechem dobijacie gwóźdź do krzyrza Chrystusowego. Jezus cierpiał za każdego z was indywidualnie, cierpiał straszne męki aby zmyć wasze winy jeśli narodzicie się na nowo a wy jak Mu się odwdzięczacie, czy dajecie coś od siebie, coś poświęcacie się dla innych waszymi wysiłkami, waszymi dobrami. Niech każdy odpowie sobie sam. Módlcie się do Boga o nawrócenie, o łaskę, o nową drogę do Królestwa Niebieskiego "Jakże wąska jest droga do KRólestwa Niebieskiego, a jak szeroka to wiecznego potępienia" Uczcie się miłować nieprzyjaciół swoich, nie będzie już w was nienawiści, tylko żal do tych braci waszych, że tak złą drogę obrali drogę zła do zatracenia wiecznego. Módlcie się za nich wybaczajcie, odpowiadajcie miłością bo miłość rodzi miłość, zło rodzi zło. "Gdybyście ludzie wiedzieli jakie dobra nam PAN nasz Bóg przygotował w niebie ten świat nie ujrzał by więcej grzechu. POKÓJ WAM LUDZIE BŁOGOSŁAWIE WAS I KOCHAM! "Kochajcie nieprzyjaciół swoich" "Czyńcie miłosierdzie to i miłosierdzia dostąpicie" "Kto z was chciałby by być pierwszy niech będzie sługą waszym" "Cokolwiek uczyniliście jednemu z braci Moich najmniejszych Mnie uczyniliście" "Kto chce zachować życie tu na Ziemi, straci je a kto poświęci życie swoje dla Jezusa będzie żył na wieki" Czytajcie proroka naszych czasów, odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w w tych orędziach: http://www.voxdomini.com.pl/stow/pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez gdzies to
a tak w skrocie to o co ci znowu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haiti, Tsunami, World Trade Center to kara za grzechy a jednocześnie ostrzeżenie. Nawracajcie się, żałujcie za grzechy, pokutujcie! To są czasy ostateczne, wiele znaków zostało już objawionych. Kielich sprawiedliwości już się przelewa, jedynie Matka Boska poprzez swoje wstawiennictwo oraz wielu świętych tu na Ziemi oddala gniew Pana i Stwórcy, Pierwszego i Ostatniego, Alfę i Omegę. Tragedie które się dzieją teraz to tylko mała zapowiedź tego co będzie. Cały świat będzie w ucisku. Głód, choroby, zaraza, nikt nie będzie mógł wam pomóc bo cały świat będzie potrzebował pomocy. "...co drugi zostanie zabrany, a ci co przeżyją będą zazdrościć tym umarłym" Przypomnicie sobie wtedy każdy swój grzech każde swoje słowo. Nawracajcie się bo jutro może już być za późno. "Pan przyjdzie jak złodziej, nikt się nie będzie spodziewał" Przygotujcie się, proście o wybaczenie, módlcie się za Pokój i zesłanie Ducha Świętego, módlcie się dużo, modlitwa uśmierza gniew Pana. Czuwajcie bo Dzień Pański nadchodzi i oby nie zastał was w grzechu. Pewnie zapytacie czy ci którzy tam zgineli zgrzeszyli bardziej od nas? Nie! Ale jeśli się nie nawrócicie zginiecie tak samo w jeszcze wiekszym ucisku >> Łk 13, 1-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... a myslałam, ze już nie przyjdziesz proroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RACHUNEKSUMBENIA Jezus: Powaga sytuacji nakazuje ułożenie planu odpowiedniego dla wszystkich; dla dowódców i żołnierzy. Odpowiedni rachunek sumienia podaje następujące pytania, na które należy odpowiedzieć: 1. Czy jesteście przekonani o potrzebie poważnego przeglądu waszego życia? 2. Czy wasze życie jest całkowicie chrześcijańskie, czy tez częściowo, lub zupełnie pogańskie? 3. Czy pragniecie opracować nowy plan życia wewnętrznego, nowy sposób życia wiarą, nadzieją! miłością, życiem łaski? 4. Czy pragniecie czynić to samo, co inni, ale staranniej by trwać w walce z mocami zła, w prawdziwym wysiłku modlitwy i pokuty? 5. Czy pragniecie uciszać hałasy dookoła was (a jest ich tyle!) by słuchać w milczeniu i skupieniu wezwań z Góry, by pomóc sobie usunąć grożące niebezpieczeństwa? 6. Czy pragniecie mieć żywe i szczere nabożeństwo do Matki Jezusa i waszej Matki? 7. Czy przyjmujecie Jej wezwanie do umartwienia i pokuty? 8. Czy pragniecie powrócić żywo i szczerze do Jezusa w Eucharystii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thjee
a tak w skrócie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Witaj ewangeliczny siewco - przybliż nam swoją sylwetkę , co? Ja też się zastanawiam jakby tu polepszyć kafeterię. Jest taka ohydna. Cała. Takie osoby jak Ty to promyk światła tu. Dobrze, że jesteś - może swój wątek otworzę? Jak go nazwać? Pomyślę...od razu zapraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
cociaż powiem Ci - siej ewangelię bo ta cała Vasuula to chyba też jakis prorok fałszywy. Czy to może być prawdziwy prorok? Lepiej się trzymać z daleka od wyklętych - tak pisze ewangelia, a pono ją siejesz. Widzisz...chyba za wcześnie Cię pochwaliłam. Dobrze się nazwałeś, ale co Ty piszesz? :( Pisz Ewangelie - siej je, i swoje komentarze wstawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mówimy, że nie mamy grzechu, to samych siebie oszukujemy i nie ma w nas prawdy. 9 Jeżeli wyznajemy nasze grzechy, jako wierny i sprawiedliwy odpuści je nam i oczyści nas z wszelkiej nieprawości. 10 Jeśli mówimy, że nie zgrzeszyliśmy, czynimy Go kłamcą i nie ma w nas Jego nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Pisze bo chce nawrócić ludzi. Tylko jakie ma szanse? Ale jest innowacją na kafe. Choć przyznaję trochę mam ...czarno przed oczyma gdy go czytam, a powinnam mieć tak 🌼. Albo ma dużo grzechów albo przesadza - może to opętaniec? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem siewca, nieużyty sługa Boży, kto się podszywa i bluźni w moim imieniu, odpowie za to! Ja mu wybaczam ale niech ten ktoś się modli aby Bóg mu wybaczył. "Jest grzechem śmiertelnym uznawanie za „zło” dobrego dzieła pochodzącego od Miłosierdzia Bożego. Podobnie jest z próbą uciszenia Głosu Boga. Działanie takie przeszkadza bowiem duszom w poznaniu Woli Bożej i sprowadza niebezpieczeństwo na wiele dusz, które mogłyby skorzystać z dzieła Bożego miłosierdzia dla swego ocalenia. Gdy Bóg udziela jakiegoś daru – czy jest to dar uzdrawiania, słowo poznania, dar prorokowania, czy inny dar – to zawsze jest on dla pożytku Kościoła. Bóg udziela Swych darów z Nieskończonego Miłosierdzia. Kiedy ludzie nie wierzą w dary, jakich Bóg udziela, automatycznie pomniejszają Miłosierdzie Boga w swych sercach, nie – osobę proroka lub sam dar, tylko Miłosierdzie Boże. Bluźnieniem zaś Duchowi Świętemu jest osądzanie dzieł Boga jako zła i podejmowanie jako zadania prześladowanie ich, oczernianie, potępianie, przypisywanie ich zwodniczym duchom. Ludzie tacy popełniają bluźnierstwo, gdyż nazywają złem to, co jest w rzeczywistości Bożym dziełem, pochodzącym od Ducha Świętego." Vassula Ryden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Ja będę się starać zwrócić uwage na Biblię w moich wątkach i na czytania KK codzienne. ? Co jeszcze można zrobić na kafe? Tylko zwrócić uwagę na Biblię i zachęcić do przeczytania komentarza mojego na przykład czy napisania swojego. Co Cię zainteresowało - takie tam rózne rzeczy, nie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewangeliczny siewca.... ja Cię tam popieram.... popieram wszystko co mówisz.... masz racje.... my jesteśmy przeznaczeni tylko dla Boga... naszym obowiązkiem jest mu służyc...... i nasza wola... powinna podlegac temu co chce Bóg.... nie tego czego my chcemy... bo Bóg jest ważniejszy od wszystkiego.... od naszych rodziców, dzieci... i od nas samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobamyśląca
Nie pisz tak strasznie o grzechach ewangeliczny - ale wrzucaj tu od czasu do czasu rachunek sumienia - taki czy inny. Wg dekalogu czy coś i pisz ZRÓB SOBIE RACHUNEK SUMIENIA i w środku ten rachunek i tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam nie pisać o grzechach śmiertelnych, jak tu co drugi to ateista i w dodatku każdy bluźni i rozprasza. Zagłuszają, wyśmiewają wszystko to co dla człowieka najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niektórzy z was nawet nie zadają sobie trudu, by postawić sobie najmniejsze pytanie, przyjmując życie takie jakie jest, nie wierząc nawet, że wasza dusza nadal żyje, kiedy umieracie." "Odmieńcie wasze życie, odrywając się od rzeczy tego świata, bo jesteście, Moi mali, jedynie przejściowo na tej ziemi. Przypominam wam nieustannie, że wasze dusze będą żyły wiecznie, i wzywam was ciągle do zmiany waszego życia." "Stworzyłem wasze dusze, aby żyły wiecznie. Czy rozmyślacie nad tym?" "Gdybyś tylko wiedziała, jaką wartość przedstawiają dla Mnie dusze!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie bądźcie zaskoczeni Moją wizytą. Z każdym mijającym dniem będziecie Mnie widzieć coraz wyraźniej, aż do zupełnego rozpoznania Mnie twarzą w twarz. Przyjdę jak ogień pochłaniający zmieść tych wszystkich, którzy nie uznają Mnie za swego Boga. Mówię wam: czas nagli, godziny uciekają i Dzień Mojej Chwały wkrótce nadejdzie. Nie bądźcie jednymi z tych, którzy mówią: “No więc! Gdzie jest to Nadejście?” “Gdzież jest ta Obietnica?” Moje Przyjście jest bliskie, a Moja Obietnica właśnie się wypełnia. Wasze oczekiwanie zostanie skrócone przez wzgląd na modlitwy Mojej Matki, zjednoczone z modlitwami wszystkich świętych. W czasie tego oczekiwania, Moi umiłowani, pojednajcie się i prowadźcie święte życie, abym znalazł was w pokoju. Powrócę już wkrótce jako Miłość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moje małe dzieci, nie będę zwlekał. Jestem już na Drodze Mojego Powrotu. Mówię wam o tym, zanim to wszystko nastąpi, ażebyście — kiedy to nadejdzie — uwierzyli, że ten Głos, który słyszeliście przez te wszystkie lata, pochodził ode Mnie. Mówię wam o tym, abyście się rozradowali, gdyż Ja także raduję się tym Dniem, w którym głowa szatana zostanie zmiażdżona piętą Mojej Matki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zostało powiedziane, że przed Moim Wielkim Powrotem będą wam dane znaki. (Por. Mt 24,23n.; Łk 21, 25n.; 2 Tes 2,1-12.) Powinniście śledzić znaki poprzedzające Mój Wielki Dzień Chwały. Wszystkie te prawdy można odkryć czytając uważnie Pisma. Jak to się dzieje, że wasze umysły nie są otwarte, by zrozumieć Pisma? Przyjdźcie teraz i porównajcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pan przygotowuje was wszystkich, wszystkich będących pod Jego Imieniem, na ten chwalebny Dzień. Tak, Pan zjednoczy Swój lud i wyzwoli go z wszelkiego zła. Miłosierdzie i Sprawiedliwość czyni takie cuda, jakich nie było już od wielu pokoleń... A jedność przyjdzie na was jak Jutrzenka i tak nagle, jak upadek komunizmu. Przyjdzie od Boga, a wasze narody nazwą ją Wielkim Cudem, Błogosławionym Dniem waszej historii. Ten Cud dokona się dla największej Chwały Bożej i w tym dniu całe Niebo będzie świętować i cieszyć się bardzo... Dlatego właśnie błagam was, Moje dzieci, abyście trwały na nieustannej modlitwie i abyście się wzajemnie miłowały. Zdajcie się zupełnie na Boga, a On dokona reszty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwangeIiczny Siewca - Rybak
zdradze wam moja tajemnice nawrocenia -zakladam buty odwrotnie i udaje ze jestem kriss Kross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pokój wam. Ja jestem Zmartwychwstaniem i Życiem i obiecuję wam, że Dzień Pobożności nie jest już daleko. Wasi umarli powrócą do życia, a wszystkich tych, którzy – zasypani własnymi grzechami – spoczywają jeszcze pod ziemią, Ja przywrócę do życia. Powiększę Moje Królestwo i odnowię wasze ziemie, jałowe obecnie i przedstawiające żałosny widok. Powtórzę ten fragment Pisma: “Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet gdyby ona zapomniała, ja nie zapomnę o tobie.” Przygotowuję wam Nowe Niebo i Nową Ziemię, a Miłość powróci do was i będzie żyła jako miłość pośród reszty z was. I wskrzeszę wszystkie te trupy, które spotykacie na każdym rogu ulic. Jak wiatr popchnę waszych pasterzy, prowadząc ich na Nowe Pastwiska, a laską pasterską poprowadzą Moje stado, żeby się pasło jak niegdyś, bo – pomimo ich niegodziwości, która wniknęła do Mego Własnego Domu i zmyliła wielką liczbę, pomimo ich grzechów, które spowodowały rozszerzenie się bezbożności na całej ziemi – jestem gotowy wybaczyć i zapomnieć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ktokolwiek słucha Mnie, a nie swego własnego głosu, wniknie w Moją Mądrość, a Moje Słowa rozbłysną w jego duszy jak zwierciadło odbijające słońce. Jeśli ktoś po przeczytaniu Moich Słów uniży się i odda Mi cześć, wspaniałomyślnie i z miłością, z jego oczu opadną łuski i ujrzy Mnie w Mojej niedosięgłej chwale. Tak, jego oczy ujrzą z pełną jasnością to, co było dla niego niewidoczne i niedosięgłe, zachowane jedynie dla świętych. Być może Mój język wydaje ci się niezrozumiały, pokolenie, ale czy nie powiedziałem niegdyś, że dzień, w którym opadną łuski osłaniające wasze oczy, będzie dniem, w którym dowiecie się, że Ja jestem w Ojcu, wy — we Mnie, a Ja w was? Czy nie powiedziałem, że ten, kto ma Moje przykazania i zachowuje je, jest tym, który Mnie kocha i że ktokolwiek Mnie kocha, będzie kochany przez Mojego Ojca, a Ja go będę kochał i ukażę mu Siebie. Tak! I ujrzycie Mnie w Mojej chwale. Moja pełnia jest na was wszystkich wylewana w obfitości. Dzięki Mojej łasce staniecie się synami i córkami, dziedzicami i dziedziczkami Mojego Ojca, jak Ja nim jestem. Staniecie się, wraz ze Mną, jak mówi Pismo: „królewskim kapłaństwem, narodem świętym, abyście ogłaszali dzieła potęgi Tego, który was wezwał z ciemności do swego światła”. Ja, Oblubieniec całego świata, przyjdę w całym Moim Majestacie do tego, kto się całkowicie umniejszy i Mój Duch Miłości ogarnie go, aby go przyciągnąć do łona Najświętszej Trójcy. Wtedy ta dusza, mając taką intensywność światła, otrzyma wszystkie ukryte tajemnice i bogactwa niebieskie i rozpocznie — będąc jeszcze tu na ziemi — żyć tak jak będzie żyła w niebie, gdyż wejdzie w uszczęśliwiającą Wizję. Inaczej mówiąc ta dusza będzie miała przedsmak tego, czym jest uszczęśliwiająca Wizja, a dopełni Jej w chwili, kiedy wejdzie do Nieba..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moje dzieci, wzywam dziś każdego z was do przebadania własnego serca. Dawajcie świadectwo wyrozumiałością. Błagam was o ponowne przebadanie waszych serc. Orędzie Boga do was wszystkich jest dowodem Jego Wierności. Bóg nie ukazuje się, aby was osądzić. Bóg objawia się, aby ukazać Swą Wierność w waszym braku wierności. Bóg pragnie waszego pojednania. On przychodzi odebrać was Mocom Ciemności i ukazać wam Swoje Królowanie na ziemi. Niewidzialny Bóg stanie się widzialny w waszych sercach w Swojej Chwale. Rzeczy Niebieskie staną się widzialne w waszych sercach, a blade odbicia tego, co wcześniej uważaliście za cienie, dowiodą swej rzeczywistości. Panowanie Królestwa Bożego na ziemi jest obecnie całkiem blisko was. Dlatego właśnie błagam was, abyście byli gotowi na ten Dzień."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie wczesnym popołudniem,przebieram się w stroj batmana kupiony w biedronce oraz dziurawe rajstopy mojej babci,przewieszam przez szyje lorgnon mojego dziadka,po czym z zachowaniem szczególnej ostrożności,cicho i niepostrzezenie niczym oddzialy marines,wykradam się z wynajmowanego mieszkania w bloku,by za chwile odważnie i dostojnie niczym przestraszny struś pobiec do pobliskiego parku celem odświeżającej kąpieli w fontannie.Kiedy już skoncze,leze przyczajony w gestej trawie niczym mlody gepard czyham na moja ofiare.Gdy tylko ujrze przez lorgnon mojego dziadka,babcie wracajaca z zakupow,wyskakuje zwinnie z gestej trawy porastającej park,i z rykiem chorego pterodaktyla rzucam się na ofiare,by czym przedzej wyrywac jej torbe pelna słoneczniku i parowek z biedronki.Nastepnie szybko,bezszelestnie i nie zauważony przez nikogo wracam do mojego lokum w bloku by w spokoju posilic się moim lupem i zawisnąć do gory nogami na balkonie,po czym oddac sie z tej perspektywy obserwacji otoczenia i myslac ze nikt tego nie zauwazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×