Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szprota

doktor Artur sandelewski z Jaworzna jaki to lekazr

Polecane posty

Gość Sabska
Gośćbb dziękuje za informacje.Jednak wybrałam inna klinikę z polecenia znajomego.Mysle ze przebieg będzie sprawny :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIĘKSZANIE PIEROSI ANATOMICZNYMI WKŁADKAMI szukam opinii, kontaktu z osobami, które wykonywały zabieg powiększania pierosi wkładkami anatomicznymi u dr SANDELEWSKIEGO, PROSZE O KONTAKT. Chciałabym się dowiedzieć, czy piersi wyglądają naturalnie, sutki na tej samej wysokości, czy sa Panie zadowolone i jaki był koszt całkowity. Pozdrawiam NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miał ktoś robiona korektę nosa kwasem hialuronowym u dr Sandelewskiego? Proszę o informację bo rozważam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 8642sp
Hej , ja również jestem na etapie konsultacji u dr sandelewskiego na powiększenie piersi wkładkami anatomicznym , ale cały czas się waham , jest tak niewiele informacji o doktorze i o jego operacjach powiększania piersi ,ze trochę się zastanawiam . Czy ktoś coś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona pacjentka
Witam, jestem tydzień po zabiegu powiększenia piersi u dr.Sandelewskiego implantami okrągłymi Motiva. Z czystym sumieniem mogę polecić samego lekarza jak i jego klinikę. Atmosfera wspaniała. Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył. Nie żałuję. Piersi są wspaniałe już na tym etapie..a wiem, że będą jeszcze piękniejsze. Jeśli ktoś szuka chirurga godnego polecenia to pan dr.Sandelewski jest idealnie tego przykładem..Nie wachajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfifi
witam czy ktps może napisac opinie o powiększaniu piersi implantami przez dr. Sandelewskiegio dlaczego niema nigdzie opinii ani galeri albo zle szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikazajac13
Nie szukaj opinii bo wiele jest wymyślonych..najlepiej udaj się na konsultacje do doktora i sama przekonasz się po jednej czy poddać się zabiegowi w jego ręce. Ja tez jestem po zabiegu powiększenia piersi u doktora Sandelewskiego i jestem mega zadowolona z całego przebiegu i efektu końcowego.Polecam całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Jestem w szoku!! Co Wy tu za głupstwa wypisujecie!! Miałam okazję kilkakrotnie korzystać z zabiegów Pana doktora i jestem zadowolona. Moi znajomi również sobie chwalą tego specjalistę. To naprawdę godny polecenia fachowiec. Dziewczyny, to Wy jesteście zakompleksione i niedowartosciowane. Takie bzdury i oszczerstwa piszecie. Szkoda mi Was bardzo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×