Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfjkhfjmn

____________ NO-SPA _______________

Polecane posty

Gość sdfjkhfjmn

ostatnio spotkałam się z koleżanką która pracuje z dziećmi niedosłyszącymi i głuchymi zgadało się o ciąży bo zobaczyła że ja się spodziewam i powiedziała mi ciekawostkę że w wywiadzie przeprowadzanym z rodzicami takich dzieci pierwsze pytanie jakie zadają to pytanie do matki czy w czasie ciąży przyjmowała no-spę !!!!! kórfa bo inaczej się nie wyrażę !!!!!!!!! a lekarze na potęgę przepisują !!!! mój mi powiedział że nie zaszkodzi że lepiej wziąć jedną więcej niż jedną za mało ŚWIETNIE !!!!! dobrze że mam w miarę siostrę w temacie i ostrzegła mnie że no-spa wcale nie jest taka obojętna !!!!!!!!!!!!! ciekawe jakie jeszcze wyjdą skutki uboczne za pare lat :( i komu tu ufać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassssska
no to mnie zazylas.......ostatnio ginekolog powiedzil mi ze moge wziasc bo bardzo mnie brzuch bolal bo to wcale nie szkodzi i mozna brac spokojnie......dobrze ze wolalam przecierpiec bez tabletek :/ ale masakra jak moga to ginekolodzy doradzac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfjkhfjmn
ja też bylam w takim szoku że szkoda gadać rozumiem że jeśli występują skurcze macicy i grozi to poronieniem lub wcześniejszym porodem to może faktycznie trzeba brać bo to bardziej groźne niz ewentualna utrata słuchu u dziecka no ale kuzzwa :( mi kazał brać 3x1 przez ostatnie 6 tyg ciąży tak na wszelki wypadek !!!!!!! bo mi się szyjka skracała :( i mogą wystąpić skurcze szkoda trują nas a potem takie rodzynki wychodzą za kilka lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×