Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Nie rozumiem Kafeterianek
Nie warto wydawać na proszki niemowlęce bo to nie ma znaczenia w czym upierzesz mu ciuchy, ważne żeby pralka dobrze je wypłukała i tyle. Nie bądź naiwna, nie daj się doić reklamożercom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie upiorę mu obrań w zwykłym proszku dziecko ma zbyt delikatna skórę !! ale dzidziuś akurat jest najtańszy z proszków do dzieci i nie wiem jakie są wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam ten proszek i jestem zadowolona. Ciuszki ładnie pachną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś strasznie naiwna
Calineczko! W bogatszych krajach od Polski nie ma nawet czegoś takiego jak proszek dla dzieci i wszyscy piorą w dorosłych i z dorosłymi ciuchami tylko ustawiają płukanie podwójne i to tylko na początku dla noworodka. Nikt od tego nie choruje i by się poskręcali ze śmiechu gdyby ciebie posłuchali! Nie bądź naiwna, kasę możesz przeznaczyć na pieluchy jak nie masz gdzie jej ulokować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko używam tylko samego proszku, a płyn innej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz julian, miał ubranka i wszystkie inne rzeczy prane w zwykłym proszku od samego początku i nic sie mu nie działo, a lekarka nie miala żadnych przeciwskazań. potem dzieciak dostał wysypkę, mysleliśmy, że to od proszku i kupiłam lovelę, ale nic sie nie zmieniło. okazało sie, ze to skaza, od tygodnia znowu jestem na zwyklym proszku. jeśli dziecko nie jest uczulone na proszek w którym wy pierzecie, to nie musisz kupować specjalnych, które są masakrycznie drogie. ale radzę przeprać rzeczy w zwykłym proszku i zobaczyc co sie bedzie działo, jeśli jednak uczulenie wyskoczy, to też nie kupuj dziecinnych proszków, tylko zmień ten wasz, no chyba, ze tak strasznie chcesz juz ten dziecinny, to kup, ale osobiście uważam, ze nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa pomponia
ja używam płynu do prania dzidziuś, ale to z uwagi na to ze lubie jego zapach, do poważniejszych zabrudzeń lepszy wizir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piore w zwykłym i małej nic nie jest a tak apropo czy wasze matki pały w jelpie, loveli itp.? chyba nie, a o dziwo wszyscy zyjemy:O kwestia wyboru, chcesz to pierz w proszkach dla dzieci, nie chcesz- nie pierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka gadasz jak potłuczona
To polskie dzieci, mam rozumieć, są cherlawe dlatego nie dają sobie rady z normalnymi proszkami w przeciwieństwie do ich zamożniejszych rówieśników z krajów ościennych? Aha... no chyba że tak. :o Marketingowcy uwielbiają naiwnych do bólu Polaków bo wam każdy kit można wcisnąć, od Oilatum, przez szczepienia ochronne na wszystkie nieszczęścia świata, aż po antybiotyk na każdą dolegliwość i każdą porę roku... Bójcie się Boga... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,nasze matki nie praly w Jelpie,ale kiedys byl Cypisek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka gadasz jak potłuczona
A wynaleziono je żeby zarabiać na waszej naiwności. Polska to bardzo dochodowy rynek, mimo że biedny jak mysz pod miotłą, ale ludzie są tak romantyczni i łatwowierni że aż żal patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i w cypisku, wiem ze moja prała w normalnym i zyje jesli dziecko ma problemy ze skora, alergie - no to rozumiem ze trzeba prac w proszku dla dzieci, ale jesli jest zdrowe to po co?? niedługo to i wode do kapieli wymysla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka gadasz jak potłuczona
W całej EU zachodniej nie znajdziesz, może pojedyncze egzemplarze których i tak nikt nie kupuje bo ludzie są INTELIGENTNIEJSI i nie dają sobie grosza wydrzeć ot tak na byle gie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka gadasz jak potłuczona
Agata, żeby się nie zdziwiła, niektóre Polki kąpią w gotowanej a jedzenie przygotowują na gotowanej kupnej mineralnej. :P Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka...78....
hehehe do tej która uważa że gadam jak potłuczona Żal mi Ciebie! Wiem co pisze, mojej córce na pącztku wyprałam ciuszki w zwykłym , dostała zapalenia skóry i miałam przekichane noce bo mała płakała, nie wiem czy ją to szczypało czy swędziało!!!!!!! Lepiej tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,ze ktos moze miec inne zdanie i nie uzywac proszkow dla dzieci. Ale to nieprawda,ze w calej Unii nie ma proszkow dla dzieci.Z krajow,ktore znam-wiekszosc ma,np.Anglia,Niemcy,Grecja,Wlochy,Austria itp.Ktore wiec nie maja??? To i w tych krajach daja sie naciagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zresztą niech robią co chcą
tylko później proszę nie zaśmiecać forów wątkami z cyklu "I jak tu żyć? Nie stać mnie na dziecko!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka...78....
Oczywiscie ze jesli dziecko nie ma alegrii to po co prac w proszku dla niemowlat, ale moze na samym poczatku lepiej kupic taki proszek zeby nie miec póżniej problemów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka gadasz jak potłuczona
Tylko czekałam aż to napiszesz :P Można się było tego spodziewać. Moja odpowiedź: Jaaaaaaaaaaaasne... ;) A łyżka na to nie do wiary... Wiesz co kochana, uczulenie to twoje dziecko mogło mieś na pokarm (albo jak było na cycu) to na coś co zjadłaś jako karmiąca i przekazałaś dziecku, ale nigdy na proszek. Precz z farmazonami! :) Miało zwykłe zmiany egzemiczne na skutek reakcji na pokarm a nie proszek, no chyba że go źle wypłukałaś, a płucze się x2. Twoje zaniedbanie albo przeoczenie, ALBO polskie dzieci są na maxa kaprawe skoro im to szkodzi a innym nie... Zresztą wcale się nie dziwię, taki tu delikatny chów, że PL ma zaszczytne pierwsze miejsce w świecie pod względem zachorowalności dzieci na alergie i nietolerancje wszystkiego jak leci. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ta niedobra matka bo piore w zwykłym proszku, mleko robie z wody z kranu, nie prałam nowych ubranek przed pierwszym załozeniem, nie sterylizuje butelek przed kazdym posiłkiem oj jak nic kurator mnie czeka;) polacy maja to do siebie ze sa troche nadgorliwi, kiedys nie było tych wszystkich cudow i ludzie przezyli (az dziwne :P ) po co od razu uczyc dziecko sterylnych wrecz warunkow? jesli jest zdrowe nic mu nie dolega to po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka gadasz jak potłuczona
Iwona te które wymieniłaś mają po JEDNYM-DWÓCH egzemplarzach na dział i i tak ich NIKT nie bierze. Jak nie wierzysz to zapytaj nawet matek z Kafe, które tam mieszkają i się zasymilowały (nie tych co to z samymi Polakami żyją) to ci powiedzą jak jest na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciala misia
w UK sa dostepne platki mydlane a wiekszosc matek kupuje proszki non-bio do prania bielizny niemowlecej. owszem nie ma konkretnych proszkow tylko dla dzieci,ale na wiekszosci opakowan non-bio sa wizerunki maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka gadasz jak potłuczona
Agata no chociaż ty masz normalną typową mentalność matki z KWR :D Tak trzymać! Do reszty: Dziecię Agaty będzie zdrowe jak rydz! Bierzcie z niej kochane przykład! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciala misia
i ja od zawsze piore w non-bio, pralam tez malemu na poczatku w platkach a pozniej juz z naszymi ciuchami w non-bio (konkretnie persil). W platkach na poczatku pralam ze wzgledu na noworodka,ale potem ze wzgledu na duza oszczednosc bo sa o wiele wydajniejsze od proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka...78....
alez to nie sa sterylne warunki hahaha To ze jakas matka karmi od urodzenia dziecko krowim mlekiem i nic temu dziecku nie jest nie oznacza ze ja karmiac swoje dziecko takowym mlekeim nie bedzie mialo zadnej alergii Nie chowałam dziecka w sterylnych warunkach i nie wmawiaj mi ze dziecko mialo uczulenie na pokarm :O Jeśli twierdzicie ze kiedys tego nie bylo i sie zylo... to czemu w ciazy chodzicie do lekarzy, czemu robia wam usg, czemu kupujecie mleko modyfikowane, po co kupujecie pampersy jak są tetrowe, czemu używacie sprzętów rtv i agd....przeciez tego kiedys nie bylo i się żyło.... :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×