Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgorzata Biały

Konsultant firmy Oriflame-praca dodatkowa!

Polecane posty

Gość Małgorzata Biały

Chcesz dorobić do pensji? Już dziś zostań KONSULTANTKĄ FIRMY ORIFLAME! Dla nowych konsultantów atrakcyjne bony na zakupy w Programie Witamy o wartości 50zł, kuferek z reklamy telewizyjnej oraz próbki za 1 zł. W Oriflame masz różne możliwości: 1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby ze zniżką - bez obowiązku zamawiania co miesiąc czy za określoną kwotę. Oszczędzasz na własnych zakupach! 2. Możesz sprzedawać kosmetyki, rozdając katalogi znajomym i nie tylko - marża 30%. 3. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię 3-21% od sprzedaży całej grupy. Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami.Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dodatkowa oferta - suplementy diety - WELLNESS BY ORIFLAME Chętnie udzielę szczegółowych informacji. Praca dla osób, które ukończyły 16 lat. Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę. www.oriflame.rfv.pl Małgorzata Biały, GG 9052425, Malgorzata.Bialy@oriflame.biz , Tel.606638894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotototo
Małgorzato, nie wciągaj ludzi w gówno , w które sama wpadłaś . Współpraca z wami to żaden zysk...w perspektywie to tylko strata pieniedzy i czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankooo
czy mogę stanąć z kosmetykami Oriflame np na bazarku nie mając działalności założonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankoo
nie chcesz to nie kupuj, kto Cię naciąga? kobieto !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamePOZNAŃ i nie tylko
Chcesz dorobić lub zarobić??? Pracuj w domu w swoim własnym tempie. Sam sobie wyznaczaj cele ja pomogę je Tobie osiągnąć:) Nie trać czasu i pieniędzy. Teraz wpisowe tylko 1zł czyli to cała Twoja inwestycja. Zyskaj kontakt z ludźmi i zarabiaj pieniadze. Korzystaj z wielu możliwosci ORIFLAME. Wszystko zależy od Ciebie to Ty decydujesz a nikt inny. Bardzo łatwo mozna sie zapisac ale też i łatwo i bezproblemowo sie wypisać. Zainteresowany nic prostszego kliknij do mnie a powiem CI co dalej. Odpowiem na Twoje pytania. Osoby, które sie zapisują u mnie otrzymają zestaw dla nowego konsultanta + katalog aktualny do pracy:) Pamietaj teraz wpisowe 1zł!!! Super program witamy dla nowych konsultantów z którego mozesz lecz nie musisz korzystać (reklama w necie i w tv) do rejestracji jest potrzebne jest dla osób powyzej 18 lat ksero dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej + zgoda opiekuna dla osób powyzej 16 lat. P omogę uzyskać 14 dniowy odroczony termin na zapłate faktury. Otrzymasz wszelkie namiary na mnie żebyś mógł korzystać z nich w razie problemów. Oriflame ma na prawde wieeele plusów poznaj je!! Czekam na Ciebie. kod promocyjny 1224993 meil julia.antkowiak@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×