Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość natalkagh

JEZYK ANGIELSKI

Polecane posty

Gość natalkagh

Czy sa tu osoby które świetnie znają angielski? Bardzo chciałabym polepszyć mój angielski, który myśle jest na poziomie średnim. Może moglibyśmy porozmawiac po angielsku bądź wytłumaczyć sobie rzeczy których sami nie jesteśmy w stanie pojąć. Ja na przykład mam problemy z on, in, into, at itd. lub kiedy użyć "a" "an" or "the". Czy ktoś mogłby pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! Może nie jestem perfect z angielskiego ale chętnie ci pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwia mnie zawyżanie
Hmm często dziwi mnie jak ludzie zawyżają swoją znajomość języka. Sama staram oceniać się nieco krytycznie i uważam, że umiem średnio, powiedzmy taki wyższy średni. Natomiast niektórzy uważają, że potrafią biegle bo nie mają problemów z wypowiadaniem się, ale wątpię aby znały te osoby większość phrasal verbs i różne trudne wyrażenia, przysłowia, zwroty potoczne. Wątpliwości co do "a" czy "the" to poziom podstawowy moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hxf
Najbardziej zawyzaja swoj poziom osoby, ktore nigdy nie mieszkaly za granica i mysla, ze jak zrobia bezblednie cwiczenie gramatyczne, to znaja biegle jezyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jesli potrzebujesz pomocy podaj swoj numer gg czy e-mail... Jezeli chodzi o wypowiedz to napisałam przecież że "nie umiem pefect" wiadomo, czytanie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
Ja tez staram sie nie zawyzac swoich mozliwosci, raczej tez jestem krytyczna wobec siebie. masz racje ze te rzeczy ktorych nie znam sa podstawowe, ale problem z the czy a czy an to chyba nie jest problem taki ze nie mozesz sie dogadac z obcokrajowcem. mowiac ze moj poziom jest sredni mialam na mysli ze wiekszosc jest mnie w stanie zrozumiec. wiec chyba nie jest tak zle. jesli bedziesz moja/moj drogi szcesliwy jak napisze ze moj poziom jest podstawowy to ok zgadzam sie z tym jest podstawowy. nie zmienia to dla mnie postaci rzeczy ze mam problemy z tym czym mam... wiec czy ktos mi pomoze kiedy uzyc "the", "a", "an"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cat in the hat
OK... i would love to speak to you in English. Lets go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w anglii od 3 lat ale myslę ze moją znajomosc angielskiego mozna zaliczys do podstawowej.Widzę to teraz słuchając jak anglicy rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hxf
wiec czy ktos mi pomoze kiedy uzyc "the", "a", "an"? Mamy robic za gramatyke dla ciebie?? Wiesz jaki to obszerny temat? Tego nie da sie wyjasnic w paru zdaniach, a i tak po przeczytaniu szczegolowych zasad stosowania rodzajnikow, nie wie sie wszystkiego i tylko lata mieszkania za granica, uzywania jezyka na co dzien, sluchania i czytania sprawia, ze czlowiek bedzie umial w 90% wstawic prawidlowy rodzajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cat in the hat
an apple jakies tam jaklko... przynies mi jakies tam jablko "an" piszesz gdy wyraz po nim zaczyna sie na samofloske jak w apple a dog... zaczyna sie na spolgloske i piszesz samo ""a ... jakis pies.. chcialabym miec jakiegos psa The apple ... to jablko ... to konkretne jablko ... ugryzlam to a nie inne jablko ... the apple is juicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
ok przepraszam, zawyzylam swoja mozliwosc. nie czepiajcie sie jednego slowa, gdyz w glebi czuje iz moj angielski jest po prostu masakryczny. ok lets start to talk in english. i said before i have problem with things. with few tenses as well. i hope we can learn togheter. my email adress: natalka86@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cat in the hat
So Natalka are you using the language for your classes only, or do you tracel a lot and practice this way?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
postanowilam posiwecic jezykowi przynajmniej jedna godzine dziennie. zapisywalam sobie moje najczestsze bledy jezykowe, gramatyczne ktore mam, juz nie mowie o slowkach ktorych mi brakuje aczkolwiek to zadanie moge odrobic tylko ja. postanowilam uczyc sie prznajmniej 10 slowek dziennie ile to jest w tygodniu ile w miesiacu a ile w roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cat in the hat
There is something frigging wrong with my keyboard, and it drives me absolutly crazy. Sorry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cat in the hat
I've learned the same way. 10 words a day...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
i been to uk last year. i liked that language thats why i want to improve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
yes thats good idea. 10 words a day is nothing but within a month u will know about 300!!! thats good resault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
kokocz88 czekam na maila od Ciebie. Odezwij sie do mnie bo mam wiele nurtujacych mnie pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadraa555
Hej autorko. Jestem w anglii od okolo 5 lat, ukonczone angielskie studia do Magistra, chetnie pomoge mailowo jezeli by cie to interesowalo. jakby co to moj mail: bluesy@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
it would be great :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaa26.89
Czy ja tez mogłabym liczyć na małą pomoc?? Mój angielski jest baaaardzo poczatkujący (dużo lepiejwładam niemieckim) niestety mój pracodawca mówi tylko po francusku bądź angielsku. Dość dużo rozumiem jednak mam problemy z tworzeniem zdań... podsawy typu "a", "an" znam... na pewno nie wszytskie;) hehe ale trochę tak... jesli ma ktoś jakąś rade to bardzo chętie wyslucham.. ykmh przeczytam;) Dodam, że mieszkam teraz we Francji więc raczej kurs angielskiego jest dość ciężką opcją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
wiec podnosze. moze zaczniemy male konwersacje po ang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle255
dorcia, twoj adres w stopce jest prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaa26.89
jestem za:D A co do adresu to tak... a czemu pytasz? Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkagh
czy macie jakies testy sprawdzajace poziom zaawansowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcczcza
radze po prostu isc do dobrej szkoly z anglika, trudno inaczej sie nauczyc, osobiscie polecam TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to rozmawiac z osobami, ktore jezyk dobrze znaja, zapisac sie do szkoly i mowic, mowic, wszedzie, you don't use you loose it :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zalatw sobie program Rossetta, ludzie chwala, uczy tak jak sie uczy dziecko, osluchujac z jezykiem, bardzo fajny program, widzialam u znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×