Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę sie rozwieżć

DOM jako darowizna

Polecane posty

Gość chcę sie rozwieżć

dom , w którym mieszkam z mężem był zapsany od poczatku na jego ojca. Od 2 lat aktem darowizny jest na męża. Czy przy rozwodzie mam do niego jakieś prawa, urządzony byl za wspolne i moje fundusze. Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJAA 13
oczywiscie ze mozesz sie domagac splaty od meza i sad ci ja przyzna jesli udowodnisz z ten dom istnal roniez dzieki tobie, a darowizna byla na was czy tylko i wylacznie na meza? bo jak na oboje to polowa domu jest twoja i maz albo sie wyprowdzi albo cie splaci wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie rozwieść
dom był postawiony przed naszym ślubem, od 2 lat jest zapisany tylko na męża, gdyby na oboje to nie byłoby tematu KURDE* właśnie tez tak myślę, lipa na całego, dom urządzony 10 lat temu a ja nawet nie mam żadnych kwitów na nic, bo kto by tyle lat to trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet gdybyś miała te faktury, to i tak lipa, w ciągu 10 lat wszystko zamortyzowało się do groszowych wartości... wiem, bo sama to przerabiałam... przykre to niestety, ale zostałaś nieźle wyru**ana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,że mam rację bo byłam w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego chcesz się rozwieść
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się rozwieść
jest kilka powodów,jeden z nich to chce ułożyć życie z kimś innym wiem, jestem na przegranej pozycji jeśli chodzi o dom, rozegram to inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość że
szlaja się z kochankami i dupy daje to jeszcze chce połowę domu, który nigdy nie był jej co za babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×