Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ala Janosz

Witam

Polecane posty

A ja jestem stara i nie było mnie na forum przeszło rok :) Wcześniej siedziałam codziennie po kilka godzin więc też by się przydał ktoś kto zapoznał by mnie z nowymi stałymi bywalcami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :P wlasnie dobra rada nie zwracac uwagi na czesc pomaranczek bo sa tu tylko po to zeby sie na kims wyzyc i zgnoic. bazienka ja kojarze jarusia :D i to jak go weteryniarz poszukiwal w celu uspienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. pamiętam 'a mi kabel usb' czy coś takiego..była też Harris Pilton o ile się nie mylę. tak tak.. kojarzę Jarka! Pamiętam jak wiele osób się pod niego podszywało. ale niestety nie wiem jak ta historia się zakończyła.. czy Jarek został zablokowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za porady :P P>S dziewczyny robiłyście kiedys skrzydełka na wzór tych z KFC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala nie robilam ale jadlam,moja ciotka robila je tak: osuszala,w mace,jajku i bulce tartej i na gleboki olej.i byly ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeli widzialam ze szymek nas opuscil nawet go pozegnalam :) a czy baluje?nie tak sobie skacze to tu to tam,czasem gdzies sie wpisze a tak konkretnie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam tej jedynej
Ala Janosz :) Nie lubie Twojej muzyki,ale Twoja osobe bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż to za propozycja:P zastanowi ę się i powiem później:P:P tersaz muszę lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×