Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simona1811

Mata relaksująco - masująca?

Polecane posty

Gość gość
Chodziłam na rehabilitacje i jedna babka poleciła mi aby sobie kupić matę masującą, taką na fotel. No i zamowiłam sobie taką na avans.pl , wybór jest duży bo i można mieć z funkcją grzania i regulacji siły masażu. Powiem, że dużo lepiej się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się długo nad kupnem maty masującej, gdyż mam pracę siedzącą i pod koniec dnia bardzo bolał mnie kręgosłup. Teraz jestem bardzo zadowolona z zakupu, kupiłam matę qatromed III z Casady, mata jest włączona na fotelu w pracy i problemy z kręgosłupem ustąpiły. Zdecydowanie polecam wszystkim zapracowanym, dbajcie o swoje kręgosłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką matę na pokazie kupiła moja teściowa i bardzo sobie chwali, ustąpiły jej nocne skurcze w łydkach i już dawno nie słyszałam, żeby narzekała na kręgosłup. Także jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to ja osobiście polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo zastanawiałam się nad tym jaką matę masującą wybrać. Moj fizjoterapeuta powiedział, że mogę stosować tylko profesjonalny sprzęt medyczny, żeby sobie nie zaszkodzić. Dlatego zainwestowałam w porządną matę quattromed firmy Casada i jestem bardzo zadowolona z zakupu, także tę matę polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam matę masującą z Casady, porządny niemiecki sprzęt, jest włączany praktycznie codziennie od wielu lat i pomaga całej mojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem na serie masaży na macie wibracyjnej Casady i rwa kulszowa w zupełności mi ustąpiła, także planuję taką kupić, bo w domu napewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia0
Moja znajoma kupiła matę masującą dla swojej mamy marki Exito- http://exitopolska.com Mata masująca zapewnia kompleksowy masaż i posiada możliwość wyboru różnych technik masażu takich jak: rolowanie, swing, shiatsu czy wibracje. Mata ma wiele właściwości na różne schorzenia więc warto zapoznać się szczegółowo z produktem. Jej mama jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi Pani w sklepie medycznym poleciła koszulkę woolmed z wełną owczą na plecach. Super sprawdza się na moje bóle korzonków. Kupiłam już sobie kolejną i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc1987
Dziewczyny! Nie katujcie się jakimiś matami, które dzialaja na baterie i wytwarzaja pole elektormagnetyczne! Polecam juz znaleźć coś bardziej zgodnego z naturą, a i tak daje kopa i naprawde pomoże na wasze bóle pleców, miesiączkowe czy celulit! https://pranamat.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L Ordon
Ja również nie polecam takich mat masujących. Mój lekarz wyśmiał w ogóle taki pomysł. Zalecił odpoczynek - krótkie przerwy od pracy w pozycji siedzącej na miękkim fotelu relaksującym. Mam szczęście, że pracuję w domu (zdalnie), więc mogę sobie pozwolić na odciążenie kręgosłupa na takim fotelu: http://pufy.pl/fotele/48-fotel-maxi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maty do akupresury są najlepsze, mój lekarz też polecił na ból pleców, żeby się nie katować lekami. Korzystanie z takich mat jest naturalnym sposobem wyleczenia bólu, nie jakieś tam ogrzewane i elektryczne maty. Męczyłam się z rwą kulszową i wreszcie pozbyłam się tego okropnego bólu, przez który nie mogłam normalnie funkcjonować. Kto kiedyś miał rwę kulszową to wie o czym mówię. Ja sama używam Pranamatu. Nie jest najtańszy ale przed zakupem zagłębiłam się nieco w jego materiały i przynajmniej wiem, że nie dostanę żadnej alergii czy wysypki na skórze, tak jak jest to możliwe w przypadku tanich podróbek. Moja mama też używa i też jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam fotela do masażu, który by nie zajmował strasznie dużo miejsca, bo jednak mam mniejsze mieszkanie :) Pro-Wellness spełnia takie wymagania, chyba jako jedyny producent z tych, których sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

ja używam maty relaksacyjnej Shiatsu od Medivon i jest rewelacyjna ❤️ moje plecy po pracy mogą w końcu odpocząć a ja się relaksuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antytroll
Dnia 22.02.2010 o 21:18, jamaica86 napisał:

U mojej kosmetyczki jest fotel z masażem, ah, oh, eh cóż to jest za odprężenie!! Uwielbiam siedzieć w tym fotelu, mega relaks jest naprawdę. A ta mata z wassermana wygląda fajnie, ciekawa jestem czy takie coś masuje plecy równie fajnie co fotel do masażu.

jesteś opłaconym,żąłosnym trollem od wassermana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×