Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mags2008

Polecane sklepy z komputerami

Polecane posty

Gość mags2008

Czy ktos zna dobre sklepy internetowe z komputerami (chodzi mi o przystepne ceny) ? Fajnie byloby jesli mozna placic karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags2008
Dziekuje bardzo. Sprawdzilam, ale niestety duzego wyboru jesli chodzi o komputery stacjonarne nie maja. Zwlaszcza jesli chodzi o o takie ponizej 2000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup laptopa ja kupowałam akurat od nich na allegro, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags2008
A jaka maja nazwe uzytkownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags2008
Niby laptop wygodniejszy, ale tez czesciej sie psuje i zywot tez krotki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Im taniej tym lepiej. Warto jeszcze, żeby był jakiś wybór, bo komputer można skonfigurować rozmaicie. Wiele takich notebooków jest na electro.pl W zasadzie każdy znajdzie coś odpowiedniego. Od kompa dla biurowego tyracza, poprzez piękny stylowy notebook glamour dla kobiety, aż po hardcore'owy komp dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xscdffgh
polecam www.proline.pl chyba najtanszy sklep komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
ja swojego netbooka kupiłam w sklepie internetowym i to takim, do którego zaglądam dosłownie po wszystko - szczególnie gadżety do kompa, prezenty, ciekawostki, sprzęty agd itp.. Tam jest wszystko. Tam, to znaczy wasserman.pl . Właśnie - obsługa klienta! To jest to, czym mnie urzekli i co sprawia, że chętnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Nie ma tak na prawdę reguły co do trwałości kompów. Laptopy psują się tak samo jak stacjonarne, w zależności od jakości kompa. Dobry latop, tak samo jako dobry PC nie zepsuje się prędko, o ile w ogóle się psuje. Tak na prawdę w dobrze skonfigurowanym komputerze nie ma co się psuć. Dopóki zasilacz działa to jest ok. Żeby trafić na taki dobry komp, to trzeba chyba wybrać coś z oferty electro.pl . Z tego co wiem, sprzedają bardzo dobry sprzęt w przystępnych cenach. Jestem właśnie na etapie poszukiwań laptopa i chyba właśnie wybiorę ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags2008
a co myslicie o agito.pl? Znalazlam tam fajne modele Della, ktorych nie ma na 1komp.pl w bardzo dobrych cenach z 2 letnia gwarancja. Ale nigdy w tym sklepie nie kupowalam wiec sie waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W agito też nigdy nie zamawiałam, ale nie raz kupowałam w vobisie i jestem zadowolona. Mam stamtąd laptopa lenovo, torbę na niego (taka ładna brązowa w białe kwiatki :)) i telefon i parę gadżetów. Kiedyś ojciec kupował części komputerowe w komputeroniku,ale teraz mówi że tam drogo. Jeśli chodzi o same akcesoria do komputerów to czasami też kupuję w marketach, ale staram się droższe rzeczy brać z lepszego sklepu. Delle też widziałam w vobisie,więc możesz tam zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak kupowaliśmy ostatnio laptopa do domu, to sugerowaliśmy się raczej najniższymi cenami. Wybór padł na electro.pl. Tam Toshiba Satellite Pro A300 która nas interesowala była najtańsza. Może i ty tak zrób. Upatrz sobie jakiś model i później sprawdzaj każdy sklep po kolei. W końcu trafisz na ten, gdzie będzie najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis polarny w tropikach
vobis jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuubiszTo
Byłby OK, gdyby nie te strasznie wywindowane ceny. Troszkę przeginają. Porównując z electro.pl zostają daleko w tyle. Kupiłam w electro notebooka HP o 30% taniej. Wiem doskonale, bo sprawdzałam. A przesyłka? Zamówiłam w poniedziałek, w piątek już śmigał jak stary.Trzeba wiedzieć gdzie zakupy robić. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags2008
No wiec mam juz laptopa. W koncu kupilam w sklepie comp4you. Laptop byl juz na nastepny dzien od zamowienia. Zastanawiam sie tylko czy na laptopy nie ma karty gwarancyjnej?! Po zapytaniu telefonicznym pan ze sklepu powiedzial, ze gwarancja jest na podstawie numeru faktury. czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarz33
Dobre doświadczenia mam z firmą IT Promo - www.itpromo.pl . Zamawiałem już tutaj wielokrotnie różne akcesoria, a ostatnio płytę główną i zawsze obsługa na najwyższym poziomie. Płytę kupiłem od MSi i nie narzekam. Dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W branży nowych technologii liczą się nowinki, więc trudno znać najlepszy sklep, bo najlepszy jest nie tylko ten, który najlepiej obsługuje klientów, ale także ten, kto pierwszy ma te najnowsze technologie. Dlatego chcę Wam pokazać taka nowinkę, która dopiero będzie wprowadzona w połowie grudnia 2014. Będzie to tablet Ferguson szybki, multimedialny z systemem Windows 8.1, klawiaturą i touchpadem w zestawie . Zobaczcie: http://www.ferguson-digital.eu/pl/tablety/478-ferguson-s8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://cutprice.pl/ - maja fajna obsługe- niema kłopotu się skontaktować, odpisują szybko na maile i doradzają :) czasem jak niema na stanie czegos to potrafia obdzwaniać hurtownie i sciągnądla Ciebie dany model. Nietrzepia masówki i dbaja o klienta- takie miałam odczucia - pomagali mi wybrac laptop dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sklepem z komputerami jest http://jpkomputery.pl/ Raz kupiłam tam laptopa i w razie potrzeby inne części komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o sprzęt komputerowy ja osobiście kupuje tylko w internecie. Mam tylko jedną sprawdzoną stronę do której mam zaufanie. Strona internetowa http://www.cozacena.pl/ jest tu szeroki wybór komputerów. Bez wychodzenia z domu i biegania po sklepach zawsze znajdziesz coś dla siebie przy okazji porównasz sobie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×