Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

normalny mazowsze

wszytkie moje alter ego proszone tutaj

Polecane posty

normalny mazawsze jutro bedzie przeprowadzal doglebna analize psychologiczna 30 letniej, niedo.... sekretarki :P normalny mazowsze pojdzie z polka na basen namolny mazowsze bedzie siedzial na kafe a oralny bedzie trzymal jezyk w sloiku pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kogo znasz
Cześć Normalny ! Widzę, że masz zaciekłego "wroga". Ale jak zwykle sobie poradziłeś. Po sposobie pisania widać kto to. Sprawdz @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oralny mazowsze
A mój języczek czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to wcale nie jestem normalny. Po prostu liczę, że półka się ulituje i wreszcie zobaczę jak wygląda goła baba... a potem może nawet sobie pierwszy raz bzyknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślę zatem :) Tylko bardzo proszę śnieg uprzątnąć i troszkę podgonić z bujną zielenią, bo nabyłam nowe szpilki w kolorze granatowym, a w moim odczuciu będą się idealnie komponowały właśnie na łonie natury. I zdejmuje się je błyskawicznie w porównaniu z kozaczkami. Białymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka_i_spolka
w zaspach? wescie lopate moze jaka jame wykopiecie normalny mowilam cie twoja sekretarka cie juz przeleciala wiec nie jestes prawiczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam co te moje dzisiejsze alter ego ( chociaz to juz nie alter ego a bardziej "podszywy" ) pisza.......przyjde wieczorem do biura i odpale jej kompa :P sprawdze przy okazji historie......., ciasteczka itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa......;) jakbym bym dodal fragment o doprowadzeniu mnie podstepem do obcowania plciowego + "innej czynnosci" seksualnej ......... ale to musimy ustalic z pólka jak to dokladnie sie odbywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka normalnego
Jutro napluję ci do kawy Ty prostaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka normalnego
i od tej pory będziesz mógł sobie podymać ale tylko gońca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ci napluje do obiadu jak tylko go zamowisz do biura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes polka :) co wczoraj porabialas ? jak bylo na basenie ?:P jakies przygody ? ;) jak wojna to wojna. powiem informatykowi zeby jej zablokowal n-k, pudelka i ......... i nie wiem jakie strony odwiedzaja 30 letnie stare panny........ale sie dowiem :P i bedzie blokada :P zauwazyle, ze odkad tu pisze to ona patrzy na mnie jeszcze bardziej wrogo niz zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie 30letnie stare pany no wiesz co :P fajnie za to w nocy wydzwania do mnie jakis zboczeniec a w drodze do pracy zaliczylam glebe i bola mnie pene czesci ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka normalnego
normalny masz okazje. polka potrzebuje masazu wszystkie rozmowy sa Twoje normany za te stare panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×