Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość subary team 11111

przeczytajcie rekrutacje do firmy!!!

Polecane posty

Gość subary team 11111

Szukam pracy na śląski znalazłem dzisiaj ogłoszenie renomowanej firmy "BUMAR" polecam przeczytać!!! Na prawdę mam średnie wykształcenie uważam się za inteligentną osobę powiem wam że niektórych rzeczy nie rozumiem!!!!! http://www.wzms.pl/pl/bip/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna28
ja pierdziele,najbardziej rozwalily mnie kserokopie swiadectw szkolnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subary team 11111
- posiadanie nienagannej opinii wydanej przez komendanta powiatowego (miejskiego) Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania. to jest dobre:) zresztą całe ogłoszenie jest niewiarygodne!!! oni potrzebują lakiernika, z tego co czytamy to co najmniej prezesa firmy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha moj kumpel
poszedl do Bumaru ze znajomoscia ang. i przez to zostal wicedyrektorem, teraz na kontrakcie za granica od paru lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subary team 11111
To mówisz że warto pobiegać za wszystkimi papierkami ???:)) i może z lakiernika prezesem zostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto zaniesc na pewno
poki jeszcze Bumar jest nasz i nie oglosil bakructwa ;) :D jak sie tam dobrze zakrecisz to i preziem zostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subary team 11111
- posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego z wymaganą klauzulą niejawności lub pisemna zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych, tu będzie problem bo nie wiem o co chodzi??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to biega
że musisz mieć certyfikat /czy jak to uj zwał, dzięki któremu możesz mieć wgląd do informacji określanych jako niejawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A płaca pewnie na poziomie 1000 zeta;) Ja myślę że to dlatego tyle wymagań, że są to zakłady wojskowe, a więc tak jakby firma państwowa (?) czy urząd, a tam też trzeba takie rzeczy dostarczać. Swego czasu aplikowałam do policji, i tam też były te wszystkei orzeczenia i oświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolvvverine
Wcale mnie te wymagania nie dziwią - WZM produkuje jedne z najlepszych wozów opancerzonych wysyłanych m.in. do Afganistanu. Zresztą napisali w ogłoszeniu, że lakiernik ma lakierować pojazdy KTO (kołowe transportery opancerzone). To trochę inna liga niż klepane golfy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura chodzi o to że zakładuy wojskowe i prace objęte pewnie jakąś tajemnicą więc chcą ludzi prześwietlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego z wymaganą klauzulą niejawności lub pisemna zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych, " no wlaśnie , to wszystko normalne nie wiem czemu niektórzy są tacy niedomyślni i się dziwią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subary team 11111
tak może i macie racje natomiast zważcie że niektórych z wymaganych rzeczy ni jesteśmy w stanie sami załatwić :)) - posiadanie nienagannej opinii wydanej przez komendanta powiatowego (miejskiego) Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania. :) spróbujcie przejść na policje i poprosić o takie zaświadczenie jak i :- posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego z wymaganą klauzulą niejawności lub pisemna zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynowy
Za badania lekarskie powinna płacić firma , a nie pracownik jak podano w tym ogłoszeniu. Co do ilości wymagań to jest ona co najmniej absurdalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są wszystko dokumenty do zdobycia :-) niemniej może firma ma już kogoś na to stanowisko :-) a zaporowe wymagania mają zniechęcić potencjalnego leszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeag
pewnie że ogłoszenia są tylko taką przykrywką że wszystko odbywa się zgodnie z procedurą. Na bank już mają kogoś zaklepanego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te dokumenty poza 1 (trzeba przejść się na policję), można napisać samemu lub odszukać (świadectwa) więc w czym problem? Wojskowe zakłady nie mogą zatrudnić przestępcy ani obcokrajowca, więc wymagają oświadczeń, zresztą słusznie bo zgodnie z ustawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subary team 11111
DeGie przejdź na policje i poproś ich o taki dokument!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokssssika
policja daje takie dokumenty, polega to mniej więcej na tym że patrzą do swoich dokumencików czy dana osoba nie była spisana np za picie wina truskawskowego w parku. Myślę, że nikogo kto aplikował do jakiegokolwiek urzędu bądź państwowej firmy ,te wymagania nie szokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim to
jest WOJSKOWY ZAKŁAD .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subary team 11111
Więc znalazłem prace myślałem że będzie gorzej ale nie jest tak jeszcze źle (praca w servisie AUDI przy dilerze).Nie potrzebował żadnych zaświadczeń poufno niejawnych, a umiejętności. kokssssika powiem po krótce zacząłem załatwiać dokumentacje do WZM i oferta jest otwarta ,przejdź na policje i poproś ich o zaświadczenie i nie jest to opinia z dokumentacji jak to napisałaś a jest to wywiad środowiskowy w miejscu zamieszkania!!! Wyśmieją Cie bo na Twoje widzi misie nikt nie przeprowadzi wywiadu środowiskowego !!! Ale co ja mogę wiedzieć w końcu jestem tylko lakiernikiem :) Wszystkim szukającym życzę powodzona, uszy do góry trafi wam się coś bez bzdurnego biegania za stertą makulatury !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtoto1234
a co wy gadacie, normalne wymagania, tylko wczesniej nikt tego nie pisał a tak naprawde wymagał...teraz to norma..... ...spróbujcie sie rekrutować do policji, to zobaczycie co to są wymagania!!!, hehe, ja oczywiscie odpadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×