Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalinkakaja

goraczka u niemowlaka...

Polecane posty

moja lekarz też powiedziała, że zbijac temperaturę mamy powyżej 38,3-5 kresek, temperatura 37,3-5 u takich dzieci to stan podgorączkowy...organizm sam powinien się bronić. Czasami może być 3-dniówka, ale z regóły temperatura wzrasta do ponad 39 stopni i nie bardzo można ją zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
ja też nurofen podaję, bo zawiera ibuprofen, który działa też (oprócz tego, że przeciwgorączkowo) także przeciwzapalnie. Czasami da się infekcję ubić w zarodku zanim się wylęgnie w ten sposób. Życzę wszystkim zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saratomala
Dobrze mierzy model MiniTemp Sanity a przy tym jest dość małych rozmiarów, mieści się w kosmetyczce bez problemów. To jest polska produkcja, instrukcja też jest po polsku, więc jak ktoś pierwszy raz będzie używał termometr na podczerwień to na pewno sobie poradzi. Pozytywnie mnie tutaj cena zaskoczyła – niecałe osiem dych za model na IR i przy tym z 3 letnią gwarancją, to się rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saratomala
Dobrze mierzy model MiniTemp Sanity a przy tym jest dość małych rozmiarów, mieści się w kosmetyczce bez problemów. To jest polska produkcja, instrukcja też jest po polsku, więc jak ktoś pierwszy raz będzie używał termometr na podczerwień to na pewno sobie poradzi. Pozytywnie mnie tutaj cena zaskoczyła – niecałe osiem dych za model na IR i przy tym z 3 letnią gwarancją, to się rzadko zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutarot
Używamy z mężem w domu termometru MiniTemp i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatapoluszak
Ja natomiast polecam termometr NonContact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie mierzy model nonContact jeśli miałabym coś polecać to na pewno jakiś termometr z IR, ułatwia badanie mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze sobie radzi z pomiarem nonContact, tak samo szybko zmierzy gorączkę jak i tempkę powietrza w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużą dokładność mają modele z podczerwienią, sama kupowałam ostatnio Non Contact i w końcu mierzenie gorączki nie jest walką z synkiem, po prostu podchodzą celuję i podczerwień załatwia temat w sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie dokładnie mierzy Classic, wygląda zwyczajnie jak stary, tradycyjny ale jest bezpieczniejszy bo rtęć wywalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładny jest nasz nonContact a się trochę bałam bo różnie ludzie mówią o cyfrowych i dokładnośći, ale ten sobie ze starą rtęciówką porównałam i wynik jest ten sam tylko że jakoś tysiąc razy szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicom kupowałam niedawno termometr Classic XL w prezencie i są zadowoleni, rtęciówka im pękła a mieli ją chyba z 20 lat...na cyfrowy nie chcieli się przerzucać więc im kupiłam tradycyjny ale bez rtęci w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tradycyjny analogowy classic xl, gwarancję tu mam wieczystą...gdzie najbardziej trwale cyfrowe to dostają 3-5 lat z tego co widzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie mi mierzy nonContact i to nieważne czy sprawdzam gorączkę czy mierzę sobie temperaturę w pokoiku to działa tak samo błyskawicznie i tak samo dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję nonContact bardzo dobre dokładne urządzenie i najważniejsze że higieniczne bo badanie robi się na odległość, nie ma kontaktu z ciałem chorującej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mierzy nonContact w końcu mam termometr którego nie trzeba nigdzie wkładać, podkładać, wsadzać i w ogóle...łapie sygnał na odległość, podczerwień działa bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę polecała i chwaliła nonContact. Ten sam termometr mają pielęgniarki i lekarze na oddziałach, jest atestowany, dokładny, nie fałszuj***adań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pochwalę model nonContact to jest firma Geratherm, niemiecka marka, solidna konstrukcja, z tego samego termometru korzysta sporo lekarzy – widziałam ostatnio w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Polecam tak jak inne babeczki Non contact. Parę dni temu dotarł do mnie i wszystko się zgadza, szybki bezdotykowy bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rzeczywiście na stronie http://rankingtermometrow.pl/ dużo rzeczowych informacji o różnych typach termometrów. Ja zamawiałam ten wysoko oceniany tutaj ale tradycyjny analogowy bez tej całej cyfryzacji baterii i innych rzeczy które się prędzej czy później ale zuzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo dam zielone światło na NonContact. Świetny termometr, nieawaryjny, elegancki, z dużym czytelnym wyświetlaczem. Dla mnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Witam, ja używam termometru Geratherm non Contact... niestety już drugiego, ponieważ w pierwszym zacinały się guziki... ale... ale... firma dystrybucyjna odebrała go ode mnie, na swój koszt i w ramach gwarancji dostałam zupełnie nowy... używam od pół roku i jest ok.... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się w przypadku waszych dzieci, a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcie, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 18.10.2018 o 17:13, Gość gość napisał:

Tak samo dam zielone światło na NonContact. Świetny termometr, nieawaryjny, elegancki, z dużym czytelnym wyświetlaczem. Dla mnie super!

Wszystko mi działa w NonContact prawidłowo, nawet jakbym chciała się przyczepić, to absolutnie nie mam do czego...POlecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd

To jest prawda, że jeśli jest niemowlak w domu to termometr będzie używany prawie codziennie. Też mamy nonContact i mierzymy nim gorączkę, ale tak samo wodę do kąpieli dla malucha, mleko żeby nie było za gorące ani za chłodne, bo potem mogą być problemy z kolką czy bólami brzuszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Fajnie nam się sprawdza MultiTemp, mierzy różnymi technikami, więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Wiem, że niektóre mamy mierzą tylko w uchu i tylko takiemu badaniu ufają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
Dnia 25.01.2019 o 12:42, Gość dddd napisał:

To jest prawda, że jeśli jest niemowlak w domu to termometr będzie używany prawie codziennie. Też mamy nonContact i mierzymy nim gorączkę, ale tak samo wodę do kąpieli dla malucha, mleko żeby nie było za gorące ani za chłodne, bo potem mogą być problemy z kolką czy bólami brzuszka .

Tak samo kupiliśmy Non Contact i nie mogę złego słowa powiedzieć żeby coś nie działało tak jak trzeba. Prosta obsługa, wygląda to w ten sposób że celuje się promieniem podczerwieni do konkretnego obiektu – ciała, butelki z mlekiem, wanienki z wodą jeśli robi się kąpiel niemowlakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Dnia 12.02.2019 o 15:05, Gość daria napisał:

Fajnie nam się sprawdza MultiTemp, mierzy różnymi technikami, więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Wiem, że niektóre mamy mierzą tylko w uchu i tylko takiemu badaniu ufają.

 

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Siostra nam sprezentowała Multitemp przed urodzeniem się córy. Bardzo przydatny i praktyczny termometr, zdecydowanie się przydaje, w zasadzie codziennie jest w użyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa

Szybkie pomiary, wygodny w obsłudze – jeśli takiej propozycji będziesz szukać i chcesz mieć bezdotykowy termometr to myślę, że nonContact będzie to ciekawa opcja i warto po ten produkt sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×