Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalinkakaja

goraczka u niemowlaka...

Polecane posty

Gość mmk

Sporo różnych bezdotykowych urządzeń można obecnie znaleźć w sprzedaży więc pewnie każdy będzie miał okazję szukać coś dla siebie. Z mojej strony mogę polecić urządzenia od Sanity takie jak między innymi termometr MultiTemp. Ogólnie termometry tej marki dobrze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makk

Zobacz sobie termometry przygotowywane przez Sanity. Firma z Polski z wieloma bardzo dobrymi propozycjami, urządzenia naprawdę fajnie się sprawdzają, sprzęty, które są takżę przygotowywane specjalnie dla dzieci jak BabyTemp, który obecnie kupić można dodatkowo w dobrej cenie z kompresem żelowym. Na pewno ciekawe rozwiązanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art

Szukaliśmy termometru, który będzie można wykorzystywać przy dziecku i trafiliśmy na Fast Temp. Jesteśmy zadowoleni, bo pomiar bardzo szybko będzie można wykonać, nie będzie również problemu z tym by wykonać pomiar u dziecka. Praktyczny i wygodny termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Planując kupno termometru bezdotykowego, polecam zobaczyć w sklepie Sanity termometr BabyTemp sprzedawany w zestawie z kompresem żelowym mini. Przy dziecku to świetne rozwiązanie. Będzie można wygodnie korzystać i łatwiej przetrwać gorączkę u malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 27.09.2019 o 13:41, Gość art napisał:

Szukaliśmy termometru, który będzie można wykorzystywać przy dziecku i trafiliśmy na Fast Temp. Jesteśmy zadowoleni, bo pomiar bardzo szybko będzie można wykonać, nie będzie również problemu z tym by wykonać pomiar u dziecka. Praktyczny i wygodny termometr.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

My używamy termometru bezdotykowego z Haxe i bardzo dobrze nam się sprawdza. Jest naprawdę czuły, a wiadomo, ze tylko takie termometry zdają egzamin przy tak małym dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

O czyli jednak Haxe to popularna firma, bo ja mam właśnie aspirator do nosa z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Miała któraś z mam? Ma wbudowane melodyjki, które odwracają uwagę dziecka od aparatury - nam się mega sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×