Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gielda

ja mam niestety coś innego

Polecane posty

Gość gielda

jęsli chodzi o ten temat, to owszem miałam 5 lat temu usuwane dzikie mięso oraz wycinany paznokieć z boku aż od korzenia(macierzy) paznokcia. Paznokiec ładnie odrósł, wszystko dobrze sie zagoiło i do tej pory nie wrasta, jednak mam inny problem na który po przesledzeniu całego wątku nie znalazłam odpowiedzi. A mianowicie po wewnętrznej stronie dużego palca, tuż przy wycinanym miejscu, blisko korzenia, pod skórą mam wyczuwalne zgrubieniue,coś jakby pozostałość po wycinanym paznokciu. Oczywiście byłam z tym u tego samego chiurga ale on stwierdził że to bakteria którą trzeba oczyścić, oburzyłam sie tylko i postanowiłam przeczekać. Tak jak mówiłam od 5 lat coraz pobolewało ale nigdy nic sie tam nie działo. Od niedawna jednak, niewiem może to wina butów, zaczęło sie to miejsce paskudzić, na czas teraźniejszy spuchło, otworzyło sie jest ropa iwogóle. Niewiem co mam robić, mam łzy w oczach na myśl że znów bede musiała przechodzic prze ten bół i to cięcie, znieczulenie ;( Jeeeju obawaim sie jednak że bez tego sie nie obędzie. Czy ktos miał pdobnie? co to takiego może być? czyżby źle mi usunął, i dlaczego pare lat nic sie nie działo ani nicx tam nie rosło, skoro czuje dokładnie że cos tam siedzi? proszę bardzo o odp ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×