Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakastam nieznana

w jakim kolorze kuchnia

Polecane posty

Gość jakastam nieznana

jak w temacie, urzadzam kuchnie( bardzo mala ) w jkim kolorze proponujecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAFFFA
Ja mam biel i bez +dodatki ciemny granat(turkus) biel-szafki bez -sciany jedna scianka ciemny turkus ciemne granatoew rolety do tego sprzet srebrny i zielen roslin(ziola na parapecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
a jaki masz blat? granat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAFFFA
blat mam ciemno szary :) jakas imitacja kamienia. pasuje do stalowych sprzetow(lodowka, mikrofala, zlew, kuchenka , zmywarka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
a kafelki posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallle
ja mam tak: zielona oliwka na ścianach meble: szafki dolne to kolor tabasco, ale to nie jest takie czerwony, z deseniem w poziomie szfki górne mleczne szkło w aluminiowej ramce blat beżowy płytki na ścianie imitacja piaskowca podłoga beżowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallle
a moje dodatki to biel, wiklina, czerń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w kuchni
ściany w kolorze ciemnej czerwieni, meble z drewna litego w odcieniu ciepłego ciemniejszego brązu,dodatki czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz meble? To wazne, bo istotne jest, żeby wszystko do siebie pasowało :) sciany poleciłabym w jakims szalonym kolorze, może czerwien? wrzos tez się ładnie wkomponowuje do kuchni. Znajoma ma i wygląda przepieknie :) w internecie mozna znaleźć mnóstwo inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskimoskaa
A mi bardzo do gustu ostatnio przypadły kuchnie w czerni. Na początku wydawało mi się to bardzo dziwne - jak można sobie zrobić kuchnię na czarno, ale jak zobaczyłam, to mnie zaskoczyło! Elegancko i stylowo - bardzo fajnie. Szukałam gdzieś w necie jakiś przykładów, niestety nie ma tego za dużo, ale na przykład coś takiego: http://bit.ly/924fPp wygląda już całkiem przyzwoicie. Może zastanów się nad czarną kuchnią, będzie przynajmniej oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo klasyczna biale fronty+drewniany blat i kolorynatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka wątku zapomniała wspomnieć o najistotniejszych sprawach- czy kuchnia jest otwarta (połączona z salonem), czy jest jasna czy ciemna (bez okna), jakie meble posiada?...oj,oj...bez takiej fundamentalnej wiedzy nic nie wskóramy;) w jakim kolorze ma już dodatki? no i jakie kolory LUBI???? ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wszystko będziesz się pytać
wyroczni kafeterii??? a jakie tobie podobają się kolory w kuchni? Pewnie męża nie masz skoro tak się pytasz o wszystko, ale jak jest - wspólczuję mu - to może jego zapytać? kolejna pytająca w przyszłości kafeterie i imię dla własnego dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma prawo do szukania inspiracji, gdzie mu się żywnie podoba!!! A tu użytkownicy mają często baaardzo fajne pomysły. Dlatego warto przeglądać tego typu fora i szukać pomysłów;) nie można nikomu tego zabraniać!!! Ani tym bardziej oczerniać czy ośmieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakastam nieznana
wiec mieszkanie jest wynajete i meble sa biale , kafelki na scianie biale blat popielaty. dodatkow jeszcze niemam bo uzadzam sie od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz maleńką kuchnię- zostaw sobie biel na ścianach (farba, kafelki). Wtedy będziesz mogła poszaleć z dodatkami- w kolorze amarantu, granatu, zieleni, żółci czy czerwieni- wszystko zależy od Twoich upodobań!!! i stylu, który Cię inspiruje najbardziej. Ostatnio modne są białe szafki górne (w połysku lub szkło, z klapami), białe blaty i ciemne doły szafek (np. dąb palermo, ciemny orzech, orzech caravagio, orzech california). jasne ściany i jasne góry szafek optycznie powiększą Ci przestrzeń w kuchni. Możesz dodać kolorowe akcenty- wazony, świece, obrus, żyrandol, siedziska na krzesłach, które ożywią stonowane barwy w kuchni. To był przykład kuchni nowoczesnej i eleganckiej zarazem. Jesli interesuje Cię kuchnia tradycyjna, klasyczna, to napisz. Tak naprawdę bardzo ciężko Ci doradzić, gdyż nie wiemy jakie kolory lubisz? czy chcesz pozbyć się bieli z kuchni czy podoba Ci się ta barwa? W jakich kolorach masz juz dodatki...w sumie pisałam o tym w poprzednim poście. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam - co prawda uządzaną ponad 10 lat temu, ale jednak małą kuchnię. Kuchnia łączona z pokojem gościnnym go nazwijmy i pzedpokojem. Mieszkanie 50 m kw. Ściany mam w kolorze blado niebieskim. Podłoga - żółte płytki. Meble - żółte skrzynie + srebrne fronty w deseń krateczki drobnej. Blat żółty. Wszelkie dodatki to niebieski+żółty+srebrny. Na ścianach w pasie pod meblami płytki - duże białe, mała część dekorowana w kolorach jak wyżej. Pokój mam w kolorze żółtym/mandarynkowy, do tego zielone i niebieskie dodatki drobne + stolik i półki w kolorze jasnej sosny. Przedpokój zielony z żółtymi płytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×