Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puszysta40

Chirurgiczne leczenie otyłości

Polecane posty

Gość gość
bardzo ważna jest profesjonalna pomoc, ponieważ osoby walczące z otyłością mają bardzo małe poczucie wartości, więc należy odpwoednio przygotować i poprowadzić pacjenta, zarówno przed jak i po operacji, moja znajoma była pod tym względem zadowolona z usług lux medu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie w lux med robiłaś zabieg? trochę poczytałam na ich stronie, szukam opinii dodatkowych, bo poważnie zastanawiam się nad operacją. LM wydaje się byc miejscem godnym zaufania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi skąd Ty jesteś, gdzie dla Ciebie trzeba szukać placówki lux medu, ja się leczyłam w warszawie i to właśnie w stolicy mają oni najwięcje swoich placówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Dębowska
Jeśli w Warszawie, to z pewnością placówka na ul. Domaniewskiej 41. prowadzą program "schudnij zdrowo". W cenie mniej niż 200 zł masz 2 konsultacje dietetyka i sporządzenie indywidualnych zaleceń żywieniowych na okres 4 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Ty mówisz o usługach i cenach Lux Medu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Dębowska
tak, mówię o cenach w LM. Być może teraz coś się zmieniło, lepiej zadzwoń i dopytaj, ale nie sądzę że się ceny zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję, dzwoniłam dziś i wszystkiego się dowiedziałam. Ceny rzeczywiście aktualne, wstępne informacje uzyskałam przez tel, jestem miło zaskoczona obsługą :) W poniedziałek będę dzwoniła, żeby umówić się konkretnie na wizytę. trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziemy trzymać, ale nie martw się wybrałaś dobrą klinikę więc dostaniesz odpowiednią opiekę, ale z drugiej strony operacja którą będziesz przechodzić jest cieżka więc mocno cię wspieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
A czy jesteście zadowoleni z usług w kliniki lux-med? Ja jestem w trakcie poszukiwań czegoś dla siebie i natrafiłam na ten wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raperka
ja mam tam wykupiony pakiet i jestem zadowolona, pytanie tylko czego oczekujesz od takiej opieki medycznej, co Cię najabrardziej interesuje, a postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
Mam dość ciągłego odsyłaania od lekarza do lekarza a jak już się dostane to ktoś przyjmuje mnie na 5 minut i już... od jakiegoś czasu szukam dobrego laryngologa i dermatologa a terminy to jakiś dramat. A ogólnie szukam jakiegoś pakietu który mógłby objąć tez malucha razem ze mną tylko nie wiem czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że możliwe w lux medzie możesz wykupić pakiet zarówno dla siebie jak i dla całej rodziny. Ja jak chcę sie umóić na wizytę to nie czekam na nią zbyt długo, zazwyczaj w ciagu 24 godzin udaje się znaleźć termin w Warszawie. Nie muszę chyba mówić o tym że jakość obsługi w prywatnym szpitalu jest dużo wyższa niż w państwowych placówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Dębowska
jestem zadowolona z leczenia w luxmedzie, o czym pisałam wcześniej, więc mogę się podpisać pod powyższymi opiniami, ale nie zapominajmy, że tutaj mówimy o leczeniu otyłości a nie pakietach rodzinnych. Prośba o niezaśmiecanie wątku. Chyba, że macie pozytywne doświadczenia w temacie odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
Oj przepraszam nie miałam takiego zamiaru :) po prostu w końcu ktoś udzielil mi fajnej opowiedzi na temat lux medu i dzięki Wam chyba wiem gdzie się już wybiorę na leczenie:) dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
czasami rozmowa schodzi na boczny tor, najwazneijsze że możesz znaleźć odpowiedź na swoje pytania, poza tym w wątku są dość pozytywne opinie nt. lux medu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vandzia9999
Chodziłam do lux medu na konsultacje i do dietetyka, byłam w sumie 4 razy, wiele sie dowiedziałam na temat prawidłowego zywienia, dieta którą mi ustalili też mi pomogła. Operacja to ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krooopellka
a w jakim mieście chodziłaś do lux medu? możesz polecić jakiegoś dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat Ile kosztuje u nich cały proces resekcji żołądka? (operacja + konsultacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co dokładnej ceny to ja Ci nie powiem, proponuje wejść na stronke i pewnie tam sa jakies namiary i można się więcej dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdecydowana na 95procent
proszę o wypowiedź kogoś, kto przeszedł operację. Jak było tak naprawdę? W jakim czasie jaki ubytek wagi i czy nie było jojo? Interesuje mnie wszystko, co dotyczy ChLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialnaa
jeśli Twoje pytanie nadal jest aktualne, to radziłabym Ci nie szukać informacji na ten temat na forum, a porozmawiać z lekarzem, otrzymasz profesjonalną i rzeczową odpowiedz. Moja mama przechodziła taki zabieg, jeździłyśmy do prywatnej kliniki Lux Med w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna paj
gdzie dokładnie w warszawie można się zgłosić z takim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialnaa
Musisz zgłosić się do Centrum Szpitalnej Terapii Otyłości Lux med. Sprawdź jakie metdy są tam stosowane i listę lakarzy, wszystko jest na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna paj
przeczytałam informacje zawarte na stronie. znalazłam informację o możliwości założenia opaski na żołądek oraz balona żołądkowego. Którą metodą Twoja mam była leczona? przepraszam, ze tak dopytuje, ale co innego poczytać o tym a co innego usłyszeć opinie osób, które mają to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialnaa
zgadza sie, w lux medzie dostępne są różne metody. mama była leczona akurat za pomocą opaski uciskowej na żoładek. Szczerze mowiac nie wiem dlaczego konkretnie ta metoda, myśle ze jest to uzależnione od decyzji lekarza, tak czy inaczej od początku była mowa tylko o opasce. Mama jest zadowolona i z samego zbiegu, opieki w trakcie eczenia i z efektów. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna paj
dziękuję za informacje, rzeczywiście to lekarz wskazuje odpowiednią metodę leczenia. zobaczymy jak sprawa potoczy sie w moim przypadku. jestem dobrej myśli w związku z przyszłym leczeniem. Wstępna wizyta juz umówiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca z kilogramami
ja bym nie ryzykowała chirurgicznej ingerencji, zdecydowanie wolałabym zaufaną placówkę ze specjalistami (lekarze, dietetyk, fizjoterapeuta. jest takich sporo w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialnaa
wiadomo, że kazdy zabieg chirurgiczny jest ryzykowny, ale czasami tylko tak można pomóc osobie z nadmierną otyłością. Poza tym kto powiedział, ze taka osoba jest operowana i na tym koniec?? W lux medzie jest się pod stałą opieką szeregu specjalistów, mama oprócz standardowych wizyt konsultacyjnych, była pod opieką psychologa i dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×