Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puszysta40

Chirurgiczne leczenie otyłości

Polecane posty

Gość poiulk
no własnie! zabieg zabiegiem, ale chodzi o całośc czelenia, masz rację ze ważne jest miec dostę do psychologa i dietetyka. załatwialiscie to osobno, czy tak wyglada standardowe leczenie w Lux Medzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialnaa
z tego co wiem, to tak. Z mamą od początku było tak, że otrzymała opiekę różnych lekarzy, nie musieliśmy odobno tego organizować, więc sądzę że to standard. najpier konsultacje z lekarzem prowadzacym i psycholog, potem doszedł dietetyk, bo mam musiała jeszcze przed zabiegiem zmienic tryb życia i przede wszystkim żywienia. moim zdaniem bez grona lekarzy nie ma mowy o leczeniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiulk
To bardzo dobrze brzmi. Jeśli tak wygląda standardowy proces leczenia, to gratulacje. pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie takie zabiegi przerazają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzialnaa
dlaczego? gdybyś był w sytuacji podbramkowej, gdzie sama dieta nie pomaga, to myślę, że zmieniłbyś podejście do tematu. Naprawdę nie ma się czego obawiać, jeśli wybierasz rozsądne miejsce leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo się mówi, jak się nie ma nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaniela
witam ja chce z NFZ ja nie mam kasy na operacje ale zato wygladam strasznie chcialam w zabrzu mam najblizej dziękuje aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam u bariatry w KCM Clinic w Jeleniej Górze i zastanawiam się poważnie nad pewnym zabiegiem, chociaż boję się mimo wszystko trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinqa
W jeleniej g na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedynie tyle, że bariatra przyjmuje w KCM Clinic w Jeleniej Górze, bo kiedyś przeglądałam czy w ogóle w mojej miejscowości jest taki lekarz i czym dokładnie się zajmuje ale niestety nic więcej nie jestem w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym najpierw spróbowała z iqacai powalczyć, u mnie spadło już 4kg (ale uważam to jeszcze za ew błąd w pomiarach i nie odwizduję sukcesu), czeka mnie jeszcze 11! i też myślałam o CHLO, ale może uda się właśnie tak? bez krojenia, szpitali i innych cudów.. może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia676
Prawdopodobnie najlepsze miejsce w Polsce, jeżeli nie w całej Europie. KCM chwali się tym, że przyjeżdżają do nich pacjenci z całego świata, także z USA, aby profesjonalnie operacyjnie leczyć otyłość. Moim zdaniem już ten fakt mówi sam za siebie, że specjaliści od bariatrii najlepsi są właśnie w jeleniogórskim KCM (teraz otworzyli także poradnię we Wrocławiu) - warto zajrzeć do nich na stronę i zobaczyć jak działają: https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjentow/oferta/chirurgia-laparoskopowa-i-leczenie-otylosci-3d,128.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×