Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANAAAAAA

22tc boli - POMÓŻCIE!!!!

Polecane posty

Gość ZAŁAMANAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
HEJ DZIEWCZYNY prosze was o pomoc jestem w 22tc strasznie boli mnie brzuch byłam tydzien temu u lekarza i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
a co my ci tu pomozemy? do lekarza idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
głupie... jak macie tak pisać to sie ugryzcie. Pytam normalne panie czy to normalne czy też ich czasem tak bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebamea
jedz natychmiast do szpitala. u mnie skonczylo sie porodem, mimo ze tydzien wczesniej tez bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
masakra w którym tc urodziłaś czy to wogóle możliwe że już moge urodzić przecież dziecko by nie przezyło:-((( bardzo cie bolało czy tylko tak ciągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammama synka
"Straszny ból brzucha " nie jest nornmalny !!! Zamiast siedzieć przed kompem to ubierz sie i idź do ginekologa !!! Nie ryzykuj ! Lepiej skontroluj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
mowie ci tylko, ze to byloby najrozsadniejszym wyjscie, bo u jednych bol o niczym nie swiadczy a u innych moze byc objawem czego powaznego. no, ale chyba wiesz co robisz. w koncu masz zostac matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
Już dzwoniłam ide dzisiaj po pracy tak sie boje. Nie boli mnie strasznie to taki ból w dolnej części brzucha jak wstaje to tak kłuje jedni mówią ze to normalne a drudzy ze nie dlatego chcialabym wiedziec czy któraś tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikNkaa
biegiem do lekarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
ej powiedz nie do Ciebie pisałam wiem ze masz racje juz sie umówiłam, tylko do tej madzi. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
Powiedzcie czy to możliwe urodzić w 22tc czy głupoty pisza na necie bo teraz czytam. Przecież dziecko nie ma szans sie urodzić i przeżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka pietruszka...
Ja bym nie czekala na po pracy. Jestem w 30tc i wczoraj mialam mocne bole i od razu pojechalam do szpitala - taxi z pracy i do lekarza. W 22tc dziecko moze sie urodzic, ale nie przezyje, wiec nie ryzkuj, jedz teraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigosss
ile masz lat, ze tak spytam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
tak tylko ze moj lekarz jest o 17 w domu wczesniej nie moge teraz mnie przestalo bolec, ale i tak najgorsze jest to ze jestem w 22 tc i powinnam czuc jakieś ruchy a ja nic nie czuje pare dni temu czulam jakies ruchy a teraz nic kąpletnie to moje pierwsze dziecko wiec niewiem kiedy ma kopac co wogóle o tym myślec czy dziecko rusza sie w każdy dzień... niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANAAAAAA
mam22 lata i to moje pierwsze dziecko a wiek ma jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebamea
a słyszałas kiedykolwiek o porodzie przedwczesnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goń na pogotowie do diabła z Twoim lekarzem. Nie czekaj do popołudnia bo może się to źle skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×