Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pechowa_szczesciara1989

co macie postawione na stole?

Polecane posty

Gość pechowa_szczesciara1989

ja zawsze mialam jakies kwiatuszki, albo stroik na swieta a teraz pochowalam swiateczny i nie wiem co postawic, tak pusto... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patera z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bllondynkka
Swiecznik ozdobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam obrusik
albo - kwiatki świeże, kwiatki sztuczne, świecznik, figurka ozdobna, misa z owocami, pot-pouri w szklanym naczyniu, miseczka z cukierkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podluzny obrusik (bieżnik) kolorempasujący do wypoczynku. na nim postawiłam ceramiczny ozdobny talerz i trzy walcowate świece o różnych wysokościach (kremowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Trzy świeczniki obok siebie (wysoki, średni i niski) - 2 z Ikei, 1 z Hemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
A walcowate świece to mam w otwartym kominku, tyle że ogromnych rozmiarów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świece w kominku muszą fajnie wyglądać- pod warunkiem, że to otwarty kominek;) u mnie jest zamykany drzwiczkami szklanymi, więc nie wiem czy byłyby widoczne te świece...poza tym w okresie zimowym..kominek jest eksploatowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
U mnie kominek to dziś atrapa, bo jego lata świetności przypadały na "n"-lat temu. ;) Jest niedrożny, wnętrze zostało pomalowane czarną farbą i całość pełni funkcję ozdobną, a nie funkcjonalną. Zresztą w otwartym kominku bym nie paliła, bo smog zajął by mi ściany i tapicerki, a ja raczej wolałabym tego uniknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
* może nie tyle smog, co dym i sadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
Ja mam wazon z malowanego szkła, obecnie w nim jest sucha kompozycja i tacę/paterę z drewna na owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, a mój stół jest pusty....nic nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na stole
jest wazonik z palemką wielkanocną. Palma ma byc w domu cały rok (aż się ją wymieni na nową), więc poza okresem bożonarodzeniowym kiedy stół dekoruje gwiazda beltejemska, stroik św. czy świeczniki) to ona ozdabia stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba małgocha
na dużym stole "obiadowym"/uzywany tylko w niedziele, keidy jest cała rodzina na obiedzie/ stoją zawsze jakies kwiaty- żywe w wazonie, doniczkowe kwitnące, a teraz gałezie forsycji- jak u kogoś powyzej:) Na małym stoliku kawowym: cukierniczka, szklany pojemnik ze słodyczami, świeczka- lub mały wazonik. Na kuchennym- pojedynczy wąski wazon z jednym kwiatkiem lub gałazką, zestaw sól-pieprz, cukierniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laptopa i chwilowo
skaner, książki, długopisy, komórki (2x), okulary (2x), pilot tv :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24lat
cześć ja u siebie na stole mam nakczęściej położoną ścierkę kuchenną ponieważ bardzo dużo jej używam i nie wyobrażam sobie by leżała np. w szafce pozatym jakiś wazonik z kwiatami czasami książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
u mnie stoi coś zupełnie wyjątkowego, założę się, że żadna z was czegoś takiego nie ma :P Wszyscy mi tego zazdroszczą i o to pytają, bo nigdzie czegoś takiego nie widzieli. Dziwią się, robią wielkie oczy i głupio usmiechają. A wystarczy poszukać trochę... i proszę http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latający Holender
Komfortowa - nachalnaś, kobito, z tą reklamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komfortowa jaja se robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stół mam tylko w dziennym
na tym stole na co dzień leżą bambusowe podkładki, serwetnik i jakaś miseczka ze słodkościami. Od wiosny do jesieni zazwyczaj też świeże kwiaty, właśnie postawiłam pierwszego tulipana w tym roku :) W kuchni mam kawałek blatu - barku i tam leży wszystko - jednym słowem burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi bear
U mnie zazwyczaj gazety, i podkładki pod talerze. nie mamy za duże stołu i wazon z kwiatkami sprawia, że robi się już ciasno... Z ciekawości chciałam poszukać jakiś fajnie wyglądających stołów i zobaczyłam stół w tym mieszkaniu: http://bit.ly/7zxbOE to się zdziwiłam. Jak można trzymać tak zastawiony stół na co dzień ? Wycierają potem te talerze z kurzu ? Może i fajnie to wygląda, ale kompletnie nie praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×