Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pandora123

bransoletki Pandora

Polecane posty

Gość ewel--ka
śliczna lubie roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeniClear :)
zula33 rzeczywiście ta jest przepiękna. Moja koleżanka nosi bardzo podobną :):):) Ja mam zieloną ale noszę już całe wakacje i troche mi się znudziła :(:( Te bransoletki są tak wciągające, że ciągle chce się coś zmieniać kombinować hihi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIKUHFGDGHJLKJH
JA robie sobie sama bransoletki modułowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam bransoletki Chrams jakoś zaimponowały mi, utworzenie jej nie jest tanie ale bardzo pomysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataya
Ja dostałam swoją pandorkę na rocznice i od razu się zakochałam ale ceny faktycznie mnie wystraszyły. żeby przetestować wygląd tańszych koralików zamówiłam 2 podróbki na allegro. I stwierdzam nie nie ma porównania. Oryginały rzucają się w oczy i wyglądają pięknie natomiast podróbki to kompletna tandeta i wyglądają jak plastik. i od razu widać które są oryginalne a które nie. Różnią się diametralnie. teraz co 2 miesiące powiększam swoją kolekcje oryginalnych koralików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowo różowa
Ja mam bransoletkę beads z Apartu - sporo potaniała to kupiłam :) http://www.apart.pl/pl/srebro,c,kolekcje,Beads_Collection,5674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci83
Ja mam orginalna branzoletke pandory plus 9 charms...bardzo chcialam miec ta branzoletke i maz mi kupil potem zbieralam zawieszki..niestety juz mi sie znudzila i jej nie nosze wartosc calosci 1600zl chce ja sprzedac za 800zl jesli ktos byl by zainteresowany zapraszam na allegro na obejrzenie produktu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kręci mnie to:) Co z tego co frajda jeśli co trzecia dziewczyna na ulicy nosi podobną bransoletkę lub nawet taką samą? Ja wolę biżuterię oryginalniejszą:) Dlatego sama kupuję tylko biżuterię artystyczną:) Jeśli ktoś szuka fajnych dodatków to polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatkiPomarańcze
Też bardzo chciałam mieć Pandorę. Odłożyłam kasę u kupiłam na promocji bransoletkę plus charmsa za 299zł. Później mój chłopak kupił mi taką zawieszkę z masą perłową jasną. Już trzy razy wypadło mi z niej serduszko. Reklamacje zawsze są uwzględniane ale szczerze zraziłam się i to bardzo. Poza tym w innym salonach są karty stałego klienta, a tutaj możesz zostawić fortunę i nic. A więc radzę się zastanowić czy warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charmsa za prawie trzy stówy to bym nie kupiła. Moje kosztowały w Aparcie koło 40 - 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż chciał mi na prezent gwizdkowy sprawić charmsy z pandory, ale ja wybrałam zwykłaą, złotą bransoletkę z motywem nieskończoności z YES. Jest super delikatna. Jakoś już te charmsy dla mnie wyszły z mody ;) Może się mylę....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z motywem nieskończoności z Apartu, bardziej mi się podobało wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz a mnie bardziej przypadło do gustu wykonanie z yes. Nigdy jeszcze biżuterii tam nie kupowałam, wiecznie w aparcie, ale tym razem yes wygrał. W aparcie dużo droższa i jak dla mnie gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalemciak
To jest kosmicznie drogie - bałabym się coś takiego nawet nosić, łatwo to zgubić, już kilka razy tak miałam, ale rzeczy nie kosztowały dużo. A chodzę w takich - http://coolkishop.com/72-bransoletka-z-rzemyka-z-zawieszkami, z przywieszką oczywiście. Kosztuje to marne grosze, a jednak robi wrażenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna0102
Moim zdaniem nie tylko te są ładne, jest wiele innych firm oferujących modne i ładne bransoletki w niższych cenach. Ja kupuję tak do max 150 zł ze sklepu http://mokobelle.pl/shop/bizuteria/bransoletki-z-kamieni Są robione ręcznie, pomysłodawczyni jest od nas, modele ma tak zaprojektowane, że do każdej kreacji coś się dobierze. Nawet na pokazach mody naszych polskich projektantów modelki mają takie bransoletki, więc są bardzo na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie Pandora i to nie z uwagi na cene. Wole jakis kawalek diamentu niz te srebrne rzeczy. Kicz dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają mi się bardzo takie broszki i inna bizuteria z perłami, kamieniami i innymi dodatkami, tutaj znalazłam z motywem liści http://www.topsilver.pl/alba-srebrna-broszka-z-perla-id-462 bardzo ładna broszka, jeszcze szukam całego kompletu żeby do niej mi pasował, a kosztowała tylko 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaa
Ja przeważnie zamawiam charmsy na allegro, można dostać je trochę taniej. Zobaczcie sobie stronę http://allegro.pl/show_item.php?item=5918710344 mają duży wybór i w miarę przystępne ceny. Moim zdaniem bransoletki Pandora to świetny pomysł, można stworzyć sobie taką biżuterię, jaka nam się zamarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam oryginalną bransoletkę pandory a w sumie 3. jedną klasyczną plus 12 charmsów, jedną sztywną srebrną z jedną zawieszką ("przysięga") i trzecią bransoletkę sznurkową. Bardzo je lubię i co jakiś czas funduję sobie jakąś zawieszkę jak mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają bransoletki typu charms, nie są drogie a za to bardzo stylowe, fajne widziałam w tym sklepie http://lilu-sklep.pl/ Ogólnie to mi się podobają pastele ale matowe też są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×