Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sesze

upierdliwa koleżanka

Polecane posty

Witam! Mam od dłuższego czasu problem z koleżanką ze studiów. Dokładnie chodzi o to, że strasznie działa mi na nerwy. Początkowo nie zdradzała ona swojej prawdziwej natury i zaprzyjaźniłyśmy się bliżej, nawet do tego stopnia, że oddaliłam się od reszty grupy. Na początku naszej znajomości kumplowała się z nami jeszcze jedna koleżanka ale od tego roku zaczęła wyraźnie nas unikać. Podkreślam NAS, bo tylko tak sama się uwolni od pani upierdliwej. Pomimo, że ja nie jestem taka i raczej mnie ludzie lubią to jednak unikają bo owa upierdliwa cały czas się przy mnie kręci. Problem polega w tym, że ona jest strasznie rozpieszczona, panikuje przed każdym kołem i egzaminem, jest mega nadgorliwa i najchętniej ślizgałaby się na czyjejś pomocy (naukowej bo ma straszne parcie na oceny). Jak tylko przychodzę na uczelnie od razu do mnie podchodzi i wypytuje ile się nauczyłam co już zrobiłam i co trzeba zrobić w najbliższym tygodniu. Jak ma coś do opracowania na za 2 tygodnie to leci od razu w pierwszy dzień. Jak ma jakieś pytanie to pisze sms-a do 5 osób żeby się utwierdzić na 100% chociaż sama też to zapisała w zeszycie. Robi swoje notatki ale pożycza też moje, bo być może ja zapisałam coś super cennego i ona na pewno to dostanie na kole. No i najważniejsze, że nigdy nie usłyszałam od niej słowa dziękuje a jak coś chce to nigdy nie prosi tylko wydaje rozkaz np. przynieś mi wykład z pon na jutro! Ehh...próbowałam już tyle sposobów nie odpisywałam na smsy (a wysyła ich setki tygodniowo), mówiłam wprost co mnie w niej denerwuje ale ona wie że teraz tylko ja się z nią zadaje wiec się nie odczepi!!! Błagam pomóżcie co mogę jeszcze zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×