Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BedEducation

Czy dziewczyna jest mnie wartosciowa

Polecane posty

w oczach faceta, ktoremu na niej naprawde zalezy (nie tylko seks) jesli pojdzie dosc szybko do lozka z nim. Jaka jest roznica miedzy tym, ze pojde z facetem do lozka po 3 tyg czy po 6 miesiacach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonik2233
uwierz wielka różnica! i tu niewazne co pomysli druga strona ważne zeby był pózniej szacunek dla samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonik2233
facet który idzie do łóżka z jakąś niunią po 3 tyg. np to dla mnie leszcz i tyle a laska łatwa.a czasami trafia swój na swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlaczego o mezczyznach nie mowi sie, ze sa latwi! Energiczna trzydziestka a co ty o tym sadzisz ?Jak mezczzyna patrzy na taka kobiete ?Czy jest jakas roznica dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niezłe, niezłe... W zasadzie zamiast się zastanawiać, będę facetów na pierwszym spotkaniu pytać - ile czasu trzeba, żeby cię zaciągnąć do łóżka? patent :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melonik ale jesli oboje tego pragna ? Podaj mi konkretny powod, dlaczgo mieliby sie wstrzymac np pol roku jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupapomidorowa niezłe, niezłe... W zasadzie zamiast się zastanawiać, będę facetów na pierwszym spotkaniu pytać - ile czasu trzeba, żeby cię zaciągnąć do łóżka? patent Niezle moze kiedys zastosuje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac nie obchodzi mnie co facet mysli w takich wypadkach. Wazne bym byla w zgodzie sama ze soba :) Natomiast wiem jedno, ze gdyby facet przespal sie szybko z dziewczyna i by ja za to potepil, to jest gownianym hipokryta, ktory nie nadaje sie do zwiazku :P Co nie znaczy ze popieram szybkie chodzenie do lozka, ale wole to niz hipokryzje :P Coz... sa mezczyzni i hipokryci... kobiety ktore znaja swoja wartosc i kobiety ktore uwazaja ze kobieta ma sie szanowac, a facet "zdradza bo meska natura" albo sie zastanawiaja co facet ktory szybko poszedl z laska do lozka mysli o prowadzeniu tej laski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Kobieta npewno nie jest łatwa jeśli idzie nawet na pierwszej randce do łużka .... tego typu jak wskazuje autopsja sa poprostu durne... (przepraszam za ostracyzm) Dlaczego ??? Wszytsko jest zależne od tego jak ludzie na siebie działają... czasami jest poprostu zapach, czasami jedno spojrzenie, czasami jeden niewinny uścisk dłoni. Wszystko zależy od dwojga ludzi.. mozna z kims isc do łużka zarówno po 3 godzinach zanajomości popartej wcześniej setkami godzin rozmowy przez tel. lub net. lub mozna chodzic i trzymac sie za reke nawet latami. Wszytsko zależy od tego jak bardzo blisko są ze soba umysłami, wtedy ciało nie stanowi bariery czy granicy. I nigdy nie pozwole powiedziec ze takie osoby się puszczają, lub uzyć innego perioratywnego okreslenia, jesli im ze soba dobrze jesli oboje tego chca jesli, jest obopulna zgoda > na zdrowie i tylko sie sieszyc z ich szczescia. Dlugos kontaktow przed wspolnym sexem jest ograniczona w moim mniemaniu tylkko praktyka w wyrabianiu sobie osądów o drugiej osobie, bo musimy uwierzyć ze pomoże w ewentualnych skutkach takiego spontanicznego pujścia do łużka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm .*
Pierdzielicie glupoty. Ja poszlam do lozka z moim mezem po miesiacu znajomosci i jakos nikt nikogo nie uzawal za latwego / latwa. Slub byl nie z wpadki a z milosci i pewnosci co do tego ze chcemy spedzic ze soba reszte zycia wiedzielismy czego oczekujemy od kandydata na meza/ zone i uznalismy ze jestesmy dla siebie odpowiednimi towarzyszami zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm .*
P.S. Kazdy po innym okresie czasu dojrzewa do bliskosci fizycznej z druga osoba. Niektorzy szybko zawiazuja powazne relacje inni potrzebuja miesiecy zeby cokolwiek poczuc. Pozatym jedni moga widywac sie codziennie po kilka godizn a inni raz w tyg i dla tych osob czas w jakim pojdzie sie z ims do lozka ma inny wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko zastanawiam dlaczego kobiety traktuja inaczej siebie i mezczyzn. Moze tak: Autorko, wyobraz sobie ze kradniesz z kims batoniki ze sklepu. On ukradl Marsa, Ty Snickersa. Wrociwszy do domu, zastanawiasz sie, czy uzna, ze jestes zlodziejka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Złodziej oskarża złodzieja ? Dla mnie to raczej problem podwojnej moralnosci :) A oceniac autorke tematu w tych kategoriach chyba jest cokolwiek niewlasciwe nie znajac jej prawda ? To raz . A dwa > Zastanawia mnie ta polska fantastyczna cecha > po kiego ... za przeproszeniem tak bardzo lubicie zagladac komus do łużka i krytykować ? chyba nigdy tego nie zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Hmmm z tego co pamietam (ale moze zle) BedEducation to chyba juz kolejny raz wypowiadasz sie pozytywnie na temat moich postow > spodobalem sie czy jak ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
z automatu zalozylem ze personifikujac "wyobraz sobie", "zastanawiasz sie" odnosisz sie do kogos konkretnego . Jesli nie - mea maxima culpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie zachowanie ktore nie jest krzywdzace dla drugiej osoby, choc sama bym tak nie postapila, nie jest dla mnie moralnie naganne. Co do Autorki, nie mamy zielonego pojecia, czy przespala sie z kims po 3 tyg., 6 m-cach, czy dopiero zamierza ;) Ja tylko chce zwrocic uwage ze kobieta idaca do lozka z mezczyzna idzie tam wlasnie z nim :P Trywialne, prawda? a zatem dlaczego do oceny ich zachowan stosowac rozne normy? dlaczego lamac sobie glowe nad tym, czy facet z ktorym spalam uwaza mnie za puszczalska z tego powodu? Nie ma takiego prawa! To bylaby hipokryzja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Energiczna> brawo ... cala prawda w temcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Energiczna> opcjonalnie nad godzinami snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Doskonale znam temat .... tez nie moge spac w tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zalozylam taki post? Chcialam sie dowiedziec co na ten temat mysla inni w szczegolnosci faceci. Moi znajomi twierdza, ze trzeba bardzo dlugo byc ze soba, zeb pojsc do lozka. Trzeba znac swoja wartosc itd. Ja osobiscie nie wierze w to. Bylam kiedys z facetem dlugi czas i do niczego nie doszlo, a z drugim juz po pierwszej randce myslalam, ze splone :) ...ale tez do niczego nie doszlo, bo tak mnie zablokowala mysl, ze moze pomyslec o mnie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ian
Bededucation > to zapraszam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupapomidorowa niezłe, niezłe... W zasadzie zamiast się zastanawiać, będę facetów na pierwszym spotkaniu pytać - ile czasu trzeba, żeby cię zaciągnąć do łóżka? patent odpowiedz moze Ci sie nie spodobac.. blizej Ci do menopauzy, niz do seksu ze na. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×