Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrrrrrrrrrrrr

Dziś piątek i znowu stres...

Polecane posty

Ósemka jest grą deklarowaną, rozgrywaną przy pomocy bili bialej i 15 kolorowych bil numerowanych. Kolorowe bile podzielone są na dwie grupy, przy czym jeden z zawodników rozgrywa bile z numerami 1 - 7 (bile pelne), drugi bile z numerami 9 - 15 (bile z paskiem). Zawodnik, który zgodnie z numerami wbije do luz wszystkie bile swojej grupy i nastepnie, w oddzielnym uderzeniu, prawidlowo umieści w luzie bile z numerem 8, wygrywa partie." mozna sie umowić że wbijamy bile numerycznie nie ta która łatwiej , tylko wg numeracji ...po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno w bilard nie grałem" a wczoraj przed kompem na Red Tube to co ? nie grałeś sobie w bilarda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrrrrrrrrrrr
Ale się rozgadaliście ;) Ale właśnie o to chodzi, że ja się nie czuję samotny, z chęcią spędziłbym weekend sam ze sobą. Chyba jestem samotnikiem... A do ludzi, do tłumu aż tak mnie nie ciągnie. Uważam chyba, że to źle i dlatego z tego powodu mam wyrzuty sumienia. Też powinienem być gdzieś ze znajomymi i spędzać z nimi czas. Ale co jeśli to nie daje mi radości? Pewnie dużo zależy od znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie gralam na numery. Zawsze na pelne albo na polowki. I w zaletnosci kto pierwzsy wbil jaka bile, temu sie przypisywalo poelne albo polowki. Autorze, to co za problem? Spedz piatkowy wieczor tak jak Tobie najlepiej pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na pelne albo na polowki. I w zaletnosci kto pierwzsy wbil jaka bile, temu sie przypisywalo poelne albo polowk" bo te zasady sa najpopularniejsze .Ja tez najczesciej tak gram .na nr jest troche trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie dlatego wiekszosc ludzi gra na takich zasadach jakie opisalam :). Szkoda ze niewielu ludzi graw bilarda :(. Ja zawsze mialam problem w dobraniu sobie kogos do grania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz ludzie wola gry na kompie niz w rzeczywistosci ... takie czasy ... lenistwo i wygoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje. i na kompie kij zawsze idealnie trafia w bile, nie zeslizguje sie, uderza pod odpowiednim katem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też samotniczka ;) Ale przyznaję, że wiosna napawa mnie sporą dawką energii, na pewno wybęde gdzieś po przyszłym tygodniu. Wam radzę to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×