Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaaasia504

Telefon dotykowy

Polecane posty

Gość Kaaasia504

Hej. Macie telefon dotykowy? Jaki polecacie? I co o nich sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakis badzie za 1 zl dalam sie naciac huawei czyy cos takiego nowiutki z salonu uzywany raz lezy w pudelku i sie kurzy. ja nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecammmm
mam i nie polecam jesli piszesz duzo smsow- jest nie praktyczny. Zaina mi sie ekran i trzeba miec glugi paznokcie do tego ekranu;) a mam LG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
A jakieś zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecammmm
po pol roku użytkowania nie zauważylam zalet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
A dlaczego nie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma same wady nieporeczny bateria starcza na krotki okres czasu pisanie sms to porazka nie wiem ile sie biedzilam zeby przypisac fotke do numeru meza blokada klawiatury straszna wyswietlacz do bani tylko jeden kolor jakis roz zmienic na inny nie mozesz zdjecia robi fatalne itd itp. Chyba wystarczy. zalet nie zauwazylam. jak dorwe tego kolesia z PLAY zadusze go. Myslalam o nokii ale tak zxachwalal huawei ze dalam sie naciac. W zadnym komisie tego badziewia opchnac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamyszkammała
a ja mam Samsunga Avile i uważam że jest zaj***sty, chociaż mam 17 lat a to inna sprawa, spoko aparat, świetny ekran, ja np pisze rysikiem i jest git(poprzez folię ochronną na ekranie), fajnie wygląda i to tyle, nie różni sie zbytnio od innych telefonów chociaż np na ekranie mozesz sobie ułożyć gdzie ma byc kalendarz i zegar(takie bajery), jak dokupisz kartę pamięci to możesz wgrać masę muzy i filmów wideo(znakomita jakość), internet też spoko, przydaje sie, ale trzeba mieć trochę siły w palcach hehe no spoko telefonik, ale to bardziej gadżet dla młodych, bo nie wszyscy maja do takich telefonów cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
No ja mam 18:) Teraz mam LG KS360 ale już mi się znudził i chciałam jakiś dotykowy. Myślałam o LG KU990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alcatel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×