Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mesiaczek

allegro a ciuszki japan style

Polecane posty

Gość mesiaczek

Kazda z was pewnie zauważyła ten nowy szal na ciuszki z japan style... na zdjeciu piekne,orginalne i w dostępnej cenie jak na takie cudo ... lecz po odpakowaniu paczuszki szok ! zupelnie co innego uszyte krzywo ,pruje sie a material nawet nie zasługuję na miano materiału :< ja sie dalam naciac na to : http://www.allegro.pl/item938570922_jk_0010s_bluza_mis_misiek_uszka_japan_style_kolor.html a wy? macie jakies nieprzyjemne niespodzianki zwiazane z tymi ""pro-produktami?""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ten temat juz było
z 200 topików!poszukaj,a nie zakładaj nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się topików już jest wiele.. od tych ZA czyli grupujących się do zbiorowego zakupu z USA, do tych właśnie na NIEEEEEE kurczę, nie chciałabym się narzucać, ale wydaję szarą bluzę typu long w swojej paczce... link w stopce, więc może bardziej przypadnie Ci do gustu made ENGLAND niż CHINA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzscaw
te ciuchy są OKROPNE !!!! odradzam wszystkim, zamówiłam sukienkę , cała popruta, materiał plastic fantastic. odradzam, pieniądze w błoto wrzucone dobrze ze tylko 40zł ale o 40zł za dużo. nigdy juz nic nie kupie od nich, te zdjęcia to jedna wielka ściema i mam ta sukienkę ku przestrodze gdyby mi kiedyś przyszło do głowy że dostanę to co jest na zdjęciu!! każdy kupi jedną i nigdy więcej i na tym oni żerują, zdjęcia zachęcają ale jest to śmieć potem w szafie przypominający o tym żey nie kupowac tam więcej. a pan który za przesyłkę bierze 20zł i reklamuje sie tajwanem mieszka w polsce i szyje po złożeniu zamówienia na odwal sie i masowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzscaw
a jeszcze dopieszę że te japonki to wychudzone kurduple w rozmiarze zero i mają chyba po 150cm i rozmiar jest na 12latke i to szczupła i niską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
trzeba patrzec na komentarze przed zakupem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kupilam 2 bluzki
japan style i obie okazaly sie badziewiem :o Jedna pocielam na szmaty a druga oddalam do caritasu z reszta ubran ktore juz nie byly mi potrzebne. Ani razu nie zalozylam tych bluzek bo nawet po domu nie nadawaly sie do ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×