Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafffcia

Klub szalonych dziewic

Polecane posty

Gość buh buih
mi to stwierdzenie pasuje do pani Kazi Sz. czy tez Kingi D. lub innych feministek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie czy
ta dziołcha to Bukowiec, Buchowiec czy Bucowiec... wiadomo o kogo chodzi, żadna to wielka mega gwiazda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie czy
ta dziołcha to Bukowiec czy Buchowiec, niech sie nawet nazywa Bucowiec, a mi to zwisa, żadna z niej aktorka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakie to ma znaczenie czy
Bukowiec albo Buchowiec, może być też Bucowiec, co nie zmienia faktu, że to cieńka aktoreczka po jakichś przejściach alkoholowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie rozumiem,przeciez nikt nie karze wam tego ogladac! nie podoba sie to nie ogladajcie. jak dla mnie serial jest niezly jest na czym sie posmiac a texty to bardziej wularne kazdy z nas w zyciu uzywa i zyje a tu afera jakas. fakt faktem chlopaki cienko graja,ale juz przeciez nie bedzie wesolowskiego bo juz słomka go spławila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallo
katioszka, może ty z tego samego marginesu i rynsztoku, skoro taki język cię bawi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
przybylska to przypał, zmutowany facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym serialu zraziłam się
do Przybylskiej. zawsze byla dla mnie kobieca ,a tu taka meliniara wogole nie kobieca.. rozumiem taka rola ,ale nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przybylska w ogóle powinna
przestać grać, wszędzie jest TAKA SAMA - żabi skrzekot, meliniarski styl bycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka 2010
A mnie się bardzo podoba, i jest super! I Można sie pośmiać, bo są super teksty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam sie podoba ten serial. Przynajmniej sobie podpatrze w co teraz laski sie ubieraja i co modne. Spodniczki, paseczki i te sprawy. Przybylska jest bardzo ładna i bardzo mi sie podoba ale kuzwa chodzi w jednych jeansach w tym filmie. Faktycznie jak melniara mogla by cos z soba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona krówka ciągutka
Każdy ma swoje zdanie na temat tego serialu,ale faktycznie w dobie dzisiajszych tasiemcowatych i naciąganych serialach typu-klan,m jak Miłość itp to naprawdę fajny serialik,nie stresuje inie wkurw...a swoim wątkiem Aktorki fajnie dobrane,z aktorami gorzej....Buchawiec ma śliczne kocie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogue
A mi się wydaje, że wymiana opinii na temat serialu to temat główny tego wątku. Więc sugerowanie, że jeżeli kogoś bawią rynsztokowe teksty to pewnie sam pochodzi z rynsztoka jest trochę nie na miejscu, jeśli ktoś nie zgadza się z naszą opinią i potrafi to w inteligentny sposób przekazać to po co robić wielką burdę? Co do rynsztokowych tekstów- niektóre są faktycznie lekkim przegięciem, ale większość z nich znajduje się w kanonie dialogu użytkowego, wystarczy przejechać się po dowolnym mieście i posłuchać w jaki sposób wypowiadają się młode kobiety (bo to do tej grupy skierowany jest głównie serial). Nie demonizujmy, nie każdy musi operować nie wiadomo jakim językiem siedząc w pubie z przyjaciółkami. Kwestia odwzorowania rzeczywistości jak zwykle nie jest idealna, ale możemy zauważyć pewien postęp w stosunku do poprzednich produkcji tego typu. Zresztą jeżeli chodzi o seriale to mówiąc szczerze, wolę obejrzeć sobie fajnie urządzone, nowoczesne mieszkanie niż kawalerkę z obciachowym kwiecistym dywanem i regałami ze sklejki. To co ludzi najbardziej wścieka w serialu, to jak zauważyłam typowo "amerykański" styl i rzekoma wulgarność. Moim zdaniem otwarte rozmowy z bliskimi osobami o seksie, jako o niewątpliwej części naszego życia z mogą szokować, ale przynajmniej w moim mniemaniu przełamują pewien temat tabu. Nie chodzi o to, by traktować to tylko jako wymianę płynów, ale też nie przeginać w drugą stronę. Dziwi mnie fakt, że ludzie najeżdżają straszliwie na to, jakoby serial propagował "puszczanie się". Mamy dwie samotne kobiety, które podchodzą lekko do tych spraw, ale i one w końcu angażują się w związki i bardzo mocno zakochują. A zresztą nie oszukujmy się- nie wszyscy podchodzimy jednako do tych wszystkich spraw, czy naprawdę ktokolwiek wierzy w to, że samotne kobiety nie uprawiają seksu? Bo raczej nie wyglądają całymi dniami przez okno czekając na rycerza na białym koniu, wszyscy zajęci czy wolni mamy takie same potrzeby, po co krytykować to, gdzie inna osoba nie raniąc innych szuka szczęścia, tylko dlatego, że nam się udało zaangażować w cudowny i odpowiedzialny związek? Od razu mówię, że podoba mi się serial, ale nie traktuję pokazanej tam rzeczywistości zbyt poważnie, po prostu lubię sobie coś do kawy obejrzeć i tyle. Bo zaraz zostanę posądzona o hedonizm i puszczalstwo przez niektórych osobników mocno osadzonych w przekonaniu, że jak ktoś głosi inne poglądy niż oni, to koniecznie trzeba grzebać w jego życiu prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak Kasia
prosze o oswiecenie,bo nie ogladam od poczatku.Czym zajmuje sie Słomka zawodowo,bo wiecznie tylko lata a nie widziałam jej w pracy. podpisuje sie pod wypowiedzią powyzej,aczkolwiek meczy mnie to ze niektóre watki sa takie odrealnione np to ,ze one wszystkie maja wieczorem lub w ciagu dnia czas na to by isc do pubu.Dziewczyna ,która ma dzieci,nie pamietam jak ma na imię,niby meza ma w Karakułach a wieczorami stale w barze.A kto jest z dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka jest masażystką. Czasem ją w pracy pokazują. A według mnie serial jest ok, troche inaczej zrobiony niż pozostałe. Pokazują tam kobiety niezależne, do których ja niestety nie należę - choć chciałabym... ;) A mi właśnie podoba sie sposób w jaki one sie wpowiadają - jak normalne kobiety. Drażnią mnie w innych serialach rozmowy co niektórych pań. Oni tam telefonują - a nie dzwonią, biorą pastylki - a nie tabletki, jeżdżą autem a nie samochodem. A w KSD jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smućcie
mnie się serial podoba. A teksty?? Hhehehe rozumiem ze siedząc z kumpelami przy piwie rozmawia się głównie o poezji i sztuce awangardowej?? :) Kobitki tam mają luźne podejście do seksu, bo są samotne i co w tym złego?? Jak przeanalizuje moje studencko-akademickie życie to dochodzę do wniosku że też podobny serial można by było nakręcić;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka
Wejdźcie w ten link - rozdają bony na zakupy w Biedronce od 100 do 1000 zł!!! Wystarczy wejść w ten link zagrać w prostą grę i się zalogować!! Niech każda z nas ma szanse na darmowe zakupy!!!!!!!!! http://www.wygraj100.info/?t=84969147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooooo
ale wy jesteście dziwne. przybylska dostała taką role takiej własnie meliniary i o to w tym chodzi;/ jak by wszystkie były takie same to byłoby źle, a tak przynajmniej jest kolorowe, ale wy jak zawsze musicie się czepiać, ze mogłaby cos zrobic ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie, Przybylska
dostala taką rolę, nie każda musi być słodką lolitką :D Mnie się tam ten serial podoba, choc nie ukrywam, że wolę USTA USTA ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeejjjjjjjjjj jutro jest
ostatni odcinek ksd :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kijowe zakonczenie
ale z drugiej strony wskazuje na to, że chyba bedzie kolejny sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie koncowka wskazuje ze powinien byc drugi sezon. myslalam ze w koncowych napisach powiedza ze drugi sezon po wakacjach czy cos takiego nic (a o ostatnim odcinku mowili w reklamach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie skończył sie
ten gniot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny serial oprócz "Apetytu na życie", który mnie naprawdę wciągnął. Jeden się skończył i drugi też jeszcze tylko 2 odcinki. Nie oglądam innych seriali bo to dopiero gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i potraktuj to
Buchowiec nosi aparat ortodontyczny i dlatego jej sie geba zmienila, faktycznie w egzaminie z zycia wygladala lepiej,moze sie poprostu brzydko starzeje. A ta bezplciowa lakomska jest taka sama i sie nic od egzaminu nie zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfeel
a jak sie skonczyl serial wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzeeeeeeeee
skoncyzl sie tak ze Magda Janowi mowila ze go kocha i chce byc z nim on tez chcial ale Beata mu powiedzial ze jest z nim wiazy i Jan do pubu przyszedl pwoiedziec ze sie rozstana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×