Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewangeliczny Siewca

Oznaki czasów ostatecznych!

Polecane posty

mówicie że nikt dzisiaj nie wierzy, nie dziwcie się, Pismo i przepowiednie muszą się wypełnić. Z drugiego listu do Tymoteusza "A Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich, 4:2 - Uwiedzeni obłudą kłamców, naznaczonych w sumieniu piętnem występku, 4:3 - Którzy zabraniają zawierania związków małżeńskich, przyjmowania pokarmów, które stworzył Bóg, aby wierzący oraz ci, którzy poznali prawdę, pożywali je z dziękczynieniem" 1A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną niebezpieczne czasy: 2Ludzie bowiem będą samolubni, kochający pieniądz, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, lekceważący to, co święte,14 3bez uczuć, nieprzejednani, oszczerczy, niepohamowani, okrutni, nie zamiłowani w tym, co dobre, 4zdradzieccy, bezmyślni,15 nadęci, kochający przyjemności bardziej niż kochający Boga, 5mający pozór poboŜności, lecz zapierający się jej mocy; równieŜ tych unikaj. 6Z takich bowiem są ci, którzy wkradają się do domów i podbijają frywolne16 kobiety naładowane grzechami, gnane różnorodnymi żądzami, 7które zawsze się uczą i nigdy do poznania prawdy dojść nie mogą. 8Podobnie zaś jak Jannes i Jambres17 przeciwstawili się Mojżeszowi, tak i ci przeciwstawiają się prawdzie, ludzie spaczeni na umyśle, którzy nie wytrzymali próby jeśli chodzi o wiarę. 9Daleko jednak nie zajdą, gdyż ich głupota stanie się wyraźna dla wszystkich — podobnie jak stało się z tamtymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haiti, Tsunami, World Trade Center to kara za grzechy a jednocześnie ostrzeżenie. Nawracajcie się, żałujcie za grzechy, pokutujcie! To są czasy ostateczne, wiele znaków zostało już objawionych. Kielich sprawiedliwości już się przelewa, jedynie Matka Boska poprzez swoje wstawiennictwo oraz wielu świętych tu na Ziemi oddala gniew Pana i Stwórcy, Pierwszego i Ostatniego, Alfę i Omegę. Tragedie które się dzieją teraz to tylko mała zapowiedź tego co będzie. Cały świat będzie w ucisku. Głód, choroby, zaraza, nikt nie będzie mógł wam pomóc bo cały świat będzie potrzebował pomocy. "...co drugi zostanie zabrany, a ci co przeżyją będą zazdrościć tym umarłym" Przypomnicie sobie wtedy każdy swój grzech każde swoje słowo. Nawracajcie się bo jutro może już być za późno. "Pan przyjdzie jak złodziej, nikt się nie będzie spodziewał" Przygotujcie się, proście o wybaczenie, módlcie się za Pokój i zesłanie Ducha Świętego, módlcie się dużo, modlitwa uśmierza gniew Pana. Czuwajcie bo Dzień Pański nadchodzi i oby nie zastał was w grzechu. Pewnie zapytacie czy ci którzy tam zgineli zgrzeszyli bardziej od nas? Nie! Ale jeśli się nie nawrócicie zginiecie tak samo w jeszcze wiekszym ucisku >> Łk 13, 1-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Epoko! Czy wy się już Boga nie boicie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy w jakich ciemnościach żyjecie. Czy wy w ogóle zastanawialiście się jaki jest sens waszego życia. Czy wy zdajecie sobie sprawę że to co dzisiaj się wyprawia to Sodoma, Gomora i cały świat przed potopem takich rzeczy nie widział. Czy za nic macie przykazania naszego Boga miłości, naszego Stwórcy, Pana który zbawia ludzi dobrej woli tych co żyją wg Jego przykazań. Wzywacie Jego Święte Imię w waszych kłótniach, przeklinacie się w Imię Jego. Nie potraficie uszanować jedynego dnia świętego, aby nie zarabiać na wasze dobra materialne, które przeminą, w proch się obrócą. Jak Pan wasz odpoczął po sześciu dniach tak i wy odpoczywajcie. ZABIJACIE siebie nawzajem waszą nienawiścią, zabijacie - utrudniając innym "aby tylko nie był lepszy ode mnie", ZABIJACIE WŁASNE DZIECI W W WŁASNYM ŁONIE, bo wam termin nie pasuje, bo co ludzie powiedzą, bo to nie ten. Czy naprawde myślicie że ujdzie wam to na sucho zabić własne dziecko, zabić życie. Cudzołożycie! Jest napisane: " NIE CUDZOŁÓŻ!" Czy za nic macie to przykazanie, które doprowadza do zła, do rozpadów małżeństw połączonych nierozerwalną więzią przez Najwyższego, d do cierpień dzieci które nie mogą być wychowywane w prawdziwej rodzinie z Matką i Ojcem. Wasze cudzołóstwa, rozpusty prowadzą do aborcji, do tak haniebnych czynów. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile zła jest przez wasze nie rozumienie przykazań, lekceważenie ich. Jest napisane "nie będziesz kradł!" czy jeśli kto myśli "jestem dobry bo nie ukradłem" albo "nie zabiłem to już już ma życie wieczne? Czy zastanawialiście się ile razy ukradłeś komuś reputacje, ile razy poprzez swoje plotkarstwo, bezmyślną paplanine ukradłeś bliźniemu swojemu jego dobrą opinie. Ile razy skłamałeś przeciw bliźniemu swemu, dla swoich korzyści materialnych? Przez swoją chciwość i pożądanie świata doprowadzacie do rozwodów, do grabienia majątków który nie należy do was. Czy przykazanie takie "Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego, nie będziesz szukał pomsty na bliźnim swoim" ma dla was jeszcze jakiekolwiek znaczenie. Ile to razy przechodzicie koło bezdomnych, którzy tak bardzo potrzebują waszej pomocy, ile to razy w kościele mówicie sobie "Pokój nam wszystkim" a po wyjściu zabilibyście brata swojego. Nazywacie się katolikami, chrześcijanami, a czy ktoś z was który się tak zwie miłuje nieprzyjaciół swoich, przechodzi obojętnie koło bezdomnego, odpowiada miłością na zło, mówicie "O Jezu" a nie bierzecie krzyża swego, chcecie być władcami, chcecie by wam służono a to my mamy służyć innym, "...bo nawet i Syn Człowieczy nie przyszedł na świat aby mu służono tylko aby służyć" O modlitwie już zapomnieliście, mówicie: "niech kapłani się za nas modlą" lecz oni sami potrzebują modlitwy bo sami zbłądzili. Nawracajcie się ludzie bo biada BIADA wam jeśli dzień Pański zastanie was w grzechu, żałujcie za grzechy, pokutujcie bo kielich sprawiedliwości już się przelewa i tylko przez dusze cierpiące tu na ziemi ofiarowane Panu i przez Jego łaskę i litość dzień zagłady tego świata jest przedłużany. Jest napisane: "Otworze czeluść i dusić będą się swoimi grzechami" "a ateusze będą błagać aby w końcu z ciemności zajaśniał blask Pana i stanie się tak dopiero wtedy gdy uwierzą w Niego lecz wtedy będzie już zapóźno." Okażcie skruche, proście o wybaczanie, nie żywcie urazy, wybaczajcie innym, nieprzyjaciołom swoim a będzie wam wybaczone bo Bóg jest Bogiem miłości i każdy kto uzna swoje grzechy przed nim, okaże skruchę, szczery żal za grzechy i będzię szedł przez resztę swojego życia wyrzekając się wszelkiego zła, będzię przestrzegał wszystkich tych 10 przykazań i dwóch najważniejszych na których opiera się całe Boże Prawo, naznaczy sobie pokute będzie mu odpuszczone i zbawiony będzie. Wierzcie w siły zła, wierzcie ojca kłamstwa szatana, który was zwodzi, wierzcie w wieczne potępienie, nie wierzcie w tzw."new age" (każdy zbawiony) Wierzcie W Chrystusa i Jego zapomniane nauki, wierzcie w to że dzięki waszemu nawróceniu, żalu za grzechy Drogocenna Krew Chrystusa zmyje wasze winy, zdajcie sobie sprawe że każdym waszym grzechem dobijacie gwóźdź do krzyrza Chrystusowego. Jezus cierpiał za każdego z was indywidualnie, cierpiał straszne męki aby zmyć wasze winy jeśli narodzicie się na nowo a wy jak Mu się odwdzięczacie, czy dajecie coś od siebie, coś poświęcacie się dla innych waszymi wysiłkami, waszymi dobrami. Niech każdy odpowie sobie sam. Módlcie się do Boga o nawrócenie, o łaskę, o nową drogę do Królestwa Niebieskiego "Jakże wąska jest droga do KRólestwa Niebieskiego, a jak szeroka to wiecznego potępienia" Uczcie się miłować nieprzyjaciół swoich, nie będzie już w was nienawiści, tylko żal do tych braci waszych, że tak złą drogę obrali drogę zła do zatracenia wiecznego. Módlcie się za nich wybaczajcie, odpowiadajcie miłością bo miłość rodzi miłość, zło rodzi zło. "Gdybyście ludzie wiedzieli jakie dobra nam PAN nasz Bóg przygotował w niebie ten świat nie ujrzał by więcej grzechu. POKÓJ WAM LUDZIE BŁOGOSŁAWIE WAS I KOCHAM! "Kochajcie nieprzyjaciół swoich" "Czyńcie miłosierdzie to i miłosierdzia dostąpicie" "Kto z was chciałby by być pierwszy niech będzie sługą waszym" "Cokolwiek uczyniliście jednemu z braci Moich najmniejszych Mnie uczyniliście" "Kto chce zachować życie tu na Ziemi, straci je a kto poświęci życie swoje dla Jezusa będzie żył na wieki" Czytajcie proroka naszych czasów, odpowiedzi na wasze pytania znajdziecie w w tych orędziach: http://www.voxdomini.com.pl/stow/pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za długie, napisz w kilku słowach, konkretnie kiedy koniec świata:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze masz racje
Po co czytac Vassulę-jej objawienia mogą byc nieprawdziwe.Wszystko jest w ewangelii i jej się trzymajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Pierdol się Siewca - i tak wszyscy umrzemy... Trzeba było zostać księdzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość date podaj bo nie wiem
czy opłaci mi się inwestować w kremy przeciwzmarszczkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Dama
Ja w ogóle nie wiem, po co studiuję, skoro już nadeszły ''czasy ostateczne'' :) Nie wiem po co żyję :) Powinnam już leżeć i czekać na koniec i objawienie się chrystusa :) O kurwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu Ciebie zbanowali
Tajemnicza Dama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała prośba
Tajemnicza Damo nie "chrystusa" ale Chrystusa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama jest facetem
bo wulgarna strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci którzy przejawiają jeszcze odrobinę dobrej woli mówię wam: NAWRACAJCIE SIĘ! Wyzwólcie się z ciemności z własnej woli bo i tak zostaniecie wyrwani przemocą i oczyszczeni a to będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz zeby sie nawrocic
Siewco a jak sie wyzbyć własnej woli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdajcie sobie sprawę jaki będzie wasz skutek zwrotny grzechów. Będzie to ucisk jaki jeszcze świat nie widział, będzie to wielkie oczyszczeniu w bólu, głodzie, chorobie. "ci którzy przeżyją będą zazdrościć tym umarłym" Ci którzy się uświęcają niech dalej się uświęcają, sprawiedliwi niech dalej będą sprawiedliwymi. "Otworze czeluść i dusić się będą swoimi grzechami" NAWRACAJCIE SIĘ BO DZIEŃ PAŃSKI NADCHODZI I OBY NIE ZASTAŁ WAS W GRZECHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siewco to moze wyjasnij
Dobrze ,oddam wolę Bogu i co dalej? Np miałam jakies plany ale przestaje sie o to starac bo oddaję to Bogu.Skąd poznam że to Jego wola sie wypełnia a nie zrządzenie losu ? Przeciez Bog nie przemowi do mnie,prawda >jesli mozesz ,proszę mi to wyjasnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś w modlitwie o nową drogę o tę drogę prosto która wg Boga jest dla ciebie najlepsza. Wtedy On cie nakieruje, otrzymasz liczne znaki, że właśnie tą a nie inną drogą masz się kierować i kiedy już będziesz wiedziała jaki jest cel twojego życia, będziesz musiała wybrać czy chcesz iść tą drogą czy też nie i tu właśnie powinnaś oddać wolę Bogu, czyli tak jak czujesz w swoim sercu. Wsłuchuj się w sumienie to Głos Boży. Jeśli wierzysz, wtedy wiesz że to Światłość do ciebie przemawia. Bóg chce dla ciebie jak najlepiej i chociaż nawet jeśli coś wydaje się dla ciebie nie korzystne, jest dla ciebie najlepszym drogą, rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siewco dobrze ale mam
obawy ze ja przez swoje grzechy nie usłyszę Boga,ale sprobuję i oddam Jemu mą wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo masz żal do siebie że po co to wszystko, masz żal do Boga dlaczego jest tak a nie inaczej, to zarazem dar i nieszczęście. Później zaczynasz rozumieć że właśnie inaczej być nie mogło, że to najlepsze dla mnie rozwiązanie. Przestają cię wtedy interesować rzeczy materialne, plany które miałaś idą daleko w zapomnienie, twoim jedynym celem jest wypełnić misję dla Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siewco dobrze ale mam
Reasumując: oddać wole Bogu to inaczej powierzyć Jemu swoje problemy i czekac az rozwiąże je sam Bog.Czy tak ?oddaje Bogu wszystko i to on niech działa,ja czekam i modle się .Czy tak ? Siewco dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Oddać wolę Bogu to powierzyć mu swoje życie, dokładnie nie martwić się o to gdzie będziesz spać, co będziesz jeść i w co się ubierzesz. Bóg ci niczego nie odmówi. "Czy nie jesteśmy ważniejsi od ptaków, którego nie gromadzą zapasów do spichlerza, a Pan je karmi" Drogi do Boga są różne. Jedni kierują się ku heroicznym czynom inni bez żalu przyjmują swoje życie, akceptując porażki, cierpienie i niepowodzenia pokładając nadzieje w Bogu i ufając mu. Czytaj Ewangelie, tam jest Prawda, a Prawda cię wyzwoli. "Kto chce zachować swoje życie tu na Ziemi, straci je. A kto straci swoje życie z powodu Mego, zachowa je na wieki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Siewco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×