Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewangeliczny Siewca

Oznaki czasów ostatecznych!

Polecane posty

Pokutujcie za swoje grzechy, wyzbywajcie się nienawiści, uczcie się przebaczać! Każdy grzech będzie odpokutowany jeśli nie tu na Ziemi to w czyśćcu, nic w przyrodzie nie ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Siewca
Mam kilka pytań : 1.Jak mogę pokutować za swoje grzechy ? 2.Jak mogę pościc /co jesc/jak jesc/ 3.Co powinienem odmawiac kazdego dnia/jak sie modlic I pytanie osobiste do Ciebie--> jak Ty poscisz,jak pokutujesz,jak sie modlisz i jakie modlitwy odmawiasz ?Jak walczysz ze swymi slabościami? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierdolę twoje nawrócenie. Pójdę do nieba i tam przez całą wieczność z takimi poyebami sie zadawać, jak ty, albo upierdliwie namawiających do poprawy, jak Janek Pawełek Zwei.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Siewca
bmblondyn obyś nie wykrakał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Siewca
Zawsze uważałem że jak się nie ma nic do powiedzenia to lepiej pomilczec niz wleźć na topik i ubliżac innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Sam(a) musisz sobie ustalić pokutę, nie wiem choćby np przez post np nie będę jadł(a) słodyczy, hamburgerów przez rok, zazwyczaj to co najbardziej lubie. Np Wyznaczę sobie modlitwę za dusze czyśćcowe (20 Zdrowaś Maryjo codziennie) 2. Post dwa razy w tygodniu o chlebie i wodzie lub bez jedzenia. 3. Polecam modlitwe Tajemnice Szczęścia http://www.tajem_sz.republika.pl/ zajmuje około 30 minut dziennie i/lub różaniec powinno się odmawiać 15 stacji dziennie. Tak w ogóle to każdy powinien poświęcać 3 godziny dziennie na modlitwe w dzisiejszych czasach. Powinniśmy modlić się o to aby kielich Sprawiedliwości nie został przelany bo wtedy będzie pierwsze "biada". Przynajmiej raz w miesiące pójść do spowiedzi i do Komunii Świętej. Ja osobiście poszczę jak napisałem wtorek, piątek o chlebie i wodzie, modlitwa codziennie około 45min Tajemnica Szczęścia plus 20 Zdrowaś MAryjo. Modlitwa właśnie najlepiej różaniec pomoga w walce z ze siłami nieczystymi. Jeśli byś odmawiał(a) 3 różan=ńce dziennie czyli 15 stacji myśle że łatwiej było by ci walczyć ze słabościami i złem, przyjemności to słabośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×