Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość male zarabianie

Czy Wy tez po studiach tak malo zarabiacie??

Polecane posty

Gość male zarabianie

Skonczylam ciezkie studia, myslalam ze bedzie dobrze a tu zonk, malo odkladam co miesiac a niedlugo to juz chyba w ogole przestane odkladac :/ Jak jest u Was?? Nameczyliscie sie a teraz malo albo prawie nic z tego nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaje się odłożyć
skoro udaje ci się odłożyć cokolwiek i to zaraz po studiach to nie tak mało zarabiasz, nie narzekaj swoją drogą co za studia skończyłaś, że takie ciężkie a narzekasz na zarobki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężkie studia to Politechnika nie znam nikogo po polibudzie kto by zarabiał mniej niż 2500 na rękę na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male zarabianie
Skonczylam medyczna, ciezkie 6 lat i zarabiam mniej niz 2000 zaraz po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy w jakim jesteś mieście, mój brat pracuje w wawie i dostaje 7 tys na reke za to za co dostałby w małym miasteczku pewnie nie wiecej jak 2-3 tys. w większych miastach zazwyczaj lepiej się zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bezpośrednio po studiach zarabiałam niecałe 600 zł, fakt, 10 lat temu, ale jednak, więc nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male zarabianie
tylko ze w wiekszym miescie tez wieksze koszty utrzymania niestety, fajnie by bylo jakby pensja jak w miescie ale np koszt mieszkania jak w malym miasteczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male zarabianie
Jomika - no ciekawe a skad to wiesz?? zajrzyj na strone ministerstwa - stazyci w calej polsce dostaja 2007 podstawy - to wyplaca ministerstwo - tak jakby stypendium plus dyzury wyplaca szpital - 150 kazdy x 4 na miesiac bo wiecej nie mozemy dyzurowac daje 600. 2607zl BRUTTO - wychodzi okolo 1850 netto plus minus jakies zlotowki, ale rzadko dociagamy do 1900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male zarabianie
Jomika - wiec daj mi jakis dobry dowod na to ze mam miec 3000 - chetnie z tym pojde do dyrektora szpitala, naprawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak dobrze
W małym mieście 1500 na rękę po studiach (dzienne, państwowa uczelnia) to marzenie.. Trzeba mieć szczęście, a jeszcze bardziej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali mali
no ja po studiach zarabialam 800 netto bo mniej chyba sie juz wtedy nie dalo - ale minely 4 lata i zarabiam bardzo dobrze no ale to nie medycyna uwazam ze lekarze powinni zarabiac wiecej ale i traktowac pacjentow z wiekszym szacunkiem z drugiej strony jako pracodawca nie dalabym duzo komus od razu po studiach bez zadnego doswiadczenia zawodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaje się odłożyć
medyczne? jeśli farmacja to na pewno masz więcej, jeśli lekarskie albo stomatologia to też więcej niż 2500 na rękę, jeśli inne to zależy w jakim zakładzie pracy (analityka, pielęniarstwo). A tak naprawdę nawet 2500 na rękę to wcale nie mało. Ja po politechnice po 25 latch pracy zarabiam 3000 tys na rękę, pewnie, że chciałabym więcej ale mam satysfakcjonującą pracę i dość wolnego czasu, pewnie gdybym się zakręciła to miałąbym 2 razy więcej, ale po co - wystarcza mi to co mam i mam czas na wszystko co w życiu ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male zarabianie
udaje sie odlozyc - medycyna. I napisalam juz wyzej dokladne wyliczenie ile dosstajemy, nie wiem czemu ludzie mysla ze tak dobrze zarabiamy, powyzej 2500 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaje się odłożyć
tak właściwie to zarabia się za fachowość, fachowcy są w cenie a co jest wart lekarz bez praktyki - tylko teoretyk, więc jak na kogoś kto dopiero poznaje rzemiosło to i tak dużo zarabiasz. póki co to eksperymentujesz - wdrażasz teorię w praktykę a stawką jest życie ludzkie. Pielęgniarka powinna zarabiać więcej od lekarza, bo w Polsce pielęgniarkirobią to co za granicą robią lekarze. za granicą lekarz stażysta też nie zarabia dużo i jest tylko pionkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udaje się odłożyć
nie napisałaś że medycyna, tylko że medyczną a przecież analityk medyczny też studiuje na akademii medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiórka ruda89
tez,rzygać się chce. 1700 na rękę, po 6 latach roboty, studia humanistyczne, a robota-szkoda gadać, jestem coraz bardziej zniechęcona, żałuję wybranego zawodu, mam dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiórko gdzie pracujesz
ja po studiach humanistycznych pracuje w biurze i zarabiam 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nauczycielką w Warszawi
zarabiam 1800 netto, pracuję drugi rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde wspoczuje
ze tak malo zarabiasz i dziwia mnie glosy innych na forum ze 2500zl to duzo. Ja mieszkam na wsi i jak jedziemy z mezem do supermarketu na zakupy to wydajemy minimum 300zl tyg (mamy 1 malutkie dziecko) A gdzie paliwo , gdzie oplaty za gaz wode prad inetrnet , tv ... Moim zdanim zeby godnie zyc trzeba w PL zarabiac minimum 4000zl i z tego zeby cos odlozyc . Ta suma to takiem minimum socjalne. I nie wzburzajcie sie takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde wspoczuje
A autorka jako pielgniarka powinna zarabiac minimum 12tys lekarz nawet 30tys to jak placa w Pl to skandal jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszcie się, że znalazłyście pracę tuż po skończeniu studiów. Ja od pół roku szukam zajęcia po ukończeniu studiów dziennych w kierunku architektura ogrodów;( Tytuł mgr inż. mogę sobie na razie w kieszeń wsadzić, bo nie ma popytu na ludzi z moimi kwalifikacjami;( Cóż... pasja zwyciężyła w trakcie wyboru kierunku studiów... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male zarabianie
naprawde wspolczuje - nie jestem pielegniarka, jestem lekarzem. I to prawda ze w Polsce jest ciezko wyzyc, zwlaszcza jak sie ma dzieci ktore jednak kosztuja a chcialabym zeby moje w przyszlosci mialy wszystko to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×